Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 a » 1 b » 1 c » 1 d » 1 e » 1 f » 2 a » 2 b » 2 c » 2 d » 2 e » 2 f » 3 Ga » 3 Gb » 3 Gc » 3 Gd » 3 Pa » 3 Pb » 3 Pc » 3 Pd

Plany nauczycieli

» Baron-Grzesiak J. » Bilicka-Jaranowska A. » Błaszczyk B. » Donat-Bernard B. » Dworecka V. » Framska E. » Francuz A. » Górka M. » Jaborkhel A. » Jankiewicz A. » Jekel M. » Kharlan N. » Kolasińska T. » Komorowski M. » Kordus K. » Kotecka K. » Kubacki K. » Kubzdyl Ł. » Kurek K. » Kwiatkowska B. » Lewandowska V. » Linka I. » Maciejewski P. » Marciniak S. » Milewski P. » Misch E. » Nowak J. » Oliwa A. » Piechocki S. » Podleśny M. » Polowczyk R. » Połeć R. » Pużanowski J. » Raszyński M. » Skrycka-Gryc L. » Staszak E. » Ślęzak M. » Wilk K. » Witkowska A. » Włodarczak A. » Wojdyło W. » Wryk A. » Zientek K.

Klasa 1 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język niemiecki
1 a j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
chemia
1 a - Framska E. (s.2_d)
język polski
1 a - Francuz A. (s.2_d)
2 08:55-09:40 plastyka
1 a - Jankiewicz A. (s.2_d)
informatyka
1 a inf. gr.1 - Kharlan N. (s.3_k)
informatyka
1 a inf. gr.2 - Podleśny M. (s.4_k)
język polski
1 a - Francuz A. (s.2_d)
wychowanie fizyczne
1 a wf. chł - Kubzdyl Ł. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 ac wf. dz. - Linka I. (sg2)
3 09:50-10:35 fizyka
1 a - Pużanowski J. (s.2_d)
historia
1 a - Dworecka V. (s.2_d)
zajęcia z wychowawcą
1 a - Nowak J. (s.2_d)
wychowanie fizyczne
1 a wf. chł - Kubzdyl Ł. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 ac wf. dz. - Linka I. (sg2)
język niemiecki
1 a j.niem. gr. 1 - Witkowska A. (s.211_m)
4 10:45-11:30 fizyka
1 a - Pużanowski J. (s.2_d)
język angielski
1 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 a j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.213_m)
biologia
1 a - Kolasińska T. (s.2_d)
wiedza o społeczeństwie
1 a - Dworecka V. (s.2_d)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 a - Polowczyk R. (s.9_d)
5 11:40-12:25 matematyka
1 a - Nowak J. (s.2_d)
język polski
1 a - Francuz A. (s.2_d)
matematyka
1 a - Nowak J. (s.2_d)
matematyka
1 a - Nowak J. (s.2_d)
język angielski
1 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 a j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.217_d)
6 12:45-13:30 matematyka
1 a - Nowak J. (s.2_d)
język polski
1 a - Francuz A. (s.2_d)
matematyka
1 a - Nowak J. (s.2_d)
geografia
1 a - Donat-Bernard B. (s.2_d)
historia
1 a - Dworecka V. (s.312_d)
7 13:40-14:25 język angielski
1 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 a j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.303b_m)
religia
1 a rel. - Ślęzak M. (s.2_d)
język niemiecki
1 a j.niem. gr. 1 - Witkowska A. (s.212_m)
język niemiecki
1 a j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
fizyka
1 a - Pużanowski J. (s.115_d)
wychowanie fizyczne
1 a wf. chł - Kubzdyl Ł. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 ac wf. dz. - Linka I. (sg1)
8 14:35-15:20 religia
1 a rel. - Ślęzak M. (s.2_d)
9 15:30-16:15

Klasa 1 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
1 b - Piechocki S. (s.104_d)
2 08:55-09:40 język polski
1 b - Marciniak S. (s.104_d)
matematyka
1 b - Piechocki S. (s.104_d)
3 09:50-10:35 język polski
1 b - Marciniak S. (s.104_d)
zajęcia z wychowawcą
1 b - Kubacki K. (s.104_d)
historia
1 b - Raszyński M. (s.104_d)
informatyka
1 b inf. gr.2 - Kharlan N. (s.3_k)
język hiszpański
1 b j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
4 10:45-11:30 informatyka
1 b inf. gr.1 - Podleśny M. (s.3_k)
język hiszpański
1 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
wiedza o społeczeństwie
1 b - Raszyński M. (s.104_d)
język angielski
1 b j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
chemia
1 b - Framska E. (s.111_d)
5 11:40-12:25 historia
1 b - Raszyński M. (s.104_d)
język polski
1 b - Marciniak S. (s.104_d)
fizyka
1 b - Pużanowski J. (s.217_d)
biologia
1 b - Komorowski M. (s.104_d)
język angielski
1 b j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
6 12:45-13:30 plastyka
1 b - Jankiewicz A. (s.104_d)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 b - Polowczyk R. (s.104_d)
wychowanie fizyczne
1 b wf. dz - Kurek K. (sg3)
wychowanie fizyczne
1 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
geografia
1 b - Kubacki K. (s.104_d)
geografia
1 b - Kubacki K. (s.104_d)
7 13:40-14:25 geografia
1 b - Kubacki K. (s.104_d)
matematyka
1 b - Piechocki S. (s.104_d)
wychowanie fizyczne
1 b wf. dz - Kurek K. (sg3)
wychowanie fizyczne
1 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
matematyka
1 b - Piechocki S. (s.104_d)
język polski
1 b - Marciniak S. (s.104_d)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
1 b wf. dz - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
religia
1 b rel. - Ślęzak M. (s.9_d)
matematyka
1 b - Piechocki S. (s.104_d)
język hiszpański
1 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
9 15:30-16:15 religia
1 b rel. - Ślęzak M. (s.9_d)
język hiszpański
1 b j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)

Klasa 1 c - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język polski
1 c - Połeć R. (s.9_d)
język niemiecki
1 c j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
religia
1 c rel. - Maciejewski P. (s.9_d)
chemia
1 c - Framska E. (s.9_d)
2 08:55-09:40 język polski
1 c - Połeć R. (s.9_d)
język angielski
1 c j.ang. gr. 1 - Włodarczak A. (s.217_d)
język angielski
1 c j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.303a_m)
religia
1 c rel. - Maciejewski P. (s.9_d)
wychowanie fizyczne
1 ac wf. dz. - Linka I. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 c wf. chł. - Milewski P. (sg3)
fizyka
1 c - Misch E. (s.9_d)
3 09:50-10:35 plastyka
1 c - Jankiewicz A. (s.9_d)
historia
1 c - Jekel M. (s.9_d)
matematyka
1 c - Lewandowska V. (s.9_d)
wychowanie fizyczne
1 ac wf. dz. - Linka I. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 c wf. chł. - Milewski P. (sg4)
fizyka
1 c - Misch E. (s.9_d)
4 10:45-11:30 fizyka
1 c - Misch E. (s.9_d)
informatyka
1 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
informatyka
1 c inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.3_k)
matematyka
1 c - Lewandowska V. (s.9_d)
biologia
1 c - Kolasińska T. (s.9_d)
język angielski
1 c j.ang. gr. 1 - Włodarczak A. (s.217_d)
język angielski
1 c j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.303a_m)
5 11:40-12:25 wiedza o społeczeństwie
1 c - Jekel M. (s.9_d)
geografia
1 c - Donat-Bernard B. (s.9_d)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 c - Polowczyk R. (s.9_d)
informatyka
1 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
informatyka
1 c inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.3_k)
matematyka
1 c - Lewandowska V. (s.9_d)
6 12:45-13:30 historia
1 c - Jekel M. (s.9_d)
zajęcia z wychowawcą
1 c - Lewandowska V. (s.9_d)
język niemiecki
1 c j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
1 c j.niem. gr. 2 - Witkowska A. (s.212_m)
język angielski
1 c j.ang. gr. 1 - Włodarczak A. (s.213_m)
język angielski
1 c j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.303a_m)
matematyka
1 c - Lewandowska V. (s.9_d)
7 13:40-14:25 język niemiecki
1 c j.niem. gr. 2 - Witkowska A. (s.303a_m)
język polski
1 c - Połeć R. (s.112_d)
wychowanie fizyczne
1 ac wf. dz. - Linka I. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 c wf. chł. - Milewski P. (sg3)
8 14:35-15:20 język polski
1 c - Połeć R. (s.9_d)
9 15:30-16:15

Klasa 1 d - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język hiszpański
1 d j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
język polski
1 d - Błaszczyk B. (s.313_d)
2 08:55-09:40 język polski
1 d - Błaszczyk B. (s.313_d)
język polski
1 d - Błaszczyk B. (s.313_d)
matematyka
1 d - Skrycka-Gryc L. (s.313_d)
historia
1 d - Jekel M. (s.313_d)
3 09:50-10:35 język polski
1 d - Błaszczyk B. (s.313_d)
religia
1 d rel. - Maciejewski P. (s.313_d)
plastyka
1 d - Jankiewicz A. (s.313_d)
matematyka
1 d - Skrycka-Gryc L. (s.313_d)
fizyka
1 d - Pużanowski J. (s.313_d)
4 10:45-11:30 historia
1 d - Jekel M. (s.313_d)
religia
1 d rel. - Maciejewski P. (s.9_d)
zajęcia z wychowawcą
1 d - Dworecka V. (s.313_d)
historia
1 d - Jekel M. (s.313_d)
informatyka
1 d inf. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
język hiszpański
1 d j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
5 11:40-12:25 informatyka
1 d inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.3_k)
język hiszpański
1 d j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
analiza i interpretacja tekstów kultury
1 d - Kordus K. (s.205_d)
język angielski
1 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
matematyka
1 d - Skrycka-Gryc L. (s.313_d)
6 12:45-13:30 język angielski
1 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
geografia
1 d - Donat-Bernard B. (s.205_d)
wychowanie fizyczne
1 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 d wf. dz. - Linka I. (sg2)
biologia
1 d - Komorowski M. (s.313_d)
chemia
1 d - Framska E. (s.313_d)
7 13:40-14:25 wiedza o społeczeństwie
1 d - Dworecka V. (s.2_d)
język polski
1 d - Błaszczyk B. (s.205_d)
wychowanie fizyczne
1 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 d wf. dz. - Linka I. (sg1)
język hiszpański
1 d j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
1 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 d wf. dz. - Linka I. (sg3)
język angielski
1 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
9 15:30-16:15 edukacja dla bezpieczeństwa
1 d - Polowczyk R. (s.205_d)

Klasa 1 e - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
1 e rel. - Maciejewski P. (s.12_d)
informatyka
1 e inf. gr. 1 - Podleśny M. (s.4_k)
informatyka
1 e inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.3_k)
język angielski
1 e j.ang. gr. 1 - Włodarczak A. (s.217_d)
język angielski
1 e j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
2 08:55-09:40 religia
1 e rel. - Maciejewski P. (s.12_d)
biologia
1 e - Kolasińska T. (s.12_d)
geografia
1 e - Donat-Bernard B. (s.12_d)
wychowanie fizyczne
1 e wf. dz. - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
3 09:50-10:35 język angielski
1 e j.ang. gr. 1 - Włodarczak A. (s.217_d)
język angielski
1 e j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
chemia
1 e - Framska E. (s.12_d)
język polski
1 e - Francuz A. (s.12_d)
biologia
1 e - Kolasińska T. (s.12_d)
4 10:45-11:30 plastyka
1 e - Jankiewicz A. (s.12_d)
język polski
1 e - Francuz A. (s.12_d)
wychowanie fizyczne
1 e wf. dz. - Kurek K. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
język polski
1 e - Francuz A. (s.12_d)
5 11:40-12:25 fizyka
1 e - Pużanowski J. (s.12_d)
matematyka
1 e - Zientek K. (s.12_d)
historia
1 e - Raszyński M. (s.12_d)
wychowanie fizyczne
1 e wf. dz. - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 ef wł.chł - Milewski P. (sg4)
język polski
1 e - Francuz A. (s.12_d)
6 12:45-13:30 wiedza o społeczeństwie
1 e - Raszyński M. (s.12_d)
język niemiecki
1 e j.niem. k. - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język francuski
1 ef j.franc. - Wryk A. (s.217_d)
język niemiecki
1 ef j.niem. p. - Witkowska A. (s.12_d)
matematyka
1 e - Zientek K. (s.12_d)
matematyka
1 e - Zientek K. (s.12_d)
historia
1 e - Raszyński M. (s.12_d)
7 13:40-14:25 biologia
1 e - Kolasińska T. (s.12_d)
chemia
1 e - Framska E. (s.12_d)
język angielski
1 e j.ang. gr. 1 - Włodarczak A. (s.217_d)
język angielski
1 e j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
8 14:35-15:20 zajęcia z wychowawcą
1 e - Kolasińska T. (s.12_d)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 e - Polowczyk R. (s.12_d)
chemia
1 e - Framska E. (s.12_d)
9 15:30-16:15 język niemiecki
1 e j.niem. k. - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język francuski
1 ef j.franc. - Wryk A. (s.103_d)
język niemiecki
1 ef j.niem. p. - Witkowska A. (s.10_d)

Klasa 1 f - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język angielski
1 f j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 f j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
język polski
1 f - Połeć R. (s.302_d)
język niemiecki
1 f j.niem. k. - Wilk K. (s.303b_m)
2 08:55-09:40 biologia
1 f - Komorowski M. (s.302_d)
plastyka
1 f - Jankiewicz A. (s.302_d)
język polski
1 f - Połeć R. (s.302_d)
wychowanie fizyczne
1 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
1 f wf.dz. - Linka I. (sg2)
3 09:50-10:35 religia
1 f rel. - Maciejewski P. (s.302_d)
informatyka
1 f inf. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
informatyka
1 f inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.4_k)
historia
1 f - Jekel M. (s.302_d)
geografia
1 f - Donat-Bernard B. (s.302_d)
język angielski
1 f j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 f j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
4 10:45-11:30 religia
1 f rel. - Maciejewski P. (s.302_d)
język polski
1 f - Połeć R. (s.302_d)
zajęcia z wychowawcą
1 f - Framska E. (s.302_d)
wychowanie fizyczne
1 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
1 f wf.dz. - Linka I. (sg1)
historia
1 f - Jekel M. (s.312_d)
5 11:40-12:25 biologia
1 f - Komorowski M. (s.302_d)
chemia
1 f - Framska E. (s.302_d)
chemia
1 f - Framska E. (s.302_d)
wychowanie fizyczne
1 ef wł.chł - Milewski P. (sg4)
wychowanie fizyczne
1 f wf.dz. - Linka I. (sg2)
język polski
1 f - Połeć R. (s.312_d)
6 12:45-13:30 matematyka
1 f - Piechocki S. (s.302_d)
język francuski
1 ef j.franc. - Wryk A. (s.217_d)
język niemiecki
1 ef j.niem. p. - Witkowska A. (s.12_d)
język niemiecki
1 f j.niem. k. - Wilk K. (s.303b_m)
chemia
1 f - Framska E. (s.302_d)
matematyka
1 f - Piechocki S. (s.302_d)
7 13:40-14:25 matematyka
1 f - Piechocki S. (s.302_d)
język angielski
1 f j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
1 f j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 f - Polowczyk R. (s.302_d)
biologia
1 f - Komorowski M. (s.302_d)
8 14:35-15:20 wiedza o społeczeństwie
1 f - Jekel M. (s.302_d)
fizyka
1 f - Pużanowski J. (s.302_d)
9 15:30-16:15 język francuski
1 ef j.franc. - Wryk A. (s.103_d)
język niemiecki
1 ef j.niem. p. - Witkowska A. (s.10_d)

Klasa 2 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 fizyka
2 a - Misch E. (s.115_d)
język niemiecki
2 a j.niem. gr. 2 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
informatyka
2 a inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.3_k)
język niemiecki
2 a j.niem. gr. 2 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
matematyka
2 a - Lewandowska V. (s.12_d)
2 08:55-09:40 chemia
2 a - Framska E. (s.112_d)
fizyka
2 a - Misch E. (s.115_d)
fizyka
2 a - Misch E. (s.112_d)
informatyka
2 a inf. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
język niemiecki
2 a j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
matematyka
2 a - Lewandowska V. (s.12_d)
3 09:50-10:35 matematyka
2 a - Lewandowska V. (s.112_d)
geografia
2 a - Donat-Bernard B. (s.111_d)
język polski
2 a - Francuz A. (s.115_d)
matematyka
2 a - Lewandowska V. (s.312_d)
biologia
2 a - Komorowski M. (s.302_d)
4 10:45-11:30 język angielski
2 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
2 a j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
wychowanie fizyczne
2 a wf. chł. - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
2 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1)
język polski
2 a - Francuz A. (s.115_d)
zajęcia z wychowawcą
2 a - Baron-Grzesiak J. (s.312_d)
historia
2 a - Dworecka V. (s.302_d)
5 11:40-12:25 historia
2 a - Dworecka V. (s.313_d)
wychowanie fizyczne
2 a wf. chł. - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
2 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1)
matematyka
2 a - Lewandowska V. (s.115_d)
język polski
2 a - Francuz A. (s.312_d)
chemia
2 a - Framska E. (s.115_d)
6 12:45-13:30 biologia
2 a - Komorowski M. (s.313_d)
język angielski
2 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
2 a j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
wiedza o społeczeństwie
2 a - Dworecka V. (s.115_d)
język polski
2 a - Francuz A. (s.312_d)
język angielski
2 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
2 a j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
7 13:40-14:25 matematyka
2 a - Lewandowska V. (s.313_d)
język niemiecki
2 a j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
fizyka
2 a - Misch E. (s.115_d)
geografia
2 a - Donat-Bernard B. (s.312_d)
projekt edukacyjny-fizyka
2 a - Misch E. (s.115_d)
8 14:35-15:20 religia
2 a rel. - Maciejewski P. (s.104_d)
wychowanie fizyczne
2 a wf. chł. - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
2 ac wf. dz. - Kurek K. (sg2)
projekt edukacyjny-fizyka
2 a - Misch E. (s.115_d)
9 15:30-16:15 religia
2 a rel. - Maciejewski P. (s.104_d)
podstawy przedsiębiorczości
2 a - Wojdyło W. (s.115_d)

Klasa 2 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 b - Nowak J. (s.106_d)
wychowanie fizyczne
2 b wf. dz - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
język angielski
2 b j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
język hiszpański
2 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
fizyka
2 b - Pużanowski J. (s.106_d)
matematyka
2 b - Nowak J. (s.106_d)
2 08:55-09:40 matematyka
2 b - Nowak J. (s.106_d)
język polski
2 b - Połeć R. (s.106_d)
język angielski
2 b j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język hiszpański
2 b j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
chemia
2 b - Framska E. (s.106_d)
matematyka
2 b - Nowak J. (s.106_d)
3 09:50-10:35 informatyka
2 b inform. gr. 2 - Podleśny M. (s.3_k)
język hiszpański
2 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
język polski
2 b - Połeć R. (s.106_d)
chemia
2 b - Framska E. (s.106_d)
matematyka
2 b - Nowak J. (s.106_d)
projekt edukacyjny-geografia
2 b - Kubacki K. (s.106_d)
4 10:45-11:30 historia
2 b - Dworecka V. (s.106_d)
geografia
2 b - Kubacki K. (s.106_d)
geografia
2 b - Kubacki K. (s.106_d)
matematyka
2 b - Nowak J. (s.106_d)
projekt edukacyjny-geografia
2 b - Kubacki K. (s.106_d)
5 11:40-12:25 zajęcia z wychowawcą
2 b - Oliwa A. (s.106_d)
informatyka
2 b inform. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
język angielski
2 b j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
geografia
2 b - Kubacki K. (s.106_d)
język polski
2 b - Połeć R. (s.106_d)
geografia
2 b - Kubacki K. (s.106_d)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 b wf. dz - Kurek K. (sg2)
wychowanie fizyczne
2 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3)
geografia
2 b - Kubacki K. (s.106_d)
biologia
2 b - Kolasińska T. (s.106_d)
język polski
2 b - Połeć R. (s.106_d)
język angielski
2 b j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język hiszpański
2 b j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
2 b wf. dz - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3)
język angielski
2 b j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
historia
2 b - Dworecka V. (s.106_d)
biologia
2 b - Kolasińska T. (s.106_d)
religia
2 bd rel. - Ślęzak M. (s.12_d)
8 14:35-15:20 wiedza o społeczeństwie
2 b - Dworecka V. (s.106_d)
podstawy przedsiębiorczości
2 b - Wojdyło W. (s.106_d)
język angielski
2 b j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
religia
2 bd rel. - Ślęzak M. (s.12_d)
9 15:30-16:15

Klasa 2 c - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 informatyka
2 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
wiedza o społeczeństwie
2 c - Dworecka V. (s.105_d)
informatyka
2 c inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
2 08:55-09:40 informatyka
2 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język niemiecki
2 c j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
geografia
2 c - Donat-Bernard B. (s.105_d)
matematyka
2 c - Nowak J. (s.105_d)
informatyka
2 c inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język niemiecki
2 c j.niem. gr. 1 - Wilk K. (s.303b_m)
chemia
2 c - Framska E. (s.105_d)
3 09:50-10:35 historia
2 c - Dworecka V. (s.105_d)
biologia
2 c - Komorowski M. (s.105_d)
język angielski
2 c j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
2 c j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.217_d)
zajęcia z wychowawcą
2 c - Wilk K. (s.217_d)
informatyka
2 c inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język niemiecki
2 c j.niem. gr. 1 - Wilk K. (s.303b_m)
4 10:45-11:30 język polski
2 c - Marciniak S. (s.105_d)
wychowanie fizyczne
2 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 c wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
fizyka
2 c - Misch E. (s.105_d)
język angielski
2 c j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
2 c j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.303c_m)
informatyka
2 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język niemiecki
2 c j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
5 11:40-12:25 język angielski
2 c j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
2 c j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.303b_m)
wychowanie fizyczne
2 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 c wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
fizyka
2 c - Misch E. (s.105_d)
geografia
2 c - Donat-Bernard B. (s.105_d)
biologia
2 c - Komorowski M. (s.105_d)
6 12:45-13:30 podstawy przedsiębiorczości
2 c - Wojdyło W. (s.217_d)
chemia
2 c - Framska E. (s.105_d)
język polski
2 c - Marciniak S. (s.105_d)
historia
2 c - Dworecka V. (s.105_d)
matematyka
2 c - Nowak J. (s.105_d)
7 13:40-14:25 matematyka
2 c - Nowak J. (s.9_d)
projekt edukacyjny-informatyka
2 c proj.ed-inf. gr.1 - Jaborkhel A. (s.4_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-07, 2021-09-21, 2021-10-05, 2021-10-19, 2021-11-02, 2021-11-16, 2021-11-30, 2021-12-14, 2021-12-28, 2022-01-11, 2022-01-25, 2022-02-08, 2022-02-22, 2022-03-08, 2022-03-22, 2022-04-05, 2022-04-19, 2022-05-03, 2022-05-17, 2022-05-31, 2022-06-14,
projekt edukacyjny-informatyka
2 c proj.ed-inf. gr.2 - Jaborkhel A. (s.4_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-14, 2021-09-28, 2021-10-12, 2021-10-26, 2021-11-09, 2021-11-23, 2021-12-07, 2021-12-21, 2022-01-04, 2022-01-18, 2022-02-01, 2022-02-15, 2022-03-01, 2022-03-15, 2022-03-29, 2022-04-12, 2022-04-26, 2022-05-10, 2022-05-24, 2022-06-07, 2022-06-21,
język polski
2 c - Marciniak S. (s.105_d)
fizyka
2 c - Misch E. (s.105_d)
matematyka
2 c - Nowak J. (s.105_d)
8 14:35-15:20 religia
2 c rel. - Ślęzak M. (s.9_d)
projekt edukacyjny-informatyka
2 c proj.ed-inf. gr.1 - Jaborkhel A. (s.4_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-07, 2021-09-21, 2021-10-05, 2021-10-19, 2021-11-02, 2021-11-16, 2021-11-30, 2021-12-14, 2021-12-28, 2022-01-11, 2022-01-25, 2022-02-08, 2022-02-22, 2022-03-08, 2022-03-22, 2022-04-05, 2022-04-19, 2022-05-03, 2022-05-17, 2022-05-31, 2022-06-14,
projekt edukacyjny-informatyka
2 c proj.ed-inf. gr.2 - Jaborkhel A. (s.4_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-14, 2021-09-28, 2021-10-12, 2021-10-26, 2021-11-09, 2021-11-23, 2021-12-07, 2021-12-21, 2022-01-04, 2022-01-18, 2022-02-01, 2022-02-15, 2022-03-01, 2022-03-15, 2022-03-29, 2022-04-12, 2022-04-26, 2022-05-10, 2022-05-24, 2022-06-07, 2022-06-21,
wychowanie fizyczne
2 ac wf. dz. - Kurek K. (sg2)
wychowanie fizyczne
2 c wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
matematyka
2 c - Nowak J. (s.105_d)
język polski
2 c - Marciniak S. (s.105_d)
9 15:30-16:15 religia
2 c rel. - Ślęzak M. (s.9_d)
zajęcia wspomagające-fizyka
2 c zaj.wspomagające-fizyka - Misch E. (s.115_d)

Klasa 2 d - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język polski
2 d - Błaszczyk B. (s.111_d)
wychowanie fizyczne
2 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
wychowanie fizyczne
2 d wf. dz. - Linka I. (sg3)
chemia
2 d - Framska E. (s.111_d)
biologia
2 d - Kolasińska T. (s.111_d)
2 08:55-09:40 historia
2 d - Jekel M. (s.111_d)
matematyka
2 d - Piechocki S. (s.205_d)
język angielski
2 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
2 d j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
język polski
2 d - Błaszczyk B. (s.111_d)
biologia
2 d - Kolasińska T. (s.111_d)
3 09:50-10:35 chemia
2 d - Framska E. (s.111_d)
matematyka
2 d - Piechocki S. (s.205_d)
matematyka
2 d - Piechocki S. (s.112_d)
język polski
2 d - Błaszczyk B. (s.111_d)
historia
2 d - Jekel M. (s.111_d)
4 10:45-11:30 geografia
2 d - Kubacki K. (s.111_d)
analiza i interpretacja tekstów kultury
2 d - Kordus K. (s.205_d)
matematyka
2 d - Piechocki S. (s.112_d)
fizyka
2 d - Pużanowski J. (s.111_d)
język angielski
2 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
2 d j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
5 11:40-12:25 język polski
2 d - Błaszczyk B. (s.111_d)
geografia
2 d - Kubacki K. (s.112_d)
informatyka
2 d inf. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
informatyka
2 d inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.4_k)
zajęcia z wychowawcą
2 d - Błaszczyk B. (s.111_d)
język polski
2 d - Błaszczyk B. (s.111_d)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3)
wychowanie fizyczne
2 d wf. dz. - Linka I. (sg1)
podstawy przedsiębiorczości
2 d - Wojdyło W. (s.112_d)
język polski
2 d - Błaszczyk B. (s.205_d)
wiedza o społeczeństwie
2 d - Jekel M. (s.111_d)
język polski
2 d - Błaszczyk B. (s.111_d)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
2 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3)
wychowanie fizyczne
2 d wf. dz. - Linka I. (sg2)
język francuski
2 d j.franc. - Wryk A. (s.303b_m)
język hiszpański
2 d j.hiszp. - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
edukacja medialna i filmowa
2 d - Kordus K. (s.205_d)
historia
2 d - Jekel M. (s.111_d)
religia
2 bd rel. - Ślęzak M. (s.12_d)
8 14:35-15:20 język angielski
2 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język angielski
2 d j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
edukacja medialna i filmowa
2 d - Kordus K. (s.205_d)
język francuski
2 d j.franc. - Wryk A. (s.303a_m)
język hiszpański
2 d j.hiszp. - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
religia
2 bd rel. - Ślęzak M. (s.12_d)
9 15:30-16:15

Klasa 2 e - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 biologia
2 e - Kolasińska T. (s.10_d)
wychowanie fizyczne
2 e wf. dz. - Linka I. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
język niemiecki
2 e j.niem -p - Witkowska A. (s.211_m)
2 08:55-09:40 matematyka
2 e - Skrycka-Gryc L. (s.10_d)
geografia
2 e - Kubacki K. (s.10_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
2 e zaj.wspomagające-matematyka - Skrycka-Gryc L. (s.10_d)
biologia
2 e - Kolasińska T. (s.10_d)
matematyka
2 e - Skrycka-Gryc L. (s.10_d)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 e wf. dz. - Linka I. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
projekt edukacyjny-biologia
2 e - Kolasińska T. (s.10_d)
język polski
2 e - Kwiatkowska B. (s.10_d)
biologia
2 e - Kolasińska T. (s.10_d)
język angielski
2 e j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
2 e j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.217_d)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 e wf. dz. - Linka I. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
matematyka
2 e - Skrycka-Gryc L. (s.10_d)
język angielski
2 e j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
2 e j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.217_d)
zajęcia z wychowawcą
2 e - Skrycka-Gryc L. (s.10_d)
biologia
2 e - Kolasińska T. (s.10_d)
5 11:40-12:25 podstawy przedsiębiorczości
2 e - Wojdyło W. (s.10_d)
matematyka
2 e - Skrycka-Gryc L. (s.10_d)
biologia
2 e - Kolasińska T. (s.111_d)
język angielski
2 e j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
2 e j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.213_m)
chemia
2 e - Polowczyk R. (s.10_d)
6 12:45-13:30 język polski
2 e - Kwiatkowska B. (s.10_d)
historia
2 e - Raszyński M. (s.10_d)
informatyka
2 e inf. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
informatyka
2 e inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.4_k)
język polski
2 e - Kwiatkowska B. (s.10_d)
chemia
2 e - Polowczyk R. (s.10_d)
7 13:40-14:25 chemia
2 e - Polowczyk R. (s.10_d)
fizyka
2 e - Pużanowski J. (s.10_d)
historia
2 e - Raszyński M. (s.12_d)
język polski
2 e - Kwiatkowska B. (s.10_d)
projekt edukacyjny-chemia
2 e - Polowczyk R. (s.10_d)
8 14:35-15:20 chemia
2 e - Polowczyk R. (s.10_d)
język francuski
2 ef j.franc. - Wryk A. (s.303b_m)
język niemiecki
2 ef j.niem -k - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
2 e j.niem -p - Witkowska A. (s.213_m)
język francuski
2 ef j.franc. - Wryk A. (s.303a_m)
język niemiecki
2 ef j.niem -k - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
religia
2 ef rel. - Ślęzak M. (s.10_d)
geografia
2 e - Kubacki K. (s.10_d)
9 15:30-16:15 wiedza o społeczeństwie
2 e - Raszyński M. (s.12_d)
religia
2 ef rel. - Ślęzak M. (s.10_d)

Klasa 2 f - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wiedza o społeczeństwie
2 f - Jekel M. (s.103_d)
chemia
2 f - Polowczyk R. (s.312_d)
wychowanie fizyczne
2 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
2 f wf.dz. - Kubzdyl Ł. (sg2)
2 08:55-09:40 język angielski
2 f j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
2 f j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212_m)
historia
2 f - Jekel M. (s.103_d)
chemia
2 f - Polowczyk R. (s.312_d)
projekt edukacyjny-chemia
2 f - Polowczyk R. (s.104_d)
język niemiecki
2 f j.niem. p. - Witkowska A. (s.205_d)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
2 f wf.dz. - Kubzdyl Ł. (sg2)
język angielski
2 f j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
2 f j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212_m)
projekt edukacyjny-biologia
2 f - Komorowski M. (s.312_d)
język angielski
2 f j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
2 f j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212_m)
matematyka
2 f - Skrycka-Gryc L. (s.112_d)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 ef wł.chł - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
2 f wf.dz. - Kubzdyl Ł. (sg2)
biologia
2 f - Komorowski M. (s.313_d)
historia
2 f - Jekel M. (s.312_d)
geografia
2 f - Kubacki K. (s.104_d)
biologia
2 f - Komorowski M. (s.112_d)
5 11:40-12:25 chemia
2 f - Polowczyk R. (s.105_d)
biologia
2 f - Komorowski M. (s.313_d)
biologia
2 f - Komorowski M. (s.312_d)
język polski
2 f - Marciniak S. (s.9_d)
język polski
2 f - Marciniak S. (s.112_d)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
2 f - Polowczyk R. (s.105_d)
matematyka
2 f - Skrycka-Gryc L. (s.313_d)
fizyka
2 f - Pużanowski J. (s.312_d)
matematyka
2 f - Skrycka-Gryc L. (s.9_d)
język polski
2 f - Marciniak S. (s.112_d)
7 13:40-14:25 język polski
2 f - Marciniak S. (s.105_d)
chemia
2 f - Polowczyk R. (s.313_d)
informatyka
2 f inf. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
informatyka
2 f inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.4_k)
matematyka
2 f - Skrycka-Gryc L. (s.9_d)
geografia
2 f - Kubacki K. (s.112_d)
8 14:35-15:20 biologia
2 f - Komorowski M. (s.105_d)
język francuski
2 ef j.franc. - Wryk A. (s.303b_m)
język niemiecki
2 ef j.niem -k - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
2 f j.niem. p. - Witkowska A. (s.105_d)
język francuski
2 ef j.franc. - Wryk A. (s.303a_m)
język niemiecki
2 ef j.niem -k - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
religia
2 ef rel. - Ślęzak M. (s.10_d)
9 15:30-16:15 podstawy przedsiębiorczości
2 f - Wojdyło W. (s.105_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
2 f zaj.wspomagające-matematyka - Skrycka-Gryc L. (s.111_d)
religia
2 ef rel. - Ślęzak M. (s.10_d)

Klasa 3 Ga - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 narzędzia informatyczne w przedmiotach ścisłych
3 Ga niwpś. gr. 2 - Skrycka-Gryc L. (s.3_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-13, 2021-09-27, 2021-10-11, 2021-10-25, 2021-11-08, 2021-11-22, 2021-12-06, 2021-12-20, 2022-01-03, 2022-01-17, 2022-01-31, 2022-02-14, 2022-02-28, 2022-03-14, 2022-03-28, 2022-04-11, 2022-04-25, 2022-05-09, 2022-05-23, 2022-06-06, 2022-06-20,
narzędzia informatyczne w przedmiotach ścisłych
3 Ga niwpś. gr.1 - Skrycka-Gryc L. (s.3_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-06, 2021-09-20, 2021-10-04, 2021-10-18, 2021-11-01, 2021-11-15, 2021-11-29, 2021-12-13, 2021-12-27, 2022-01-10, 2022-01-24, 2022-02-07, 2022-02-21, 2022-03-07, 2022-03-21, 2022-04-04, 2022-04-18, 2022-05-02, 2022-05-16, 2022-05-30, 2022-06-13,
religia
3 Gabcd rel. - Ślęzak M. (s.9_d)
fizyka doświadczalna
3 Ga - Pużanowski J. (s.115_d)
fizyka
3 Ga - Pużanowski J. (s.115_d)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 Ga wf.chł. - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Gac wf.dz. - Linka I. (sg1)
język niemiecki
3 Ga j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
3 Ga j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
fizyka doświadczalna
3 Ga - Pużanowski J. (s.115_d)
zajęcia wspomagające-fizyka
3 Ga zaj.wspomagające -fizyka - Pużanowski J. (s.115_d)
fizyka
3 Ga - Pużanowski J. (s.115_d)
3 09:50-10:35 matematyka
3 Ga - Nowak J. (s.115_d)
język angielski
3 Ga j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
3 Ga j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.213_m)
język niemiecki
3 Ga j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
3 Ga j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
zajęcia z wychowawcą
3 Ga - Pużanowski J. (s.115_d)
matematyka
3 Ga - Nowak J. (s.115_d)
4 10:45-11:30 matematyka
3 Ga - Nowak J. (s.115_d)
historia i społeczeństwo
3 Ga - Dworecka V. (s.111_d)
matematyka
3 Ga - Nowak J. (s.104_d)
język polski
3 Ga - Połeć R. (s.115_d)
matematyka
3 Ga - Nowak J. (s.115_d)
5 11:40-12:25 język polski
3 Ga - Połeć R. (s.115_d)
język polski
3 Ga - Połeć R. (s.111_d)
historia i społeczeństwo
3 Ga - Dworecka V. (s.313_d)
fizyka
3 Ga - Pużanowski J. (s.115_d)
wychowanie fizyczne
3 Ga wf.chł. - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Gac wf.dz. - Linka I. (sg2)
6 12:45-13:30 fizyka
3 Ga - Pużanowski J. (s.115_d)
język polski
3 Ga - Połeć R. (s.111_d)
język angielski
3 Ga j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
3 Ga j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.217_d)
matematyka
3 Ga - Nowak J. (s.115_d)
wychowanie fizyczne
3 Ga wf.chł. - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Gac wf.dz. - Linka I. (sg2)
7 13:40-14:25 fizyka
3 Ga - Pużanowski J. (s.115_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Ga zaj.wspomagające-matematyka - Nowak J. (s.2_d)
8 14:35-15:20 język angielski
3 Ga j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
3 Ga j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.303b_m)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Ga zaj.wspomagające-matematyka - Nowak J. (s.2_d)
9 15:30-16:15 z.w-j.pol
3 Ga zaj. wspomagające - j.polski - Kwiatkowska B. (s.111_d)

Klasa 3 Gb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
3 Gabcd rel. - Ślęzak M. (s.9_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Gb zaj.wspomagające-matematyka - Skrycka-Gryc L. (s.205_d)
zajęcia wspomagające-biologia
3 Gb zaj.wspomagające-biologia - Kolasińska T. (s.205_d)
2 08:55-09:40 język niemiecki
3 Gb j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
wychowanie fizyczne
3 Gb wf.dz - Linka I. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Gbd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
chemia
3 Gb - Framska E. (s.205_d)
język angielski
3 Gb j.ang. gr. 1 - Staszak E. (s.213_m)
język angielski
3 Gb j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.217_d)
3 09:50-10:35 matematyka
3 Gb - Skrycka-Gryc L. (s.10_d)
wychowanie fizyczne
3 Gb wf.dz - Linka I. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Gbd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
biologia
3 Gb - Kolasińska T. (s.205_d)
chemia
3 Gb - Framska E. (s.205_d)
chemia
3 Gb - Framska E. (s.205_d)
4 10:45-11:30 matematyka
3 Gb - Skrycka-Gryc L. (s.10_d)
biologia
3 Gb - Kolasińska T. (s.105_d)
analityczne metody rozwiązywania zadań
3 Gb - Skrycka-Gryc L. (s.205_d)
chemia
3 Gb - Framska E. (s.205_d)
język polski
3 Gb - Marciniak S. (s.205_d)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
3 Gb wf.dz - Linka I. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Gbd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
język niemiecki
3 Gb j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
3 Gb j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
język angielski
3 Gb j.ang. gr. 1 - Staszak E. (s.213_m)
język angielski
3 Gb j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.303a_m)
matematyka
3 Gb - Skrycka-Gryc L. (s.205_d)
biologia
3 Gb - Kolasińska T. (s.205_d)
6 12:45-13:30 język angielski
3 Gb j.ang. gr. 1 - Staszak E. (s.213_m)
język angielski
3 Gb j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.303b_m)
język polski
3 Gb - Marciniak S. (s.302_d)
język niemiecki
3 Gb j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
język polski
3 Gb - Marciniak S. (s.205_d)
biologia
3 Gb - Kolasińska T. (s.205_d)
7 13:40-14:25 historia i społeczeństwo
3 Gb - Raszyński M. (s.112_d)
język polski
3 Gb - Marciniak S. (s.302_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Gb - Marciniak S. (s.205_d)
historia i społeczeństwo
3 Gb - Raszyński M. (s.205_d)
8 14:35-15:20 z.w-j.pol
3 Gbc-zaj.wspomagające-j.polski - Marciniak S. (s.112_d)
chemia
3 Gb - Framska E. (s.302_d)
biologia
3 Gb - Kolasińska T. (s.205_d)
9 15:30-16:15 zajęcia wspomagające-chemia
3 Gb zaj.wspomagające-chemia - Framska E. (s.302_d)

Klasa 3 Gc - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język niemiecki
3 Gc j.niem. gr. 1 - Wilk K. (s.312_d)
język niemiecki
3 Gc j.niem. gr. 2 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
religia
3 Gabcd rel. - Ślęzak M. (s.9_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Gc - Francuz A. (s.111_d)
matematyka
3 Gc - Lewandowska V. (s.112_d)
informatyka
3 Gc inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 Gac wf.dz. - Linka I. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Gc wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
język polski
3 Gc - Francuz A. (s.112_d)
historia i społeczeństwo
3 Gc - Dworecka V. (s.111_d)
język polski
3 Gc - Francuz A. (s.112_d)
informatyka
3 Gc inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.217_d)
3 09:50-10:35 informatyka
3 Gc inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język polski
3 Gc - Francuz A. (s.112_d)
fizyka
3 Gc - Pużanowski J. (s.111_d)
informatyka
3 Gc inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.303c_m)
język polski
3 Gc - Francuz A. (s.105_d)
4 10:45-11:30 informatyka
3 Gc inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 2 - Włodarczak A. (s.303b_m)
fizyka
3 Gc - Pużanowski J. (s.112_d)
fizyka
3 Gc - Pużanowski J. (s.111_d)
informatyka
3 Gc inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
fizyka
3 Gc - Pużanowski J. (s.105_d)
5 11:40-12:25 matematyka
3 Gc - Lewandowska V. (s.112_d)
informatyka
3 Gc inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
język niemiecki
3 Gc j.niem. gr. 1 - Wilk K. (s.303b_m)
język niemiecki
3 Gc j.niem. gr. 2 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
historia i społeczeństwo
3 Gc - Dworecka V. (s.112_d)
wychowanie fizyczne
3 Gac wf.dz. - Linka I. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Gc wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
6 12:45-13:30 matematyka
3 Gc - Lewandowska V. (s.112_d)
informatyka
3 Gc inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
matematyka
3 Gc - Lewandowska V. (s.111_d)
zajęcia wspomagające-fizyka
3 Gc zaj.wspomagające-fizyka - Pużanowski J. (s.112_d)
wychowanie fizyczne
3 Gac wf.dz. - Linka I. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Gc wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
7 13:40-14:25 zajęcia wspomagające-informatyka
3 Gc zaj.wspomagające-informatyka - Jaborkhel A. (s.4_k)
matematyka
3 Gc - Lewandowska V. (s.111_d)
matematyka
3 Gc - Lewandowska V. (s.9_d)
8 14:35-15:20 z.w-j.pol
3 Gbc-zaj.wspomagające-j.polski - Marciniak S. (s.112_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Gc zaj.wspomagające-matematyka - Lewandowska V. (s.10_d)
9 15:30-16:15

Klasa 3 Gd - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
3 Gabcd rel. - Ślęzak M. (s.9_d)
historia
3 Gd - Raszyński M. (s.103_d)
język polski
3 Gd - Błaszczyk B. (s.103_d)
2 08:55-09:40 język hiszpański
3 Gd j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
wychowanie fizyczne
3 Gbd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Gd wf.dz - Kurek K. (sg2)
historia
3 Gd - Raszyński M. (s.103_d)
historia
3 Gd - Raszyński M. (s.103_d)
język hiszpański
3 Gd j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
3 09:50-10:35 język angielski
3 Gd j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
3 Gd j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
wychowanie fizyczne
3 Gbd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Gd wf.dz - Kurek K. (sg2)
język polski
3 Gd - Błaszczyk B. (s.103_d)
historia
3 Gd - Raszyński M. (s.103_d)
język polski
3 Gd - Błaszczyk B. (s.103_d)
4 10:45-11:30 przyroda
3 Gd - Polowczyk R. (s.112_d)
język angielski
3 Gd j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
3 Gd j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
język polski
3 Gd - Błaszczyk B. (s.103_d)
matematyka
3 Gd - Piechocki S. (s.103_d)
język polski
3 Gd - Błaszczyk B. (s.103_d)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
3 Gbd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Gd wf.dz - Kurek K. (sg2)
język polski
3 Gd - Błaszczyk B. (s.103_d)
kultura polityczna
3 Gd - Jekel M. (s.103_d)
matematyka
3 Gd - Piechocki S. (s.103_d)
historia
3 Gd - Raszyński M. (s.103_d)
6 12:45-13:30 język polski
3 Gd - Błaszczyk B. (s.111_d)
matematyka
3 Gd - Piechocki S. (s.103_d)
przyroda
3 Gd - Polowczyk R. (s.103_d)
matematyka
3 Gd - Piechocki S. (s.103_d)
7 13:40-14:25 język hiszpański
3 Gd j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.106_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Gd - Raszyński M. (s.103_d)
język angielski
3 Gd j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
3 Gd j.ang. gr. 2 - Oliwa A. (s.211_m)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Gd zaj.wspomagające-matematyka - Piechocki S. (s.103_d)
8 14:35-15:20 historia
3 Gd - Raszyński M. (s.103_d)
9 15:30-16:15 język hiszpański
3 Gd j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.103_d)

Klasa 3 Pa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 Pa wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg1)
religia
3 Pabcd rel. - Maciejewski P. (s.2_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Pa - Misch E. (s.112_d)
język polski
3 Pa - Francuz A. (s.104_d)
2 08:55-09:40 język polski
3 Pa - Francuz A. (s.105_d)
religia
3 Pabcd rel. - Maciejewski P. (s.2_d)
matematyka
3 Pa - Lewandowska V. (s.12_d)
matematyka
3 Pa - Lewandowska V. (s.2_d)
język polski
3 Pa - Francuz A. (s.104_d)
3 09:50-10:35 język niemiecki
3 Pa j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
3 Pa j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.106_d)
język niemiecki
3 Pa j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
3 Pa j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.217_d)
język angielski
3 Pa j.a gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
3 Pa j.a gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
język angielski
3 Pa j.a gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
3 Pa j.a gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
matematyka
3 Pa - Lewandowska V. (s.104_d)
4 10:45-11:30 matematyka
3 Pa - Lewandowska V. (s.217_d)
matematyka
3 Pa - Lewandowska V. (s.217_d)
chemia
3 Pa - Polowczyk R. (s.10_d)
fizyka
3 Pa - Misch E. (s.12_d)
matematyka
3 Pa - Lewandowska V. (s.104_d)
5 11:40-12:25 fizyka
3 Pa - Misch E. (s.217_d)
matematyka
3 Pa - Lewandowska V. (s.217_d)
język polski
3 Pa - Francuz A. (s.10_d)
biologia
3 Pa - Kolasińska T. (s.12_d)
fizyka
3 Pa - Misch E. (s.104_d)
6 12:45-13:30 historia
3 Pa - Dworecka V. (s.106_d)
wychowanie fizyczne
3 Pa wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Pac wf.dz - Kurek K. (sg1)
fizyka
3 Pa - Misch E. (s.10_d)
projekt edukacyjny-fizyka
3 Pa - Misch E. (s.103_d)
7 13:40-14:25 język angielski
3 Pa j.a gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
3 Pa j.a gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
wychowanie fizyczne
3 Pa wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Pac wf.dz - Kurek K. (sg1)
geografia
3 Pa - Kubacki K. (s.10_d)
historia
3 Pa - Dworecka V. (s.2_d)
8 14:35-15:20 podstawy przedsiębiorczości
3 Pa - Wojdyło W. (s.10_d)
informatyka
3 Pa inf. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
informatyka
3 Pa inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.4_k)
fizyka
3 Pa - Misch E. (s.115_d)
9 15:30-16:15 wychowanie fizyczne
3 Pac wf.dz - Kurek K. (sg1)

Klasa 3 Pb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 chemia
3 Pb - Framska E. (s.205_d)
religia
3 Pabcd rel. - Maciejewski P. (s.2_d)
biologia
3 Pb - Kolasińska T. (s.106_d)
język hiszpański
3 Pb j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
2 08:55-09:40 projekt edukacyjny-geografia
3 Pb - Kubacki K. (s.205_d)
religia
3 Pabcd rel. - Maciejewski P. (s.2_d)
matematyka
3 Pb - Zientek K. (s.106_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Pb zaj.wspomagające-matematyka - Zientek K. (s.205_d)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
3 09:50-10:35 język polski
3 Pb - Połeć R. (s.205_d)
matematyka
3 Pb - Zientek K. (s.103_d)
informatyka
3 Pb inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.3_k)
język hiszpański
3 Pb j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.105_d)
geografia
3 Pb - Kubacki K. (s.104_d)
wychowanie fizyczne
3 Pb wf.dz - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Pbd wf.chł - Milewski P. (sg3)
4 10:45-11:30 język polski
3 Pb - Połeć R. (s.205_d)
matematyka
3 Pb - Zientek K. (s.103_d)
informatyka
3 Pb inf. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
język hiszpański
3 Pb j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.303c_m)
matematyka
3 Pb - Zientek K. (s.217_d)
wychowanie fizyczne
3 Pb wf.dz - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Pbd wf.chł - Milewski P. (sg3)
5 11:40-12:25 geografia
3 Pb - Kubacki K. (s.103_d)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
matematyka
3 Pb - Zientek K. (s.205_d)
matematyka
3 Pb - Zientek K. (s.217_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Pb - Bilicka-Jaranowska A. (s.2_d)
6 12:45-13:30 geografia
3 Pb - Kubacki K. (s.103_d)
fizyka
3 Pb - Pużanowski J. (s.115_d)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.303a_m)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.213_m)
wychowanie fizyczne
3 Pb wf.dz - Kurek K. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Pbd wf.chł - Milewski P. (sg4)
język polski
3 Pb - Połeć R. (s.2_d)
7 13:40-14:25 historia
3 Pb - Jekel M. (s.103_d)
geografia
3 Pb - Kubacki K. (s.115_d)
fizyka
3 Pb - Pużanowski J. (s.112_d)
geografia
3 Pb - Kubacki K. (s.103_d)
język polski
3 Pb - Połeć R. (s.2_d)
8 14:35-15:20 podstawy przedsiębiorczości
3 Pb - Wojdyło W. (s.103_d)
język hiszpański
3 Pb j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.104_d)
historia
3 Pb - Jekel M. (s.103_d)
9 15:30-16:15

Klasa 3 Pc - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 zajęcia wspomagające-fizyka
3 Pc zaj.wspomagające-fizyka - Misch E. (s.103_d)
religia
3 Pabcd rel. - Maciejewski P. (s.2_d)
informatyka
3 Pc inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język niemiecki
3 Pc j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.105_d)
2 08:55-09:40 zajęcia wspomagające-fizyka
3 Pc zaj.wspomagające-fizyka - Misch E. (s.103_d)
religia
3 Pabcd rel. - Maciejewski P. (s.2_d)
informatyka
3 Pc inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.217_d)
geografia
3 Pc - Kubacki K. (s.105_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Pc zaj.wspomagające-matematyka - Piechocki S. (s.2_d)
3 09:50-10:35 fizyka
3 Pc - Misch E. (s.103_d)
historia
3 Pc - Raszyński M. (s.115_d)
informatyka
3 Pc inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
biologia
3 Pc - Komorowski M. (s.105_d)
matematyka
3 Pc - Piechocki S. (s.2_d)
4 10:45-11:30 matematyka
3 Pc - Piechocki S. (s.103_d)
matematyka
3 Pc - Piechocki S. (s.115_d)
język niemiecki
3 Pc j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
3 Pc j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.212_m)
historia
3 Pc - Raszyński M. (s.105_d)
matematyka
3 Pc - Piechocki S. (s.2_d)
5 11:40-12:25 informatyka
3 Pc inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
matematyka
3 Pc - Piechocki S. (s.115_d)
język polski
3 Pc - Błaszczyk B. (s.112_d)
fizyka
3 Pc - Misch E. (s.302_d)
informatyka
3 Pc inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.303a_m)
6 12:45-13:30 informatyka
3 Pc inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.303a_m)
wychowanie fizyczne
3 Pac wf.dz - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Pc wf.chł - Milewski P. (sg3)
zajęcia z wychowawcą
3 Pc - Górka M. (s.112_d)
informatyka
3 Pc inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212_m)
projekt edukacyjny-fizyka
3 Pc - Misch E. (s.106_d)
7 13:40-14:25 podstawy przedsiębiorczości
3 Pc - Wojdyło W. (s.111_d)
wychowanie fizyczne
3 Pac wf.dz - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Pc wf.chł - Milewski P. (sg3)
chemia
3 Pc - Framska E. (s.103_d)
informatyka
3 Pc inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.4_k)
język polski
3 Pc - Błaszczyk B. (s.106_d)
8 14:35-15:20 matematyka
3 Pc - Piechocki S. (s.111_d)
język polski
3 Pc - Błaszczyk B. (s.205_d)
fizyka
3 Pc - Misch E. (s.103_d)
język polski
3 Pc - Błaszczyk B. (s.106_d)
9 15:30-16:15 język niemiecki
3 Pc j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
wychowanie fizyczne
3 Pac wf.dz - Kurek K. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Pc wf.chł - Milewski P. (sg3)

Klasa 3 Pd - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
3 Pabcd rel. - Maciejewski P. (s.2_d)
chemia
3 Pd - Polowczyk R. (s.312_d)
chemia
3 Pd - Polowczyk R. (s.302_d)
2 08:55-09:40 chemia
3 Pd - Polowczyk R. (s.312_d)
religia
3 Pabcd rel. - Maciejewski P. (s.2_d)
biologia
3 Pd - Komorowski M. (s.312_d)
chemia
3 Pd - Polowczyk R. (s.302_d)
3 09:50-10:35 chemia
3 Pd - Polowczyk R. (s.312_d)
język polski
3 Pd - Marciniak S. (s.302_d)
matematyka
3 Pd - Skrycka-Gryc L. (s.12_d)
informatyka
3 Pd inf. gr. 1 - Kharlan N. (s.3_k)
język niemiecki
3 Pd j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
wychowanie fizyczne
3 Pbd wf.chł - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Pd wf.dz - Linka I. (sg2)
4 10:45-11:30 język angielski
3 Pd j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
3 Pd j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.303a_m)
język niemiecki
3 Pd j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.304b_m)
język niemiecki
3 Pd j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
biologia
3 Pd - Komorowski M. (s.12_d)
informatyka
3 Pd inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.3_k)
język niemiecki
3 Pd j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.303b_m)
wychowanie fizyczne
3 Pbd wf.chł - Milewski P. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Pd wf.dz - Linka I. (sg2)
5 11:40-12:25 język polski
3 Pd - Marciniak S. (s.205_d)
historia
3 Pd - Raszyński M. (s.105_d)
język polski
3 Pd - Marciniak S. (s.104_d)
geografia
3 Pd - Kubacki K. (s.10_d)
fizyka
3 Pd - Pużanowski J. (s.302_d)
6 12:45-13:30 język polski
3 Pd - Marciniak S. (s.205_d)
język angielski
3 Pd j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
3 Pd j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.303a_m)
historia
3 Pd - Raszyński M. (s.104_d)
wychowanie fizyczne
3 Pbd wf.chł - Milewski P. (sg4)
wychowanie fizyczne
3 Pd wf.dz - Linka I. (sg1)
biologia
3 Pd - Komorowski M. (s.302_d)
7 13:40-14:25 biologia
3 Pd - Komorowski M. (s.205_d)
matematyka
3 Pd - Skrycka-Gryc L. (s.9_d)
podstawy przedsiębiorczości
3 Pd - Wojdyło W. (s.104_d)
język angielski
3 Pd j.ang. gr. 1 - Oliwa A. (s.211_m)
język angielski
3 Pd j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.303a_m)
projekt edukacyjny-biologia
3 Pd - Komorowski M. (s.302_d)
8 14:35-15:20 fizyka
3 Pd - Pużanowski J. (s.205_d)
matematyka
3 Pd - Skrycka-Gryc L. (s.9_d)
projekt edukacyjny-chemia
3 Pd - Polowczyk R. (s.104_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Pd - Komorowski M. (s.12_d)
zajęcia wspomagające-chemia
3 Pd zaj.wyrównawcze-chemia - Polowczyk R. (s.302_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Baron-Grzesiak Joanna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język niemiecki
3 Gc j.niem. gr. 2 (s.304b_m)
język niemiecki
1 c j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
język niemiecki
2 a j.niem. gr. 2 (s.304b_m)
język niemiecki
2 a j.niem. gr. 2 (s.304b_m)
2 08:55-09:40 język niemiecki
3 Gb j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
język niemiecki
3 Ga j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
język niemiecki
2 a j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
3 09:50-10:35 język niemiecki
3 Pa j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
język niemiecki
3 Pa j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
język niemiecki
3 Ga j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
język niemiecki
3 Pd j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
4 10:45-11:30 język niemiecki
3 Pd j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
język niemiecki
3 Pc j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
zajęcia z wychowawcą
2 a (s.312_d)
5 11:40-12:25 język niemiecki
3 Gb j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
język niemiecki
3 Gc j.niem. gr. 2 (s.304b_m)
6 12:45-13:30 język niemiecki
1 e j.niem. k. (s.304b_m)
język niemiecki
1 c j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
7 13:40-14:25 język niemiecki
2 a j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
8 14:35-15:20 język niemiecki
2 ef j.niem -k (s.304b_m)
język niemiecki
2 ef j.niem -k (s.304b_m)
9 15:30-16:15 język niemiecki
3 Pc j.niem. gr. 1 (s.304b_m)
język niemiecki
1 e j.niem. k. (s.304b_m)

Nauczyciel Bilicka-Jaranowska Alicja - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język hiszpański
1 d j.hiszp. gr. 1 (s.303c_m)
język hiszpański
2 b j.hiszp. gr. 1 (s.303c_m)
język hiszpański
3 Pb j.hiszp. gr. 1 (s.303c_m)
2 08:55-09:40 język hiszpański
3 Gd j.hiszp. gr. 2 (s.303c_m)
język hiszpański
2 b j.hiszp. gr. 2 (s.303c_m)
język hiszpański
3 Gd j.hiszp. gr. 2 (s.303c_m)
3 09:50-10:35 język hiszpański
2 b j.hiszp. gr. 1 (s.303c_m)
język hiszpański
3 Pb j.hiszp. gr. 2 (s.105_d)
język hiszpański
1 b j.hiszp. gr. 2 (s.303c_m)
4 10:45-11:30 język hiszpański
1 b j.hiszp. gr. 1 (s.303c_m)
język hiszpański
3 Pb j.hiszp. gr. 1 (s.303c_m)
język hiszpański
1 d j.hiszp. gr. 1 (s.303c_m)
5 11:40-12:25 język hiszpański
1 d j.hiszp. gr. 2 (s.303c_m)
zajęcia z wychowawcą
3 Pb (s.2_d)
6 12:45-13:30 język hiszpański
2 b j.hiszp. gr. 2 (s.303c_m)
7 13:40-14:25 język hiszpański
3 Gd j.hiszp. gr. 1 (s.106_d)
język hiszpański
2 d j.hiszp. (s.303c_m)
język hiszpański
1 d j.hiszp. gr. 2 (s.303c_m)
8 14:35-15:20 język hiszpański
3 Pb j.hiszp. gr. 2 (s.104_d)
język hiszpański
2 d j.hiszp. (s.303c_m)
język hiszpański
1 b j.hiszp. gr. 1 (s.303c_m)
9 15:30-16:15 język hiszpański
3 Gd j.hiszp. gr. 1 (s.103_d)
język hiszpański
1 b j.hiszp. gr. 2 (s.303c_m)

Nauczyciel Błaszczyk Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język polski
2 d (s.111_d)
język polski
1 d (s.313_d)
język polski
3 Gd (s.103_d)
2 08:55-09:40 język polski
1 d (s.313_d)
język polski
1 d (s.313_d)
język polski
2 d (s.111_d)
3 09:50-10:35 język polski
1 d (s.313_d)
język polski
3 Gd (s.103_d)
język polski
2 d (s.111_d)
język polski
3 Gd (s.103_d)
4 10:45-11:30 język polski
3 Gd (s.103_d)
język polski
3 Gd (s.103_d)
5 11:40-12:25 język polski
2 d (s.111_d)
język polski
3 Gd (s.103_d)
język polski
3 Pc (s.112_d)
zajęcia z wychowawcą
2 d (s.111_d)
język polski
2 d (s.111_d)
6 12:45-13:30 język polski
3 Gd (s.111_d)
język polski
2 d (s.205_d)
język polski
2 d (s.111_d)
7 13:40-14:25 język polski
1 d (s.205_d)
język polski
3 Pc (s.106_d)
8 14:35-15:20 język polski
3 Pc (s.205_d)
język polski
3 Pc (s.106_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Donat-Bernard Barbara - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 geografia
2 c (s.105_d)
geografia
1 e (s.12_d)
3 09:50-10:35 geografia
2 a (s.111_d)
geografia
1 f (s.302_d)
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25 geografia
1 c (s.9_d)
geografia
2 c (s.105_d)
6 12:45-13:30 geografia
1 d (s.205_d)
geografia
1 a (s.2_d)
7 13:40-14:25 geografia
2 a (s.312_d)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Dworecka Violetta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wiedza o społeczeństwie
2 c (s.105_d)
2 08:55-09:40 historia i społeczeństwo
3 Gc (s.111_d)
3 09:50-10:35 historia
2 c (s.105_d)
historia
1 a (s.2_d)
4 10:45-11:30 historia
2 b (s.106_d)
historia i społeczeństwo
3 Ga (s.111_d)
zajęcia z wychowawcą
1 d (s.313_d)
wiedza o społeczeństwie
1 a (s.2_d)
historia
2 a (s.302_d)
5 11:40-12:25 historia
2 a (s.313_d)
historia i społeczeństwo
3 Ga (s.313_d)
historia i społeczeństwo
3 Gc (s.112_d)
6 12:45-13:30 historia
3 Pa (s.106_d)
wiedza o społeczeństwie
2 a (s.115_d)
historia
2 c (s.105_d)
historia
1 a (s.312_d)
7 13:40-14:25 wiedza o społeczeństwie
1 d (s.2_d)
historia
2 b (s.106_d)
historia
3 Pa (s.2_d)
8 14:35-15:20 wiedza o społeczeństwie
2 b (s.106_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Framska Ewelina - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 chemia
3 Pb (s.205_d)
chemia
1 a (s.2_d)
chemia
2 d (s.111_d)
chemia
1 c (s.9_d)
2 08:55-09:40 chemia
2 a (s.112_d)
chemia
3 Gb (s.205_d)
chemia
2 b (s.106_d)
chemia
2 c (s.105_d)
3 09:50-10:35 chemia
2 d (s.111_d)
chemia
1 e (s.12_d)
chemia
2 b (s.106_d)
chemia
3 Gb (s.205_d)
chemia
3 Gb (s.205_d)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
1 f (s.302_d)
chemia
3 Gb (s.205_d)
chemia
1 b (s.111_d)
5 11:40-12:25 chemia
1 f (s.302_d)
chemia
1 f (s.302_d)
chemia
2 a (s.115_d)
6 12:45-13:30 chemia
2 c (s.105_d)
chemia
1 f (s.302_d)
chemia
1 d (s.313_d)
7 13:40-14:25 chemia
1 e (s.12_d)
chemia
3 Pc (s.103_d)
8 14:35-15:20 chemia
3 Gb (s.302_d)
chemia
1 e (s.12_d)
9 15:30-16:15 zajęcia wspomagające-chemia
3 Gb zaj.wspomagające-chemia (s.302_d)

Nauczyciel Francuz Aleksandra - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
3 Gc (s.111_d)
język polski
1 a (s.2_d)
język polski
3 Pa (s.104_d)
2 08:55-09:40 język polski
3 Pa (s.105_d)
język polski
3 Gc (s.112_d)
język polski
1 a (s.2_d)
język polski
3 Gc (s.112_d)
język polski
3 Pa (s.104_d)
3 09:50-10:35 język polski
3 Gc (s.112_d)
język polski
2 a (s.115_d)
język polski
1 e (s.12_d)
język polski
3 Gc (s.105_d)
4 10:45-11:30 język polski
1 e (s.12_d)
język polski
2 a (s.115_d)
język polski
1 e (s.12_d)
5 11:40-12:25 język polski
1 a (s.2_d)
język polski
3 Pa (s.10_d)
język polski
2 a (s.312_d)
język polski
1 e (s.12_d)
6 12:45-13:30 język polski
1 a (s.2_d)
język polski
2 a (s.312_d)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Górka Małgorzata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język angielski
1 f j.ang. gr. 1 (s.212_m)
2 08:55-09:40 język angielski
2 f j.ang. gr. 2 (s.212_m)
język angielski
2 d j.ang. gr. 1 (s.212_m)
3 09:50-10:35 język angielski
3 Gc j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
2 f j.ang. gr. 2 (s.212_m)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
2 f j.ang. gr. 2 (s.212_m)
język angielski
1 f j.ang. gr. 1 (s.212_m)
4 10:45-11:30 język angielski
2 a j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
1 a j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
2 d j.ang. gr. 1 (s.212_m)
5 11:40-12:25 język angielski
3 Pc j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
1 a j.ang. gr. 1 (s.212_m)
6 12:45-13:30 język angielski
1 d j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
2 a j.ang. gr. 1 (s.212_m)
zajęcia z wychowawcą
3 Pc (s.112_d)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
2 a j.ang. gr. 1 (s.212_m)
7 13:40-14:25 język angielski
1 a j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
1 f j.ang. gr. 1 (s.212_m)
8 14:35-15:20 język angielski
2 d j.ang. gr. 1 (s.212_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 1 (s.212_m)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Jaborkhel Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 informatyka
2 c inf. gr. 1 (s.4_k)
informatyka
3 Pc inf. gr. 1 (s.4_k)
informatyka
2 c inf. gr. 2 (s.4_k)
informatyka
3 Gc inf. gr. 1 (s.4_k)
2 08:55-09:40 informatyka
2 c inf. gr. 1 (s.4_k)
informatyka
3 Pc inf. gr. 1 (s.4_k)
informatyka
2 c inf. gr. 2 (s.4_k)
informatyka
3 Gc inf. gr. 1 (s.4_k)
3 09:50-10:35 informatyka
3 Gc inf. gr. 2 (s.4_k)
informatyka
3 Pc inf. gr. 2 (s.4_k)
informatyka
3 Gc inf. gr. 1 (s.4_k)
informatyka
2 c inf. gr. 2 (s.4_k)
4 10:45-11:30 informatyka
3 Gc inf. gr. 1 (s.4_k)
informatyka
1 c inf. gr. 1 (s.4_k)
informatyka
3 Gc inf. gr. 2 (s.4_k)
informatyka
2 c inf. gr. 1 (s.4_k)
5 11:40-12:25 informatyka
3 Pc inf. gr. 2 (s.4_k)
informatyka
3 Gc inf. gr. 2 (s.4_k)
informatyka
1 c inf. gr. 1 (s.4_k)
informatyka
3 Pc inf. gr. 1 (s.4_k)
6 12:45-13:30 informatyka
3 Pc inf. gr. 1 (s.4_k)
informatyka
3 Gc inf. gr. 2 (s.4_k)
informatyka
3 Pc inf. gr. 2 (s.4_k)
7 13:40-14:25 zajęcia wspomagające-informatyka
3 Gc zaj.wspomagające-informatyka (s.4_k)
projekt edukacyjny-informatyka
2 c proj.ed-inf. gr.1 (s.4_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-07, 2021-09-21, 2021-10-05, 2021-10-19, 2021-11-02, 2021-11-16, 2021-11-30, 2021-12-14, 2021-12-28, 2022-01-11, 2022-01-25, 2022-02-08, 2022-02-22, 2022-03-08, 2022-03-22, 2022-04-05, 2022-04-19, 2022-05-03, 2022-05-17, 2022-05-31, 2022-06-14,
projekt edukacyjny-informatyka
2 c proj.ed-inf. gr.2 (s.4_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-14, 2021-09-28, 2021-10-12, 2021-10-26, 2021-11-09, 2021-11-23, 2021-12-07, 2021-12-21, 2022-01-04, 2022-01-18, 2022-02-01, 2022-02-15, 2022-03-01, 2022-03-15, 2022-03-29, 2022-04-12, 2022-04-26, 2022-05-10, 2022-05-24, 2022-06-07, 2022-06-21,
informatyka
3 Pc inf. gr. 2 (s.4_k)
8 14:35-15:20 projekt edukacyjny-informatyka
2 c proj.ed-inf. gr.1 (s.4_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-07, 2021-09-21, 2021-10-05, 2021-10-19, 2021-11-02, 2021-11-16, 2021-11-30, 2021-12-14, 2021-12-28, 2022-01-11, 2022-01-25, 2022-02-08, 2022-02-22, 2022-03-08, 2022-03-22, 2022-04-05, 2022-04-19, 2022-05-03, 2022-05-17, 2022-05-31, 2022-06-14,
projekt edukacyjny-informatyka
2 c proj.ed-inf. gr.2 (s.4_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-14, 2021-09-28, 2021-10-12, 2021-10-26, 2021-11-09, 2021-11-23, 2021-12-07, 2021-12-21, 2022-01-04, 2022-01-18, 2022-02-01, 2022-02-15, 2022-03-01, 2022-03-15, 2022-03-29, 2022-04-12, 2022-04-26, 2022-05-10, 2022-05-24, 2022-06-07, 2022-06-21,
9 15:30-16:15

Nauczyciel Jankiewicz Agnieszka - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 plastyka
1 a (s.2_d)
plastyka
1 f (s.302_d)
3 09:50-10:35 plastyka
1 c (s.9_d)
plastyka
1 d (s.313_d)
4 10:45-11:30 plastyka
1 e (s.12_d)
5 11:40-12:25
6 12:45-13:30 plastyka
1 b (s.104_d)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Jekel Marek - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wiedza o społeczeństwie
2 f (s.103_d)
2 08:55-09:40 historia
2 d (s.111_d)
historia
2 f (s.103_d)
historia
1 d (s.313_d)
3 09:50-10:35 historia
1 c (s.9_d)
historia
1 f (s.302_d)
historia
2 d (s.111_d)
4 10:45-11:30 historia
1 d (s.313_d)
historia
2 f (s.312_d)
historia
1 d (s.313_d)
historia
1 f (s.312_d)
5 11:40-12:25 wiedza o społeczeństwie
1 c (s.9_d)
kultura polityczna
3 Gd (s.103_d)
6 12:45-13:30 historia
1 c (s.9_d)
wiedza o społeczeństwie
2 d (s.111_d)
7 13:40-14:25 historia
3 Pb (s.103_d)
historia
2 d (s.111_d)
8 14:35-15:20 wiedza o społeczeństwie
1 f (s.302_d)
historia
3 Pb (s.103_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Kharlan Nadiia - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 informatyka
1 e inf. gr. 2 (s.3_k)
informatyka
2 a inf. gr. 2 (s.3_k)
2 08:55-09:40 informatyka
1 a inf. gr.1 (s.3_k)
informatyka
2 a inf. gr. 1 (s.3_k)
3 09:50-10:35 informatyka
1 f inf. gr. 1 (s.3_k)
informatyka
3 Pb inf. gr. 2 (s.3_k)
informatyka
3 Pd inf. gr. 1 (s.3_k)
informatyka
1 b inf. gr.2 (s.3_k)
4 10:45-11:30 informatyka
1 c inf. gr. 2 (s.3_k)
informatyka
3 Pb inf. gr. 1 (s.3_k)
informatyka
3 Pd inf. gr. 2 (s.3_k)
informatyka
1 d inf. gr. 1 (s.3_k)
5 11:40-12:25 informatyka
2 b inform. gr. 1 (s.3_k)
informatyka
2 d inf. gr. 1 (s.3_k)
informatyka
1 c inf. gr. 2 (s.3_k)
6 12:45-13:30 informatyka
2 e inf. gr. 1 (s.3_k)
7 13:40-14:25 informatyka
2 f inf. gr. 1 (s.3_k)
8 14:35-15:20 informatyka
3 Pa inf. gr. 1 (s.3_k)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Kolasińska Teresa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 biologia
2 e (s.10_d)
biologia
3 Pb (s.106_d)
zajęcia wspomagające-biologia
3 Gb zaj.wspomagające-biologia (s.205_d)
biologia
2 d (s.111_d)
2 08:55-09:40 biologia
1 e (s.12_d)
biologia
2 e (s.10_d)
biologia
2 d (s.111_d)
3 09:50-10:35 projekt edukacyjny-biologia
2 e (s.10_d)
biologia
3 Gb (s.205_d)
biologia
2 e (s.10_d)
biologia
1 e (s.12_d)
4 10:45-11:30 biologia
3 Gb (s.105_d)
biologia
1 a (s.2_d)
biologia
1 c (s.9_d)
biologia
2 e (s.10_d)
5 11:40-12:25 biologia
2 e (s.111_d)
biologia
3 Pa (s.12_d)
biologia
3 Gb (s.205_d)
6 12:45-13:30 biologia
2 b (s.106_d)
biologia
3 Gb (s.205_d)
7 13:40-14:25 biologia
1 e (s.12_d)
biologia
2 b (s.106_d)
8 14:35-15:20 zajęcia z wychowawcą
1 e (s.12_d)
biologia
3 Gb (s.205_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Komorowski Mikołaj - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 biologia
1 f (s.302_d)
biologia
3 Pd (s.312_d)
3 09:50-10:35 biologia
2 c (s.105_d)
projekt edukacyjny-biologia
2 f (s.312_d)
biologia
3 Pc (s.105_d)
biologia
2 a (s.302_d)
4 10:45-11:30 biologia
2 f (s.313_d)
biologia
3 Pd (s.12_d)
biologia
2 f (s.112_d)
5 11:40-12:25 biologia
1 f (s.302_d)
biologia
2 f (s.313_d)
biologia
2 f (s.312_d)
biologia
1 b (s.104_d)
biologia
2 c (s.105_d)
6 12:45-13:30 biologia
2 a (s.313_d)
biologia
1 d (s.313_d)
biologia
3 Pd (s.302_d)
7 13:40-14:25 biologia
3 Pd (s.205_d)
biologia
1 f (s.302_d)
projekt edukacyjny-biologia
3 Pd (s.302_d)
8 14:35-15:20 biologia
2 f (s.105_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Pd (s.12_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Kordus Katarzyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 analiza i interpretacja tekstów kultury
2 d (s.205_d)
5 11:40-12:25 analiza i interpretacja tekstów kultury
1 d (s.205_d)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25 edukacja medialna i filmowa
2 d (s.205_d)
8 14:35-15:20 edukacja medialna i filmowa
2 d (s.205_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Kotecka Katarzyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język angielski
2 f j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
1 c j.ang. gr. 2 (s.303a_m)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 2 (s.217_d)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
3 09:50-10:35 język angielski
3 Gd j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
2 f j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
2 c j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
2 f j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
2 e j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
4 10:45-11:30 język angielski
3 Pd j.ang. gr. 2 (s.303a_m)
język angielski
3 Gd j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
2 e j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
2 c j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
1 c j.ang. gr. 2 (s.303a_m)
5 11:40-12:25 język angielski
2 c j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
2 e j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
3 Pc j.ang. gr. 2 (s.303a_m)
6 12:45-13:30 język angielski
3 Pc j.ang. gr. 2 (s.303a_m)
język angielski
3 Pd j.ang. gr. 2 (s.303a_m)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
1 c j.ang. gr. 2 (s.303a_m)
7 13:40-14:25 język angielski
3 Gd j.ang. gr. 1 (s.303a_m)
język angielski
3 Pd j.ang. gr. 2 (s.303a_m)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Kubacki Krzysztof - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 projekt edukacyjny-geografia
3 Pb (s.205_d)
geografia
2 e (s.10_d)
geografia
3 Pc (s.105_d)
3 09:50-10:35 zajęcia z wychowawcą
1 b (s.104_d)
geografia
3 Pb (s.104_d)
projekt edukacyjny-geografia
2 b (s.106_d)
4 10:45-11:30 geografia
2 d (s.111_d)
geografia
2 b (s.106_d)
geografia
2 b (s.106_d)
geografia
2 f (s.104_d)
projekt edukacyjny-geografia
2 b (s.106_d)
5 11:40-12:25 geografia
3 Pb (s.103_d)
geografia
2 d (s.112_d)
geografia
2 b (s.106_d)
geografia
3 Pd (s.10_d)
geografia
2 b (s.106_d)
6 12:45-13:30 geografia
3 Pb (s.103_d)
geografia
2 b (s.106_d)
geografia
1 b (s.104_d)
geografia
1 b (s.104_d)
7 13:40-14:25 geografia
1 b (s.104_d)
geografia
3 Pb (s.115_d)
geografia
3 Pa (s.10_d)
geografia
3 Pb (s.103_d)
geografia
2 f (s.112_d)
8 14:35-15:20 geografia
2 e (s.10_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Kubzdyl Łukasz - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 Pa wf.chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 bd wf. chł. (sg2)
wychowanie fizyczne
2 f wf.dz. (sg2)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 Gc wf.chł. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Gbd wf. chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 a wf. chł (sg1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 f wf.dz. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Gbd wf. chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 a wf. chł (sg1)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 f wf.dz. (sg2)
wychowanie fizyczne
2 c wf. chł. (sg2)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
3 Gbd wf. chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 c wf. chł. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Gc wf.chł. (sg1)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 bd wf. chł. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Pa wf.chł. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 bd wf. chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Gc wf.chł. (sg1)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
2 bd wf. chł. (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Pa wf.chł. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 bd wf. chł. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 a wf. chł (sg2)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
1 bd wf. chł. (sg2)
wychowanie fizyczne
2 c wf. chł. (sg1)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Kurek Karolina - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 b wf. dz (sg1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 Gd wf.dz (sg2)
wychowanie fizyczne
1 e wf. dz. (sg1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 Gd wf.dz (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Pb wf.dz (sg1)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 ac wf. dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 e wf. dz. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Pb wf.dz (sg1)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
3 Gd wf.dz (sg2)
wychowanie fizyczne
2 ac wf. dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 e wf. dz. (sg1)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 b wf. dz (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Pac wf.dz (sg1)
wychowanie fizyczne
1 b wf. dz (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Pb wf.dz (sg3)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
2 b wf. dz (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Pac wf.dz (sg1)
wychowanie fizyczne
1 b wf. dz (sg3)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
1 b wf. dz (sg1)
wychowanie fizyczne
2 ac wf. dz. (sg2)
9 15:30-16:15 wychowanie fizyczne
3 Pac wf.dz (sg1)

Nauczyciel Kwiatkowska Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 język polski
2 e (s.10_d)
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:45-13:30 język polski
2 e (s.10_d)
język polski
2 e (s.10_d)
7 13:40-14:25 język polski
2 e (s.10_d)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15 z.w-j.pol
3 Ga zaj. wspomagające - j.polski (s.111_d)

Nauczyciel Lewandowska Violetta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 Gc (s.112_d)
matematyka
2 a (s.12_d)
2 08:55-09:40 matematyka
3 Pa (s.12_d)
matematyka
3 Pa (s.2_d)
matematyka
2 a (s.12_d)
3 09:50-10:35 matematyka
2 a (s.112_d)
matematyka
1 c (s.9_d)
matematyka
2 a (s.312_d)
matematyka
3 Pa (s.104_d)
4 10:45-11:30 matematyka
3 Pa (s.217_d)
matematyka
3 Pa (s.217_d)
matematyka
1 c (s.9_d)
matematyka
3 Pa (s.104_d)
5 11:40-12:25 matematyka
3 Gc (s.112_d)
matematyka
3 Pa (s.217_d)
matematyka
2 a (s.115_d)
matematyka
1 c (s.9_d)
6 12:45-13:30 matematyka
3 Gc (s.112_d)
zajęcia z wychowawcą
1 c (s.9_d)
matematyka
3 Gc (s.111_d)
matematyka
1 c (s.9_d)
7 13:40-14:25 matematyka
2 a (s.313_d)
matematyka
3 Gc (s.111_d)
matematyka
3 Gc (s.9_d)
8 14:35-15:20 zajęcia wspomagające-matematyka
3 Gc zaj.wspomagające-matematyka (s.10_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Linka Irena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 d wf. dz. (sg3)
wychowanie fizyczne
2 e wf. dz. (sg1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 Gac wf.dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Gb wf.dz (sg3)
wychowanie fizyczne
1 ac wf. dz. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 f wf.dz. (sg2)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 e wf. dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Gb wf.dz (sg3)
wychowanie fizyczne
1 ac wf. dz. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Pd wf.dz (sg2)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 e wf. dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 f wf.dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Pd wf.dz (sg2)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
3 Gb wf.dz (sg3)
wychowanie fizyczne
1 f wf.dz. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Gac wf.dz. (sg2)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 d wf. dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 d wf. dz. (sg2)
wychowanie fizyczne
3 Pd wf.dz (sg1)
wychowanie fizyczne
3 Gac wf.dz. (sg2)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
2 d wf. dz. (sg2)
wychowanie fizyczne
1 d wf. dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 ac wf. dz. (sg1)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
1 d wf. dz. (sg3)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Maciejewski Paweł - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
1 e rel. (s.12_d)
religia
3 Pabcd rel. (s.2_d)
religia
1 c rel. (s.9_d)
2 08:55-09:40 religia
1 e rel. (s.12_d)
religia
3 Pabcd rel. (s.2_d)
religia
1 c rel. (s.9_d)
3 09:50-10:35 religia
1 f rel. (s.302_d)
religia
1 d rel. (s.313_d)
4 10:45-11:30 religia
1 f rel. (s.302_d)
religia
1 d rel. (s.9_d)
5 11:40-12:25
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20 religia
2 a rel. (s.104_d)
9 15:30-16:15 religia
2 a rel. (s.104_d)

Nauczyciel Marciniak Sylwia - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język polski
1 b (s.104_d)
3 09:50-10:35 język polski
1 b (s.104_d)
język polski
3 Pd (s.302_d)
4 10:45-11:30 język polski
2 c (s.105_d)
język polski
3 Gb (s.205_d)
5 11:40-12:25 język polski
3 Pd (s.205_d)
język polski
1 b (s.104_d)
język polski
3 Pd (s.104_d)
język polski
2 f (s.9_d)
język polski
2 f (s.112_d)
6 12:45-13:30 język polski
3 Pd (s.205_d)
język polski
3 Gb (s.302_d)
język polski
2 c (s.105_d)
język polski
3 Gb (s.205_d)
język polski
2 f (s.112_d)
7 13:40-14:25 język polski
2 f (s.105_d)
język polski
3 Gb (s.302_d)
język polski
2 c (s.105_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Gb (s.205_d)
język polski
1 b (s.104_d)
8 14:35-15:20 z.w-j.pol
3 Gbc-zaj.wspomagające-j.polski (s.112_d)
język polski
2 c (s.105_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Milewski Przemysław - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 ef wł.chł (sg3)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 Ga wf.chł. (sg3)
wychowanie fizyczne
1 c wf. chł. (sg3)
wychowanie fizyczne
1 ef wł.chł (sg3)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 ef wł.chł (sg3)
wychowanie fizyczne
1 c wf. chł. (sg4)
wychowanie fizyczne
3 Pbd wf.chł (sg3)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 ef wł.chł (sg3)
wychowanie fizyczne
2 a wf. chł. (sg3)
wychowanie fizyczne
1 ef wł.chł (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Pbd wf.chł (sg3)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
2 a wf. chł. (sg3)
wychowanie fizyczne
1 ef wł.chł (sg4)
wychowanie fizyczne
3 Ga wf.chł. (sg3)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
3 Pc wf.chł (sg3)
wychowanie fizyczne
3 Pbd wf.chł (sg4)
wychowanie fizyczne
3 Ga wf.chł. (sg3)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
3 Pc wf.chł (sg3)
wychowanie fizyczne
1 c wf. chł. (sg3)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
2 a wf. chł. (sg3)
9 15:30-16:15 wychowanie fizyczne
3 Pc wf.chł (sg3)

Nauczyciel Misch Emilia - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 zajęcia wspomagające-fizyka
3 Pc zaj.wspomagające-fizyka (s.103_d)
fizyka
2 a (s.115_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Pa (s.112_d)
2 08:55-09:40 zajęcia wspomagające-fizyka
3 Pc zaj.wspomagające-fizyka (s.103_d)
fizyka
2 a (s.115_d)
fizyka
2 a (s.112_d)
fizyka
1 c (s.9_d)
3 09:50-10:35 fizyka
3 Pc (s.103_d)
fizyka
1 c (s.9_d)
4 10:45-11:30 fizyka
1 c (s.9_d)
fizyka
2 c (s.105_d)
fizyka
3 Pa (s.12_d)
5 11:40-12:25 fizyka
3 Pa (s.217_d)
fizyka
2 c (s.105_d)
fizyka
3 Pc (s.302_d)
fizyka
3 Pa (s.104_d)
6 12:45-13:30 fizyka
3 Pa (s.10_d)
projekt edukacyjny-fizyka
3 Pa (s.103_d)
projekt edukacyjny-fizyka
3 Pc (s.106_d)
7 13:40-14:25 fizyka
2 a (s.115_d)
fizyka
2 c (s.105_d)
projekt edukacyjny-fizyka
2 a (s.115_d)
8 14:35-15:20 fizyka
3 Pc (s.103_d)
fizyka
3 Pa (s.115_d)
projekt edukacyjny-fizyka
2 a (s.115_d)
9 15:30-16:15 zajęcia wspomagające-fizyka
2 c zaj.wspomagające-fizyka (s.115_d)

Nauczyciel Nowak Justyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 b (s.106_d)
matematyka
2 b (s.106_d)
2 08:55-09:40 matematyka
2 b (s.106_d)
matematyka
2 c (s.105_d)
matematyka
2 b (s.106_d)
3 09:50-10:35 matematyka
3 Ga (s.115_d)
zajęcia z wychowawcą
1 a (s.2_d)
matematyka
2 b (s.106_d)
matematyka
3 Ga (s.115_d)
4 10:45-11:30 matematyka
3 Ga (s.115_d)
matematyka
3 Ga (s.104_d)
matematyka
2 b (s.106_d)
matematyka
3 Ga (s.115_d)
5 11:40-12:25 matematyka
1 a (s.2_d)
matematyka
1 a (s.2_d)
matematyka
1 a (s.2_d)
6 12:45-13:30 matematyka
1 a (s.2_d)
matematyka
1 a (s.2_d)
matematyka
3 Ga (s.115_d)
matematyka
2 c (s.105_d)
7 13:40-14:25 matematyka
2 c (s.9_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Ga zaj.wspomagające-matematyka (s.2_d)
matematyka
2 c (s.105_d)
8 14:35-15:20 zajęcia wspomagające-matematyka
3 Ga zaj.wspomagające-matematyka (s.2_d)
matematyka
2 c (s.105_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Oliwa Aleksandra - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język angielski
2 b j.ang. gr. 2 (s.211_m)
2 08:55-09:40 język angielski
2 b j.ang. gr. 1 (s.211_m)
3 09:50-10:35 język angielski
3 Gd j.ang. gr. 2 (s.211_m)
język angielski
3 Ga j.ang. gr. 1 (s.211_m)
język angielski
3 Pa j.a gr. 1 (s.211_m)
język angielski
3 Pa j.a gr. 1 (s.211_m)
4 10:45-11:30 język angielski
3 Pd j.ang. gr. 1 (s.211_m)
język angielski
3 Gd j.ang. gr. 2 (s.211_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 1 (s.211_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 1 (s.211_m)
5 11:40-12:25 zajęcia z wychowawcą
2 b (s.106_d)
język angielski
2 b j.ang. gr. 2 (s.211_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 2 (s.211_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 2 (s.211_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 1 (s.211_m)
6 12:45-13:30 język angielski
1 d j.ang. gr. 2 (s.211_m)
język angielski
3 Pd j.ang. gr. 1 (s.211_m)
język angielski
3 Ga j.ang. gr. 1 (s.211_m)
język angielski
2 b j.ang. gr. 1 (s.211_m)
7 13:40-14:25 język angielski
3 Pa j.a gr. 1 (s.211_m)
język angielski
2 b j.ang. gr. 1 (s.211_m)
język angielski
3 Gd j.ang. gr. 2 (s.211_m)
język angielski
3 Pd j.ang. gr. 1 (s.211_m)
8 14:35-15:20 język angielski
3 Ga j.ang. gr. 1 (s.211_m)
język angielski
1 d j.ang. gr. 2 (s.211_m)
język angielski
2 b j.ang. gr. 2 (s.211_m)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Piechocki Sławomir - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
1 b (s.104_d)
2 08:55-09:40 matematyka
2 d (s.205_d)
matematyka
1 b (s.104_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Pc zaj.wspomagające-matematyka (s.2_d)
3 09:50-10:35 matematyka
2 d (s.205_d)
matematyka
2 d (s.112_d)
matematyka
3 Pc (s.2_d)
4 10:45-11:30 matematyka
3 Pc (s.103_d)
matematyka
3 Pc (s.115_d)
matematyka
2 d (s.112_d)
matematyka
3 Gd (s.103_d)
matematyka
3 Pc (s.2_d)
5 11:40-12:25 matematyka
3 Pc (s.115_d)
matematyka
3 Gd (s.103_d)
6 12:45-13:30 matematyka
1 f (s.302_d)
matematyka
3 Gd (s.103_d)
matematyka
1 f (s.302_d)
matematyka
3 Gd (s.103_d)
7 13:40-14:25 matematyka
1 f (s.302_d)
matematyka
1 b (s.104_d)
matematyka
1 b (s.104_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Gd zaj.wspomagające-matematyka (s.103_d)
8 14:35-15:20 matematyka
3 Pc (s.111_d)
matematyka
1 b (s.104_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Podleśny Mikołaj - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 informatyka
1 e inf. gr. 1 (s.4_k)
2 08:55-09:40 informatyka
1 a inf. gr.2 (s.4_k)
3 09:50-10:35 informatyka
2 b inform. gr. 2 (s.3_k)
informatyka
1 f inf. gr. 2 (s.4_k)
4 10:45-11:30 informatyka
1 b inf. gr.1 (s.3_k)
5 11:40-12:25 informatyka
1 d inf. gr. 2 (s.3_k)
informatyka
2 d inf. gr. 2 (s.4_k)
6 12:45-13:30 informatyka
2 e inf. gr. 2 (s.4_k)
7 13:40-14:25 informatyka
2 f inf. gr. 2 (s.4_k)
8 14:35-15:20 informatyka
3 Pa inf. gr. 2 (s.4_k)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Polowczyk Rafał - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 chemia
2 f (s.312_d)
chemia
3 Pd (s.312_d)
chemia
3 Pd (s.302_d)
2 08:55-09:40 chemia
3 Pd (s.312_d)
chemia
2 f (s.312_d)
projekt edukacyjny-chemia
2 f (s.104_d)
chemia
3 Pd (s.302_d)
3 09:50-10:35 chemia
3 Pd (s.312_d)
4 10:45-11:30 przyroda
3 Gd (s.112_d)
chemia
3 Pa (s.10_d)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 a (s.9_d)
5 11:40-12:25 chemia
2 f (s.105_d)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 c (s.9_d)
chemia
2 e (s.10_d)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
2 f (s.105_d)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 b (s.104_d)
przyroda
3 Gd (s.103_d)
chemia
2 e (s.10_d)
7 13:40-14:25 chemia
2 e (s.10_d)
chemia
2 f (s.313_d)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 f (s.302_d)
projekt edukacyjny-chemia
2 e (s.10_d)
8 14:35-15:20 chemia
2 e (s.10_d)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 e (s.12_d)
projekt edukacyjny-chemia
3 Pd (s.104_d)
zajęcia wspomagające-chemia
3 Pd zaj.wyrównawcze-chemia (s.302_d)
9 15:30-16:15 edukacja dla bezpieczeństwa
1 d (s.205_d)

Nauczyciel Połeć Róża - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język polski
1 c (s.9_d)
język polski
1 f (s.302_d)
2 08:55-09:40 język polski
1 c (s.9_d)
język polski
2 b (s.106_d)
język polski
1 f (s.302_d)
3 09:50-10:35 język polski
3 Pb (s.205_d)
język polski
2 b (s.106_d)
4 10:45-11:30 język polski
3 Pb (s.205_d)
język polski
1 f (s.302_d)
język polski
3 Ga (s.115_d)
5 11:40-12:25 język polski
3 Ga (s.115_d)
język polski
3 Ga (s.111_d)
język polski
2 b (s.106_d)
język polski
1 f (s.312_d)
6 12:45-13:30 język polski
3 Ga (s.111_d)
język polski
2 b (s.106_d)
język polski
3 Pb (s.2_d)
7 13:40-14:25 język polski
1 c (s.112_d)
język polski
3 Pb (s.2_d)
8 14:35-15:20 język polski
1 c (s.9_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Pużanowski Jan - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 fizyka doświadczalna
3 Ga (s.115_d)
fizyka
2 b (s.106_d)
fizyka
3 Ga (s.115_d)
2 08:55-09:40 fizyka doświadczalna
3 Ga (s.115_d)
zajęcia wspomagające-fizyka
3 Ga zaj.wspomagające -fizyka (s.115_d)
fizyka
3 Ga (s.115_d)
3 09:50-10:35 fizyka
1 a (s.2_d)
fizyka
3 Gc (s.111_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Ga (s.115_d)
fizyka
1 d (s.313_d)
4 10:45-11:30 fizyka
1 a (s.2_d)
fizyka
3 Gc (s.112_d)
fizyka
3 Gc (s.111_d)
fizyka
2 d (s.111_d)
fizyka
3 Gc (s.105_d)
5 11:40-12:25 fizyka
1 e (s.12_d)
fizyka
1 b (s.217_d)
fizyka
3 Ga (s.115_d)
fizyka
3 Pd (s.302_d)
6 12:45-13:30 fizyka
3 Ga (s.115_d)
fizyka
3 Pb (s.115_d)
fizyka
2 f (s.312_d)
zajęcia wspomagające-fizyka
3 Gc zaj.wspomagające-fizyka (s.112_d)
7 13:40-14:25 fizyka
3 Ga (s.115_d)
fizyka
2 e (s.10_d)
fizyka
3 Pb (s.112_d)
fizyka
1 a (s.115_d)
8 14:35-15:20 fizyka
3 Pd (s.205_d)
fizyka
1 f (s.302_d)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Raszyński Mateusz - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 historia
3 Gd (s.103_d)
2 08:55-09:40 historia
3 Gd (s.103_d)
historia
3 Gd (s.103_d)
3 09:50-10:35 historia
3 Pc (s.115_d)
historia
1 b (s.104_d)
historia
3 Gd (s.103_d)
4 10:45-11:30 wiedza o społeczeństwie
1 b (s.104_d)
historia
3 Pc (s.105_d)
5 11:40-12:25 historia
1 b (s.104_d)
historia
3 Pd (s.105_d)
historia
1 e (s.12_d)
historia
3 Gd (s.103_d)
6 12:45-13:30 wiedza o społeczeństwie
1 e (s.12_d)
historia
2 e (s.10_d)
historia
3 Pd (s.104_d)
historia
1 e (s.12_d)
7 13:40-14:25 historia i społeczeństwo
3 Gb (s.112_d)
zajęcia z wychowawcą
3 Gd (s.103_d)
historia
2 e (s.12_d)
historia i społeczeństwo
3 Gb (s.205_d)
8 14:35-15:20 historia
3 Gd (s.103_d)
9 15:30-16:15 wiedza o społeczeństwie
2 e (s.12_d)

Nauczyciel Skrycka-Gryc Liliana - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 narzędzia informatyczne w przedmiotach ścisłych
3 Ga niwpś. gr. 2 (s.3_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-13, 2021-09-27, 2021-10-11, 2021-10-25, 2021-11-08, 2021-11-22, 2021-12-06, 2021-12-20, 2022-01-03, 2022-01-17, 2022-01-31, 2022-02-14, 2022-02-28, 2022-03-14, 2022-03-28, 2022-04-11, 2022-04-25, 2022-05-09, 2022-05-23, 2022-06-06, 2022-06-20,
narzędzia informatyczne w przedmiotach ścisłych
3 Ga niwpś. gr.1 (s.3_k) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-06, 2021-09-20, 2021-10-04, 2021-10-18, 2021-11-01, 2021-11-15, 2021-11-29, 2021-12-13, 2021-12-27, 2022-01-10, 2022-01-24, 2022-02-07, 2022-02-21, 2022-03-07, 2022-03-21, 2022-04-04, 2022-04-18, 2022-05-02, 2022-05-16, 2022-05-30, 2022-06-13,
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Gb zaj.wspomagające-matematyka (s.205_d)
2 08:55-09:40 matematyka
2 e (s.10_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
2 e zaj.wspomagające-matematyka (s.10_d)
matematyka
1 d (s.313_d)
matematyka
2 e (s.10_d)
3 09:50-10:35 matematyka
3 Gb (s.10_d)
matematyka
3 Pd (s.12_d)
matematyka
1 d (s.313_d)
matematyka
2 f (s.112_d)
4 10:45-11:30 matematyka
3 Gb (s.10_d)
matematyka
2 e (s.10_d)
analityczne metody rozwiązywania zadań
3 Gb (s.205_d)
zajęcia z wychowawcą
2 e (s.10_d)
5 11:40-12:25 matematyka
2 e (s.10_d)
matematyka
3 Gb (s.205_d)
matematyka
1 d (s.313_d)
6 12:45-13:30 matematyka
2 f (s.313_d)
matematyka
2 f (s.9_d)
7 13:40-14:25 matematyka
3 Pd (s.9_d)
matematyka
2 f (s.9_d)
8 14:35-15:20 matematyka
3 Pd (s.9_d)
9 15:30-16:15 zajęcia wspomagające-matematyka
2 f zaj.wspomagające-matematyka (s.111_d)

Nauczyciel Staszak Ewa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język angielski
1 f j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
1 e j.ang. gr. 2 (s.213_m)
2 08:55-09:40 język angielski
2 d j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
3 Gb j.ang. gr. 1 (s.213_m)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 2 (s.213_m)
3 09:50-10:35 język angielski
1 e j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
3 Pa j.a gr. 2 (s.213_m)
język angielski
3 Pa j.a gr. 2 (s.213_m)
język angielski
1 f j.ang. gr. 2 (s.213_m)
4 10:45-11:30 język angielski
2 a j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
2 d j.ang. gr. 2 (s.213_m)
5 11:40-12:25 język angielski
3 Pb j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
3 Gb j.ang. gr. 1 (s.213_m)
język angielski
1 b j.ang. gr. 2 (s.213_m)
6 12:45-13:30 język angielski
3 Gb j.ang. gr. 1 (s.213_m)
język angielski
2 a j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
3 Pb j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
2 a j.ang. gr. 2 (s.213_m)
7 13:40-14:25 język angielski
3 Pa j.a gr. 2 (s.213_m)
język angielski
1 f j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
1 e j.ang. gr. 2 (s.213_m)
8 14:35-15:20 język angielski
2 d j.ang. gr. 2 (s.213_m)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Ślęzak Małgorzata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
3 Gabcd rel. (s.9_d)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25 religia
1 a rel. (s.2_d)
religia
2 bd rel. (s.12_d)
8 14:35-15:20 religia
2 c rel. (s.9_d)
religia
1 a rel. (s.2_d)
religia
1 b rel. (s.9_d)
religia
2 ef rel. (s.10_d)
religia
2 bd rel. (s.12_d)
9 15:30-16:15 religia
2 c rel. (s.9_d)
religia
1 b rel. (s.9_d)
religia
2 ef rel. (s.10_d)

Nauczyciel Wilk Katarzyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język niemiecki
3 Gc j.niem. gr. 1 (s.312_d)
język niemiecki
1 a j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
język niemiecki
3 Pc j.niem. gr. 2 (s.105_d)
język niemiecki
1 f j.niem. k. (s.303b_m)
2 08:55-09:40 język niemiecki
2 c j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
język niemiecki
3 Ga j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
język niemiecki
2 c j.niem. gr. 1 (s.303b_m)
3 09:50-10:35 język niemiecki
3 Pa j.niem. gr. 2 (s.106_d)
język niemiecki
3 Pa j.niem. gr. 2 (s.217_d)
język niemiecki
3 Ga j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
zajęcia z wychowawcą
2 c (s.217_d)
język niemiecki
2 c j.niem. gr. 1 (s.303b_m)
4 10:45-11:30 język niemiecki
3 Pd j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
język niemiecki
3 Pc j.niem. gr. 2 (s.212_m)
język niemiecki
3 Pd j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
język niemiecki
2 c j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
5 11:40-12:25 język niemiecki
3 Gb j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
język niemiecki
3 Gc j.niem. gr. 1 (s.303b_m)
6 12:45-13:30 język niemiecki
1 f j.niem. k. (s.303b_m)
język niemiecki
3 Gb j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
7 13:40-14:25 język niemiecki
1 a j.niem. gr. 2 (s.303b_m)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Witkowska Agata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język niemiecki
2 e j.niem -p (s.211_m)
2 08:55-09:40 język niemiecki
2 f j.niem. p. (s.205_d)
3 09:50-10:35 język niemiecki
1 a j.niem. gr. 1 (s.211_m)
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:45-13:30 język niemiecki
1 ef j.niem. p. (s.12_d)
język niemiecki
1 c j.niem. gr. 2 (s.212_m)
7 13:40-14:25 język niemiecki
1 c j.niem. gr. 2 (s.303a_m)
język niemiecki
1 a j.niem. gr. 1 (s.212_m)
8 14:35-15:20 język niemiecki
2 f j.niem. p. (s.105_d)
język niemiecki
2 e j.niem -p (s.213_m)
9 15:30-16:15 język niemiecki
1 ef j.niem. p. (s.10_d)

Nauczyciel Włodarczak Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język angielski
1 e j.ang. gr. 1 (s.217_d)
2 08:55-09:40 język angielski
1 c j.ang. gr. 1 (s.217_d)
język angielski
3 Gb j.ang. gr. 2 (s.217_d)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 2 (s.217_d)
3 09:50-10:35 język angielski
1 e j.ang. gr. 1 (s.217_d)
język angielski
3 Ga j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
2 c j.ang. gr. 2 (s.217_d)
język angielski
3 Gc j.ang. gr. 2 (s.303c_m)
język angielski
2 e j.ang. gr. 2 (s.217_d)
4 10:45-11:30 język angielski
3 Gc j.ang. gr. 2 (s.303b_m)
język angielski
1 a j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
2 e j.ang. gr. 2 (s.217_d)
język angielski
2 c j.ang. gr. 2 (s.303c_m)
język angielski
1 c j.ang. gr. 1 (s.217_d)
5 11:40-12:25 język angielski
2 c j.ang. gr. 2 (s.303b_m)
język angielski
3 Gb j.ang. gr. 2 (s.303a_m)
język angielski
2 e j.ang. gr. 2 (s.213_m)
język angielski
1 a j.ang. gr. 2 (s.217_d)
6 12:45-13:30 język angielski
3 Gb j.ang. gr. 2 (s.303b_m)
język angielski
3 Ga j.ang. gr. 2 (s.217_d)
język angielski
1 c j.ang. gr. 1 (s.213_m)
7 13:40-14:25 język angielski
1 a j.ang. gr. 2 (s.303b_m)
język angielski
1 e j.ang. gr. 1 (s.217_d)
8 14:35-15:20 język angielski
3 Ga j.ang. gr. 2 (s.303b_m)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Wojdyło Wojciech - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25 podstawy przedsiębiorczości
2 e (s.10_d)
6 12:45-13:30 podstawy przedsiębiorczości
2 c (s.217_d)
podstawy przedsiębiorczości
2 d (s.112_d)
7 13:40-14:25 podstawy przedsiębiorczości
3 Pc (s.111_d)
podstawy przedsiębiorczości
3 Pd (s.104_d)
8 14:35-15:20 podstawy przedsiębiorczości
3 Pb (s.103_d)
podstawy przedsiębiorczości
3 Pa (s.10_d)
podstawy przedsiębiorczości
2 b (s.106_d)
9 15:30-16:15 podstawy przedsiębiorczości
2 f (s.105_d)
podstawy przedsiębiorczości
2 a (s.115_d)

Nauczyciel Wryk Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:40-12:25
6 12:45-13:30 język francuski
1 ef j.franc. (s.217_d)
7 13:40-14:25 język francuski
2 d j.franc. (s.303b_m)
8 14:35-15:20 język francuski
2 ef j.franc. (s.303b_m)
język francuski
2 ef j.franc. (s.303a_m)
język francuski
2 d j.franc. (s.303a_m)
9 15:30-16:15 język francuski
1 ef j.franc. (s.103_d)

Nauczyciel Zientek Katarzyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 matematyka
3 Pb (s.106_d)
zajęcia wspomagające-matematyka
3 Pb zaj.wspomagające-matematyka (s.205_d)
3 09:50-10:35 matematyka
3 Pb (s.103_d)
4 10:45-11:30 matematyka
3 Pb (s.103_d)
matematyka
3 Pb (s.217_d)
5 11:40-12:25 matematyka
1 e (s.12_d)
matematyka
3 Pb (s.205_d)
matematyka
3 Pb (s.217_d)
6 12:45-13:30 matematyka
1 e (s.12_d)
matematyka
1 e (s.12_d)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15