Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | religia 1 a-rel - Szyc T. (s.10) |
historia 1 a - Dworecka V. (s.12) |
chemia 1 a - Polowczyk R. (s.208) |
||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 a wf. chł. - Dudek K. (sg1) wychowanie fizyczne 1 ac wf.dz - Pankowska L. (sg2) |
geografia 1 a - Nowosad J. (s.16) |
matematyka 1 a - Zientek K. (s.10) |
matematyka 1 a - Zientek K. (s.16) |
|
3 | 09:50-10:35 | matematyka 1 a - Zientek K. (s.16) |
język polski 1 a - Marciniak S. (s.204) |
matematyka 1 a - Zientek K. (s.10) |
język angielski 1 a j.ang. gr.1 - Gąciarek K. (s.204a) język angielski 1 a j.ang. gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
|
4 | 10:45-11:30 | matematyka 1 a - Zientek K. (s.16) |
język angielski 1 a j.ang. gr.1 - Gąciarek K. (s.203) język angielski 1 a j.ang. gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
plastyka 1 a - Jankiewicz A. (s.208) |
zajęcia z wychowawcą 1 a - Witkowska A. (s.13) |
|
5 | 11:40-12:25 | język polski 1 a - Marciniak S. (s.106) |
fizyka 1 a - Jakubowska K. (s.110) |
język niemiecki 1 a j.niem. gr.1 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język niemiecki 1 a j.niem. gr.2 - Witkowska A. (s.204) |
informatyka 1 a inf. gr.1 - Podleśny M. (s.104) informatyka 1 a inf.gr.2 - Jaborkhel A. (s.105) |
język angielski 1 a j.ang. gr.1 - Gąciarek K. (s.203) język angielski 1 a j.ang. gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
6 | 12:45-13:30 | język polski 1 a - Marciniak S. (s.106) |
fizyka 1 a - Jakubowska K. (s.110) |
język polski 1 a - Marciniak S. (s.106) |
język niemiecki 1 a j.niem. gr.1 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język niemiecki 1 a j.niem. gr.2 - Witkowska A. (s.204a) |
fizyka 1 a - Jakubowska K. (s.110) |
7 | 13:40-14:25 | historia 1 a - Dworecka V. (s.12) |
wychowanie fizyczne 1 a wf. chł. - Dudek K. (sg1) wychowanie fizyczne 1 ac wf.dz - Pankowska L. (sg2) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 a - Bromberek M. (s.204) |
biologia 1 a - Kolasińska T. (s.10) |
|
8 | 14:35-15:20 | Historia i teraźniejszość 1 a - Dworecka V. (s.12) |
wychowanie fizyczne 1 a wf. chł. - Dudek K. (sg1) wychowanie fizyczne 1 ac wf.dz - Pankowska L. (sg2) |
Historia i teraźniejszość 1 a - Dworecka V. (s.12) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 1 b wf.dz - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 1 b,d wf.chł - Kubzdyl Ł. (sg3) |
język angielski 1 b j.ang. gr. 1 - Lisiewicz K. (s.202) język angielski 1 b j.ang. gr. 2 - Gąciarek K. (s.204a) |
matematyka 1 b - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
Historia i teraźniejszość 1 b - Raszyński M. (s.15) |
|
2 | 08:55-09:40 | język polski 1 b - Tonak J. (s.209) |
biologia 1 b - Komorowski M. (s.208) |
język angielski 1 b j.ang. gr. 1 - Lisiewicz K. (s.202) język angielski 1 b j.ang. gr. 2 - Gąciarek K. (s.204a) |
matematyka 1 b - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
zajęcia z wychowawcą 1 b - Komorowski M. (s.207) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 1 b - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język polski 1 b - Tonak J. (s.12) |
historia 1 b - Raszyński M. (s.16) |
geografia 1 b - Kozar D. (s.15) |
wychowanie fizyczne 1 b wf.dz - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 1 b,d wf.chł - Kubzdyl Ł. (sg3) |
4 | 10:45-11:30 | język hiszpański 1 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204a) język hiszpański 1 b j.hiszp. gr. 2 - Rzepecka M. (s.201c) |
język polski 1 b - Tonak J. (s.12) |
język hiszpański 1 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204) język hiszpański 1 b j.hiszp. gr. 2 - Rzepecka M. (s.203) |
geografia 1 b - Kozar D. (s.15) |
wychowanie fizyczne 1 b wf.dz - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 1 b,d wf.chł - Kubzdyl Ł. (sg3) |
5 | 11:40-12:25 | plastyka 1 b - Jankiewicz A. (s.16) |
religia 1 b-rel - Maciejewski P. (s.201c) |
język polski 1 b - Tonak J. (s.209) |
fizyka 1 b - Misch E. (s.110) |
historia 1 b - Raszyński M. (s.13) |
6 | 12:45-13:30 | Historia i teraźniejszość 1 b - Raszyński M. (s.13) |
chemia 1 b - Polowczyk R. (s.208) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 b - Bromberek M. (s.204) |
geografia 1 b - Kozar D. (s.7) |
|
7 | 13:40-14:25 | język angielski 1 b j.ang. gr. 1 - Lisiewicz K. (s.201c) język angielski 1 b j.ang. gr. 2 - Gąciarek K. (s.203) |
matematyka 1 b - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
informatyka 1 b inf. gr. 1 - Podleśny M. (s.104) informatyka 1 b inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.105) |
||
8 | 14:35-15:20 | matematyka 1 b - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | religia 1 c-rel - Maciejewski P. (s.204) |
język polski 1 c - Tonak J. (s.209) |
język niemiecki 1 c j.niem. gr.1 - Wilk K. (s.203) |
||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 ac wf.dz - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 1 c wf.chł - Kubzdyl Ł. (sg3) |
język polski 1 c - Tonak J. (s.209) |
język polski 1 c - Tonak J. (s.209) |
informatyka 1 c inform. gr.1 - Jaborkhel A. (s.105) informatyka 1 c inform. gr.2 - Kharlan N. (s.104) |
|
3 | 09:50-10:35 | język niemiecki 1 c j.niem. gr.1 - Wilk K. (s.207) język niemiecki 1 c j.niem. gr2 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
język polski 1 c - Tonak J. (s.209) |
fizyka 1 c - Misch E. (s.207) |
matematyka 1 c - Lewandowska V. (s.7) |
|
4 | 10:45-11:30 | biologia 1 c - Komorowski M. (s.10) |
historia 1 c - Chruślak B. (s.13) |
zajęcia z wychowawcą 1 c - Kubzdyl Ł. (s.207) |
matematyka 1 c - Lewandowska V. (s.7) |
chemia 1 c - Framska E. (s.210) |
5 | 11:40-12:25 | informatyka 1 c inform. gr.1 - Jaborkhel A. (s.105) informatyka 1 c inform. gr.2 - Kharlan N. (s.104) |
fizyka 1 c - Misch E. (s.108) |
język angielski 1 c j.ang. gr.1 - Gąciarek K. (s.203) język angielski 1 c j.ang.gr.2 - Staszak E. (s.201b) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 c - Bromberek M. (s.204) |
fizyka 1 c - Misch E. (s.110) |
6 | 12:45-13:30 | geografia 1 c - Nowosad J. (s.209) |
plastyka 1 c - Jankiewicz A. (s.204) |
Historia i teraźniejszość 1 c - Chruślak B. (s.16) |
język angielski 1 c j.ang. gr.1 - Gąciarek K. (s.203) język angielski 1 c j.ang.gr.2 - Staszak E. (s.201b) |
|
7 | 13:40-14:25 | matematyka 1 c - Lewandowska V. (s.7) |
wychowanie fizyczne 1 ac wf.dz - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 1 c wf.chł - Kubzdyl Ł. (sg3) |
historia 1 c - Chruślak B. (s.10) |
język angielski 1 c j.ang. gr.1 - Gąciarek K. (s.203) język angielski 1 c j.ang.gr.2 - Staszak E. (s.201b) |
|
8 | 14:35-15:20 | matematyka 1 c - Lewandowska V. (s.7) |
wychowanie fizyczne 1 ac wf.dz - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 1 c wf.chł - Kubzdyl Ł. (sg3) |
język niemiecki 1 c j.niem. gr2 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
||
9 | 15:30-16:15 | Historia i teraźniejszość 1 c - Chruślak B. (s.12) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia 1 d - Jekel M. (s.12) |
wychowanie fizyczne 1 b,d wf.chł - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 1 d wf.dz - Kurek K. (sg1) |
język hiszpański 1 d j.hiszp. gr.1 - Rzepecka M. (s.203) język hiszpański 1 d j.hiszp. gr.2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204) |
chemia 1 d - Polowczyk R. (s.208) |
|
2 | 08:55-09:40 | język hiszpański 1 d j.hiszp. gr.1 - Rzepecka M. (s.201c) język hiszpański 1 d j.hiszp. gr.2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204a) |
informatyka 1 d inf. gr.1 - Podleśny M. (s.104) informatyka 1 d inf.gr2 - Jaborkhel A. (s.105) |
język polski 1 d - Błaszczyk B. (s.109) |
historia 1 d - Jekel M. (s.12) |
|
3 | 09:50-10:35 | Historia i teraźniejszość 1 d - Jekel M. (s.12) |
analiza i interpretacja tekstów kultury 1 d - Kordus K. (s.106) |
biologia 1 d - Komorowski M. (s.15) |
wychowanie fizyczne 1 b,d wf.chł - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 1 d wf.dz - Kurek K. (sg1) |
|
4 | 10:45-11:30 | język angielski 1 d j.ang. g.1 - Górka M. (s.212) język angielski 1 d j.ang. gr.2 - Staszak E. (s.201b) |
język angielski 1 d j.ang. g.1 - Górka M. (s.212) język angielski 1 d j.ang. gr.2 - Staszak E. (s.201b) |
zajęcia z wychowawcą 1 d - Górka M. (s.212) |
wychowanie fizyczne 1 b,d wf.chł - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 1 d wf.dz - Kurek K. (sg1) |
|
5 | 11:40-12:25 | matematyka 1 d - Lutomska A. (s.16) |
plastyka 1 d - Jankiewicz A. (s.212) |
język angielski 1 d j.ang. g.1 - Górka M. (s.212) język angielski 1 d j.ang. gr.2 - Staszak E. (s.201b) |
matematyka 1 d - Lutomska A. (s.16) |
|
6 | 12:45-13:30 | fizyka 1 d - Misch E. (s.15) |
historia 1 d - Jekel M. (s.110) |
język angielski 1 d j.ang. g.1 - Górka M. (s.212) język angielski 1 d j.ang. gr.2 - Staszak E. (s.201b) |
matematyka 1 d - Lutomska A. (s.16) |
|
7 | 13:40-14:25 | geografia 1 d - Nowosad J. (s.209) |
Historia i teraźniejszość 1 d - Jekel M. (s.13) |
język polski 1 d - Błaszczyk B. (s.109) |
język polski 1 d - Błaszczyk B. (s.109) |
|
8 | 14:35-15:20 | religia 1 d-rel - Maciejewski P. (s.106) |
język polski 1 d - Błaszczyk B. (s.109) |
język polski 1 d - Błaszczyk B. (s.109) |
||
9 | 15:30-16:15 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 d - Bromberek M. (s.204) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | chemia 1 e - Polowczyk R. (s.210) |
wychowanie fizyczne 1 e wf.dz - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 1 ef wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
|||
2 | 08:55-09:40 | historia 1 e - Dworecka V. (s.12) |
wychowanie fizyczne 1 e wf.dz - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 1 ef wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
|||
3 | 09:50-10:35 | geografia 1 e - Nowosad J. (s.16) |
język angielski 1 e j.ang. gr.1 - Lisiewicz K. (s.202) język angielski 1 e j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.204a) |
biologia 1 e - Kolasińska T. (s.10) |
||
4 | 10:45-11:30 | język niemiecki 1 e j.niem - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
wychowanie fizyczne 1 e wf.dz - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 1 ef wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
biologia 1 e - Kolasińska T. (s.10) |
Historia i teraźniejszość 1 e - Chruślak B. (s.16) |
język polski 1 e - Połeć R. (s.108) |
5 | 11:40-12:25 | język angielski 1 e j.ang. gr.1 - Lisiewicz K. (s.201c) język angielski 1 e j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.203) |
chemia 1 e - Polowczyk R. (s.210) |
matematyka 1 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język polski 1 e - Połeć R. (s.108) |
język polski 1 e - Połeć R. (s.108) |
6 | 12:45-13:30 | język angielski 1 e j.ang. gr.1 - Lisiewicz K. (s.201c) język angielski 1 e j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.203) |
Historia i teraźniejszość 1 e - Chruślak B. (s.13) |
język polski 1 e - Połeć R. (s.108) |
informatyka 1 e inf. gr.1 - Jaborkhel A. (s.105) informatyka 1 e inf. gr.2 - Podleśny M. (s.104) |
fizyka 1 e - Misch E. (s.109) |
7 | 13:40-14:25 | matematyka 1 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
zajęcia z wychowawcą 1 e - Pankowska L. (s.106) |
plastyka 1 e - Jankiewicz A. (s.204) |
historia 1 e - Dworecka V. (s.12) |
chemia 1 e - Polowczyk R. (s.210) |
8 | 14:35-15:20 | matematyka 1 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język francuski 1 e j.franc. - Wryk A. (s.204a) język niemiecki 1 e j.niem - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
biologia 1 e - Kolasińska T. (s.10) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 e - Bromberek M. (s.204) |
|
9 | 15:30-16:15 | język francuski 1 e j.franc. - Wryk A. (s.204a) |
religia 1 e-rel - Maciejewski P. (s.106) |
|||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 1 ef wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 1 f wf.dz - Kurek K. (sg1) |
||||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 ef wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 1 f wf.dz - Kurek K. (sg1) |
||||
3 | 09:50-10:35 | religia 1 f-rel - Maciejewski P. (s.204a) |
język niemiecki 1 f j.niem. - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
język polski 1 f - Tonak J. (s.209) |
język angielski 1 f j.ang. gr.1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 1 f j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.201a) |
|
4 | 10:45-11:30 | plastyka 1 f - Jankiewicz A. (s.204) |
wychowanie fizyczne 1 ef wf.chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 1 f wf.dz - Kurek K. (sg1) |
język polski 1 f - Tonak J. (s.209) |
język polski 1 f - Tonak J. (s.209) |
biologia 1 f - Tuszyńska K. (s.207) |
5 | 11:40-12:25 | język polski 1 f - Tonak J. (s.209) |
Historia i teraźniejszość 1 f - Chruślak B. (s.13) |
zajęcia z wychowawcą 1 f - Tuszyńska K. (s.110) |
Historia i teraźniejszość 1 f - Chruślak B. (s.16) |
biologia 1 f - Tuszyńska K. (s.209) |
6 | 12:45-13:30 | fizyka 1 f - Misch E. (s.110) |
język angielski 1 f j.ang. gr.1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 1 f j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.203) |
chemia 1 f - Framska E. (s.210) |
chemia 1 f - Framska E. (s.210) |
język angielski 1 f j.ang. gr.1 - Kotecka K. (s.202) informatyka 1 f inf. gr.1 - Podleśny M. (s.104) |
7 | 13:40-14:25 | biologia 1 f - Tuszyńska K. (s.10) |
historia 1 f - Chruślak B. (s.13) |
informatyka 1 f inf. gr.2 - Podleśny M. (s.104) język angielski 1 f j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.203) |
chemia 1 f - Framska E. (s.210) |
matematyka 1 f - Lutomska A. (s.16) |
8 | 14:35-15:20 | język francuski 1 f j.franc. - Wryk A. (s.204a) |
geografia 1 f - Nowosad J. (s.209) |
matematyka 1 f - Lutomska A. (s.16) |
historia 1 f - Chruślak B. (s.10) |
|
9 | 15:30-16:15 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 f - Bromberek M. (s.204) |
matematyka 1 f - Lutomska A. (s.16) |
język niemiecki 1 f j.niem. - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
||
10 | 16:25-17:10 | język francuski 1 f j.franc. - Wryk A. (s.204a) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język polski 1 g - Połeć R. (s.108) |
fizyka 1 g - Misch E. (s.108) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język polski 1 g - Połeć R. (s.108) |
wychowanie fizyczne 1 g wf.chł - Dudek K. (sg1) wychowanie fizyczne 1 g wf.dz - Pankowska L. (sg2) |
|||
3 | 09:50-10:35 | chemia 1 g - Polowczyk R. (s.210) |
wychowanie fizyczne 1 g wf.chł - Dudek K. (sg1) wychowanie fizyczne 1 g wf.dz - Pankowska L. (sg2) |
|||
4 | 10:45-11:30 | religia 1 g-rel - Maciejewski P. (aula) |
informatyka 1 g inf. gr.1 - Kharlan N. (s.104) informatyka 1 g inf. gr.2 - Podleśny M. (s.105) |
biologia 1 g - Kolasińska T. (s.10) |
język niemiecki 1 g j.niem - Wilk K. (s.203) |
|
5 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 1 g wf.chł - Dudek K. (sg2) wychowanie fizyczne 1 g wf.dz - Pankowska L. (@) |
geografia 1 g - Nowosad J. (s.12) |
matematyka 1 g - Lutomska A. (s.16) |
język angielski 1 g j.ang. gr.1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 1 g j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.203) |
chemia 1 g - Polowczyk R. (s.210) |
6 | 12:45-13:30 | plastyka 1 g - Jankiewicz A. (s.16) |
matematyka 1 g - Lutomska A. (s.16) |
Historia i teraźniejszość 1 g - Raszyński M. (s.13) |
język angielski 1 g j.ang. gr.1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 1 g j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.203) |
chemia 1 g - Polowczyk R. (s.210) |
7 | 13:40-14:25 | język francuski 1 g j.franc. - Wryk A. (s.204a) język niemiecki 1 g j.niem - Wilk K. (s.207) |
matematyka 1 g - Lutomska A. (s.16) |
zajęcia z wychowawcą 1 g - Lutomska A. (s.16) |
matematyka 1 g - Lutomska A. (s.16) |
Historia i teraźniejszość 1 g - Raszyński M. (s.13) |
8 | 14:35-15:20 | język polski 1 g - Połeć R. (s.108) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 g - Bromberek M. (s.204) |
język angielski 1 g j.ang. gr.1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 1 g j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.203) |
matematyka 1 g - Lutomska A. (s.16) |
historia 1 g - Raszyński M. (s.13) |
9 | 15:30-16:15 | język polski 1 g - Połeć R. (s.108) |
historia 1 g - Raszyński M. (s.16) |
|||
10 | 16:25-17:10 | język francuski 1 g j.franc. - Wryk A. (s.204a) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | fizyka 2 a - Jakubowska K. (s.110) |
wychowanie fizyczne 2 a wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 2 ac wf.dz - Kurek K. (sg1) |
matematyka 2 a - Lewandowska V. (s.7) |
||
2 | 08:55-09:40 | fizyka 2 a - Jakubowska K. (s.110) |
matematyka 2 a - Lewandowska V. (s.7) |
chemia 2 a - Polowczyk R. (s.208) |
język angielski 2 a j.ang. gr.1 - Staszak E. (s.201b) język angielski 2 a j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.201a) |
|
3 | 09:50-10:35 | religia 2 a rel - Maciejewski P. (s.204) |
język niemiecki 2 a j.niem. gr.1 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język niemiecki 2 a j.niem. gr.2 - Wilk K. (s.207) |
matematyka 2 a - Lewandowska V. (s.7) |
fizyka 2 a - Jakubowska K. (s.110) |
biologia 2 a - Komorowski M. (s.207) |
4 | 10:45-11:30 | Historia i teraźniejszość 2 a - Dworecka V. (s.13) |
matematyka 2 a - Lewandowska V. (s.7) |
język angielski 2 a j.ang. gr.1 - Staszak E. (s.201b) język angielski 2 a j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.204a) |
język niemiecki 2 a j.niem. gr.1 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język niemiecki 2 a j.niem. gr.2 - Wilk K. (s.203) |
matematyka 2 a - Lewandowska V. (s.7) |
5 | 11:40-12:25 | historia 2 a - Dworecka V. (s.13) |
zajęcia z wychowawcą 2 a - Kharlan N. (s.209) |
informatyka 2 a inf.gr1 - Kharlan N. (s.104) informatyka 2 a inf.gr.2 - Podleśny M. (s.105) |
geografia 2 a - Kozar D. (s.15) |
geografia 2 a - Kozar D. (s.15) |
6 | 12:45-13:30 | biologia 2 a - Komorowski M. (s.204) |
podstawy przedsiębiorczości 2 a - Wojdyło W. (s.210) |
język polski 2 a - Tonak J. (s.209) |
historia 2 a - Dworecka V. (s.12) |
język polski 2 a - Tonak J. (s.209) |
7 | 13:40-14:25 | chemia 2 a - Polowczyk R. (s.208) |
język angielski 2 a j.ang. gr.1 - Staszak E. (s.201b) język angielski 2 a j.ang. gr.2 - Gąciarek K. (s.203) |
język polski 2 a - Tonak J. (s.209) |
wychowanie fizyczne 2 a wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 2 ac wf.dz - Kurek K. (sg1) |
język polski 2 a - Tonak J. (s.209) |
8 | 14:35-15:20 | matematyka 2 a - Lewandowska V. (s.7) |
projekt edukacyjny-fizyka 2 a - Jakubowska K. (s.110) |
wychowanie fizyczne 2 a wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 2 ac wf.dz - Kurek K. (sg1) |
fizyka 2 a - Jakubowska K. (s.110) |
|
9 | 15:30-16:15 | projekt edukacyjny-fizyka 2 a - Jakubowska K. (s.110) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język hiszpański 2 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204a) język hiszpański 2 b j.hiszp. gr. 2 - Rzepecka M. (s.201c) |
geografia 2 b - Kozar D. (s.15) |
religia 2 b rel - Maciejewski P. (s.208) |
projekt edukacyjny-geografia 2 b - Kozar D. (s.15) |
|
2 | 08:55-09:40 | język polski 2 b - Połeć R. (s.108) |
geografia 2 b - Kozar D. (s.15) |
język hiszpański 2 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204) język hiszpański 2 b j.hiszp. gr. 2 - Rzepecka M. (s.203) |
projekt edukacyjny-geografia 2 b - Kozar D. (s.15) |
|
3 | 09:50-10:35 | język polski 2 b - Połeć R. (s.108) |
matematyka 2 b - Lewandowska V. (s.7) |
język polski 2 b - Połeć R. (s.108) |
chemia 2 b - Polowczyk R. (s.208) |
|
4 | 10:45-11:30 | historia 2 b - Raszyński M. (s.208) |
informatyka 2 b inf. gr. 1 - Podleśny M. (s.104) informatyka 2 b inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.105) |
matematyka 2 b - Lewandowska V. (s.7) |
chemia 2 b - Polowczyk R. (s.208) |
historia 2 b - Raszyński M. (s.13) |
5 | 11:40-12:25 | matematyka 2 b - Lewandowska V. (s.7) |
biologia 2 b - Komorowski M. (s.10) |
język angielski 2 b j.ang.gr.1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 2 b j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
fizyka 2 b - Kharlan N. (s.207) |
matematyka 2 b - Lewandowska V. (s.7) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 b wf.dz - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 2 bd wf.ch. - Dudek K. (sg2) |
język angielski 2 b j.ang.gr.1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 2 b j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
biologia 2 b - Komorowski M. (s.1) |
język angielski 2 b j.ang.gr.1 - Nowicki M. (s.108) język angielski 2 b j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
język polski 2 b - Połeć R. (s.108) |
7 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 2 b wf.dz - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 2 bd wf.ch. - Dudek K. (sg2) |
wychowanie fizyczne 2 b wf.dz - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 2 bd wf.ch. - Dudek K. (sg2) |
geografia 2 b - Kozar D. (s.15) |
matematyka 2 b - Lewandowska V. (s.7) |
geografia 2 b - Kozar D. (s.15) |
8 | 14:35-15:20 | Historia i teraźniejszość 2 b - Raszyński M. (s.13) |
podstawy przedsiębiorczości 2 b - Wojdyło W. (s.109) |
zajęcia z wychowawcą 2 b - Raszyński M. (s.13) |
matematyka 2 b - Lewandowska V. (s.7) |
geografia 2 b - Kozar D. (s.15) |
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język polski 2 c - Marciniak S. (s.106) |
wychowanie fizyczne 2 ac wf.dz - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 2 c wf.chł - Dudek K. (sg2) |
informatyka 2 c inf.gr.1 - Kharlan N. (s.104) informatyka 2 c inf.gr.2 - Jaborkhel A. (s.105) |
język polski 2 c - Marciniak S. (s.106) |
|
2 | 08:55-09:40 | religia 2 c rel - Szyc T. (s.10) |
fizyka 2 c - Misch E. (s.108) |
fizyka 2 c - Misch E. (s.110) |
język polski 2 c - Marciniak S. (s.106) |
język polski 2 c - Marciniak S. (s.106) |
3 | 09:50-10:35 | informatyka 2 c inf.gr.1 - Kharlan N. (s.104) informatyka 2 c inf.gr.2 - Jaborkhel A. (s.105) |
fizyka 2 c - Misch E. (s.108) |
język angielski 2 c j.ang. gr. 1 - Staszak E. (s.201b) język angielski 2 c j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
język niemiecki 2 c j.niem. gr. 1 - Wilk K. (s.203) język niemiecki 2 c j.niem. gr.2 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
język angielski 2 c j.ang. gr. 1 - Staszak E. (s.201b) język angielski 2 c j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
4 | 10:45-11:30 | informatyka 2 c inf.gr.1 - Kharlan N. (s.104) informatyka 2 c inf.gr.2 - Jaborkhel A. (s.105) |
język niemiecki 2 c j.niem. gr. 1 - Wilk K. (s.207) język niemiecki 2 c j.niem. gr.2 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
chemia 2 c - Polowczyk R. (s.210) |
Historia i teraźniejszość 2 c - Dworecka V. (s.12) |
historia 2 c - Dworecka V. (s.12) |
5 | 11:40-12:25 | biologia 2 c - Komorowski M. (s.110) |
język angielski 2 c j.ang. gr. 1 - Staszak E. (s.201b) język angielski 2 c j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
chemia 2 c - Polowczyk R. (s.208) |
matematyka 2 c - Lewandowska V. (s.7) |
zajęcia z wychowawcą 2 c - Staszak E. (s.104) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 2 c - Lewandowska V. (s.7) |
geografia 2 c - Kozar D. (s.10) |
historia 2 c - Dworecka V. (s.12) |
matematyka 2 c - Lewandowska V. (s.7) |
biologia 2 c - Komorowski M. (s.207) |
7 | 13:40-14:25 | matematyka 2 c - Lewandowska V. (s.7) |
projekt edukacyjny-informatyka 2 c projekt edukacyjny - informatyka- gr.1 - Jaborkhel A. (s.105) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, projekt edukacyjny-informatyka 2 c projekt edukacyjny - informatyka gr.2 - Jaborkhel A. (s.105) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
wychowanie fizyczne 2 ac wf.dz - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 2 c wf.chł - Dudek K. (sg2) |
matematyka 2 c - Lewandowska V. (s.7) |
|
8 | 14:35-15:20 | geografia 2 c - Kozar D. (s.15) |
projekt edukacyjny-informatyka 2 c projekt edukacyjny - informatyka- gr.1 - Jaborkhel A. (s.105) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, projekt edukacyjny-informatyka 2 c projekt edukacyjny - informatyka gr.2 - Jaborkhel A. (s.105) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
wychowanie fizyczne 2 ac wf.dz - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 2 c wf.chł - Dudek K. (sg2) |
podstawy przedsiębiorczości 2 c - Wojdyło W. (s.106) |
|
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 2 d j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
Historia i teraźniejszość 2 d - Raszyński M. (s.16) |
język angielski 2 d j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
język angielski 2 d j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
|
2 | 08:55-09:40 | religia 2 d rel - Maciejewski P. (s.201b) |
język polski 2 d - Błaszczyk B. (s.109) |
historia 2 d - Raszyński M. (s.16) |
język angielski 2 d j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
historia 2 d - Raszyński M. (s.15) |
3 | 09:50-10:35 | język hiszpański 2 d j.hisz.gr.1 - Rzepecka M. (s.201c) język hiszpański 2 d j.hisz.gr.2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204a) |
informatyka 2 d inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.104) informatyka 2 d inf.gr.1. - Jaborkhel A. (s.105) |
język angielski 2 d j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) język hiszpański 2 d j.hisz.gr.1 - Rzepecka M. (s.203) |
chemia 2 d - Framska E. (s.210) |
matematyka 2 d - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
4 | 10:45-11:30 | chemia 2 d - Framska E. (s.210) |
analiza i interpretacja tekstów kultury 2 d - Kordus K. (s.106) |
matematyka 2 d - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
fizyka 2 d - Kharlan N. (s.207) |
język polski 2 d - Błaszczyk B. (s.109) |
5 | 11:40-12:25 | język polski 2 d - Błaszczyk B. (s.109) |
matematyka 2 d - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język polski 2 d - Błaszczyk B. (s.109) |
zajęcia z wychowawcą 2 d - Bartłomiejczak B. (aula) |
biologia 2 d - Komorowski M. (s.207) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 bd wf.ch. - Dudek K. (sg2) wychowanie fizyczne 2 d wf. dz. - Kurek K. (sg1) |
matematyka 2 d - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język polski 2 d - Błaszczyk B. (s.109) |
geografia 2 d - Kozar D. (s.15) |
język angielski 2 d j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) język hiszpański 2 d j.hisz.gr.2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.201a) |
7 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 2 bd wf.ch. - Dudek K. (sg2) wychowanie fizyczne 2 d wf. dz. - Kurek K. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 bd wf.ch. - Dudek K. (sg2) wychowanie fizyczne 2 d wf. dz. - Kurek K. (sg1) |
edukacja medialna i filmowa 2 d - Kordus K. (s.106) |
geografia 2 d - Kozar D. (s.15) |
podstawy przedsiębiorczości 2 d - Wojdyło W. (s.106) |
8 | 14:35-15:20 | język polski 2 d - Błaszczyk B. (s.109) |
język angielski 2 d j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
edukacja medialna i filmowa 2 d - Kordus K. (s.106) |
biologia 2 d - Komorowski M. (s.10) |
|
9 | 15:30-16:15 | historia 2 d - Raszyński M. (s.13) |
język angielski 2 d j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
|||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 2 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język niemiecki 2 e j.niem.p - Wilk K. (s.207) |
chemia 2 e - Framska E. (s.210) |
||
2 | 08:55-09:40 | język niemiecki 2 ef j.niem.k - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
matematyka 2 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język angielski 2 e j.ang. gr.1 - Nowicki M. (s.207) język angielski 2 e j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
zajęcia z wychowawcą 2 e - Kurek K. (s.109) |
biologia 2 e - Tuszyńska K. (s.109) |
3 | 09:50-10:35 | projekt edukacyjny-biologia 2 e - Komorowski M. (s.10) |
geografia 2 e - Kozar D. (s.15) |
historia 2 e - Jekel M. (s.13) |
informatyka 2 e inf.gr. 1 - Jaborkhel A. (s.105) informatyka 2 e inf.gr.2 - Podleśny M. (s.104) |
język angielski 2 e j.ang. gr.1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 2 e j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 2 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język polski 2 e - Marciniak S. (s.204) |
biologia 2 e - Tuszyńska K. (s.110) |
biologia 2 e - Tuszyńska K. (s.204) |
język polski 2 e - Marciniak S. (s.106) |
5 | 11:40-12:25 | matematyka 2 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
wychowanie fizyczne 2 e wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 2 ef wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
Historia i teraźniejszość 2 e - Jekel M. (s.13) |
biologia 2 e - Tuszyńska K. (s.209) |
wychowanie fizyczne 2 e wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 2 ef wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
6 | 12:45-13:30 | historia 2 e - Jekel M. (s.12) |
wychowanie fizyczne 2 e wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 2 ef wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
geografia 2 e - Kozar D. (s.15) |
język polski 2 e - Marciniak S. (s.106) |
projekt edukacyjny-chemia 2 e - Framska E. (s.208) |
7 | 13:40-14:25 | chemia 2 e - Framska E. (s.210) |
język angielski 2 e j.ang. gr.1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 2 e j.ang.gr.2 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
fizyka 2 e - Kharlan N. (s.110) |
język polski 2 e - Marciniak S. (s.106) |
religia 2 e rel - Szyc T. (s.12) |
8 | 14:35-15:20 | chemia 2 e - Framska E. (s.210) |
biologia 2 e - Tuszyńska K. (s.10) |
chemia 2 e - Framska E. (s.210) |
||
9 | 15:30-16:15 | język niemiecki 2 e j.niem.p - Wilk K. (s.207) język francuski 2 ef j.fran. - Wryk A. (s.204a) język niemiecki 2 ef j.niem.k - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
język francuski 2 ef j.fran. - Wryk A. (s.201a) |
|||
10 | 16:25-17:10 | podstawy przedsiębiorczości 2 e - Wojdyło W. (s.109) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | projekt edukacyjny-biologia 2 f - Kolasińska T. (s.10) |
język angielski 2 f j.ang. gr1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 2 f j.ang.gr.2 - Gąciarek K. (s.201a) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język niemiecki 2 ef j.niem.k - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język niemiecki 2 f j.niem. p - Wilk K. (s.207) |
religia 2 f-rel - Szyc T. (s.12) |
język angielski 2 f j.ang. gr1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 2 f j.ang.gr.2 - Gąciarek K. (s.204a) |
chemia 2 f - Polowczyk R. (s.208) |
|
3 | 09:50-10:35 | Historia i teraźniejszość 2 f - Raszyński M. (s.208) |
zajęcia z wychowawcą 2 f - Gąciarek K. (aula) |
język polski 2 f - Połeć R. (s.108) |
historia 2 f - Raszyński M. (s.15) |
|
4 | 10:45-11:30 | język angielski 2 f j.ang. gr1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 2 f j.ang.gr.2 - Gąciarek K. (s.203) |
fizyka 2 f - Kharlan N. (s.16) |
informatyka 2 f inf.gr.1 - Jaborkhel A. (s.105) informatyka 2 f inf.gr.2 - Podleśny M. (s.104) |
biologia 2 f - Kolasińska T. (s.10) |
|
5 | 11:40-12:25 | historia 2 f - Raszyński M. (s.207) |
wychowanie fizyczne 2 ef wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 2 f wf.dz - Pankowska L. (sg2) |
biologia 2 f - Kolasińska T. (s.207) |
biologia 2 f - Kolasińska T. (s.10) |
wychowanie fizyczne 2 ef wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 2 f wf.dz - Pankowska L. (sg2) |
6 | 12:45-13:30 | biologia 2 f - Kolasińska T. (s.10) |
wychowanie fizyczne 2 ef wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 2 f wf.dz - Pankowska L. (sg2) |
matematyka 2 f - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język polski 2 f - Połeć R. (s.109) |
matematyka 2 f - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
7 | 13:40-14:25 | biologia 2 f - Kolasińska T. (s.16) |
podstawy przedsiębiorczości 2 f - Wojdyło W. (s.109) |
chemia 2 f - Polowczyk R. (s.208) |
matematyka 2 f - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język polski 2 f - Połeć R. (s.108) |
8 | 14:35-15:20 | chemia 2 f - Polowczyk R. (s.208) |
projekt edukacyjny-chemia 2 f - Polowczyk R. (s.210) |
chemia 2 f - Polowczyk R. (s.208) |
matematyka 2 f - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język polski 2 f - Połeć R. (s.108) |
9 | 15:30-16:15 | geografia 2 f - Kozar D. (s.15) |
język francuski 2 ef j.fran. - Wryk A. (s.204a) język niemiecki 2 ef j.niem.k - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
język francuski 2 ef j.fran. - Wryk A. (s.201a) język niemiecki 2 f j.niem. p - Wilk K. (s.207) |
geografia 2 f - Kozar D. (s.15) |
|
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | religia 3 ac rel. - Maciejewski P. (s.202) |
język angielski 3 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212) język angielski 3 a j.ang. gr. 2 - Nowicki M. (s.207) |
fizyka 3 a - Jakubowska K. (s.110) |
||
2 | 08:55-09:40 | chemia 3 a - Framska E. (s.210) |
wychowanie fizyczne 3 a wf. chł - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 3 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) |
fizyka 3 a - Jakubowska K. (s.110) |
||
3 | 09:50-10:35 | język angielski 3 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212) język angielski 3 a j.ang. gr. 2 - Nowicki M. (s.203) |
fizyka 3 a - Jakubowska K. (s.110) |
wychowanie fizyczne 3 a wf. chł - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 3 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) |
matematyka 3 a - Nowak J. (s.1) |
język niemiecki 3 a j.niem. gr. 1 - Witkowska A. (s.104) język niemiecki 3 a j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.203) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 3 a - Nowak J. (s.1) |
fizyka 3 a - Jakubowska K. (s.110) |
biologia 3 a - Komorowski M. (s.15) |
matematyka 3 a - Nowak J. (s.1) |
język polski 3 a - Tonak J. (s.209) |
5 | 11:40-12:25 | matematyka 3 a - Nowak J. (s.1) |
geografia 3 a - Donat-Bernard B. (s.208) |
historia 3 a - Dworecka V. (s.15) |
historia 3 a - Dworecka V. (s.12) |
język angielski 3 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212) język angielski 3 a j.ang. gr. 2 - Nowicki M. (s.204a) |
6 | 12:45-13:30 | język polski 3 a - Tonak J. (s.209) |
język polski 3 a - Tonak J. (s.106) |
informatyka 3 a inf. gr.1 - Kharlan N. (s.104) informatyka 3 a inf. gr.2 - Podleśny M. (s.105) |
podstawy przedsiębiorczości 3 a - Wojdyło W. (s.207) |
matematyka 3 a - Nowak J. (s.1) |
7 | 13:40-14:25 | język polski 3 a - Tonak J. (s.209) |
projekt edukacyjny-fizyka 3 a - Jakubowska K. (s.110) |
matematyka 3 a - Nowak J. (s.1) |
zajęcia z wychowawcą 3 a - Nowak J. (s.1) |
fizyka 3 a - Jakubowska K. (s.110) |
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 3 a wf. chł - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 3 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) |
język niemiecki 3 a j.niem. gr. 1 - Witkowska A. (s.104) język niemiecki 3 a j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.207) |
matematyka 3 a - Nowak J. (s.1) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 3 b - Nowak J. (s.1) |
chemia 3 b - Framska E. (s.210) |
|||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 3 b - Nowak J. (s.1) |
fizyka 3 b - Kharlan N. (s.13) |
religia 3 bd rel. - Maciejewski P. (s.208) |
||
3 | 09:50-10:35 | język polski 3 b - Marciniak S. (s.106) |
biologia 3 b - Komorowski M. (s.208) |
informatyka 3 b inf. gr.1 - Podleśny M. (s.105) język hiszpański 3 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204) |
informatyka 3 b inf. gr.2 - Jaborkhel A. (s.105) język hiszpański 3 b j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204) |
|
4 | 10:45-11:30 | język polski 3 b - Marciniak S. (s.106) |
geografia 3 b - Kozar D. (s.15) |
wychowanie fizyczne 3 b wf. dz - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 3 bd wf. chł. - Dudek K. (sg3) |
geografia 3 b - Kozar D. (s.15) |
|
5 | 11:40-12:25 | geografia 3 b - Kozar D. (s.15) |
geografia 3 b - Kozar D. (s.15) |
wychowanie fizyczne 3 b wf. dz - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 3 bd wf. chł. - Dudek K. (sg3) |
matematyka 3 b - Nowak J. (s.1) |
|
6 | 12:45-13:30 | geografia 3 b - Kozar D. (s.15) |
matematyka 3 b - Nowak J. (s.1) |
język angielski 3 b j.ang. gr. 1 - Gąciarek K. (s.203) język angielski 3 b j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
matematyka 3 b - Nowak J. (s.1) |
wychowanie fizyczne 3 b wf. dz - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 3 bd wf. chł. - Dudek K. (sg3) |
7 | 13:40-14:25 | historia 3 b - Raszyński M. (s.15) |
matematyka 3 b - Nowak J. (s.1) |
język polski 3 b - Marciniak S. (s.109) |
język angielski 3 b j.ang. gr. 1 - Gąciarek K. (s.203) język angielski 3 b j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
fizyka 3 b - Kharlan N. (s.204) |
8 | 14:35-15:20 | język angielski 3 b j.ang. gr. 1 - Gąciarek K. (s.203) język angielski 3 b j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
historia 3 b - Raszyński M. (s.16) |
język polski 3 b - Marciniak S. (s.109) |
projekt edukacyjny-geografia 3 b - Kozar D. (s.15) |
zajęcia z wychowawcą 3 b - Bilicka-Jaranowska A. (s.204) |
9 | 15:30-16:15 | język hiszpański 3 b j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.201a) |
podstawy przedsiębiorczości 3 b - Wojdyło W. (s.109) |
język hiszpański 3 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204a) |
||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | informatyka 3 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.105) informatyka 3 c inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.104) |
religia 3 ac rel. - Maciejewski P. (s.202) |
zajęcia z wychowawcą 3 c - Lewandowska V. (s.7) |
informatyka 3 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.105) informatyka 3 c inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.104) |
|
2 | 08:55-09:40 | informatyka 3 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.105) informatyka 3 c inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.104) |
język niemiecki 3 c j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język niemiecki 3 c j.niem. gr. 2 - Witkowska A. (s.204a) |
wychowanie fizyczne 3 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 3 c wf. chł. - Dudek K. (sg2) |
informatyka 3 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.105) informatyka 3 c inf. gr. 2 - Kharlan N. (s.104) |
język polski 3 c - Połeć R. (s.108) |
3 | 09:50-10:35 | fizyka 3 c - Misch E. (s.110) |
chemia 3 c - Framska E. (s.210) |
wychowanie fizyczne 3 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 3 c wf. chł. - Dudek K. (sg2) |
matematyka 3 c - Lewandowska V. (s.7) |
fizyka 3 c - Misch E. (s.110) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 3 c - Lewandowska V. (s.7) |
język angielski 3 c j.ang. gr. 1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 3 c j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.202) |
historia 3 c - Jekel M. (s.13) |
język polski 3 c - Połeć R. (s.108) |
historia 3 c - Jekel M. (s.16) |
5 | 11:40-12:25 | język polski 3 c - Połeć R. (s.108) |
matematyka 3 c - Lewandowska V. (s.7) |
matematyka 3 c - Lewandowska V. (s.7) |
język niemiecki 3 c j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język niemiecki 3 c j.niem. gr. 2 - Witkowska A. (s.204a) |
|
6 | 12:45-13:30 | język polski 3 c - Połeć R. (s.108) |
matematyka 3 c - Lewandowska V. (s.7) |
matematyka 3 c - Lewandowska V. (s.7) |
fizyka 3 c - Misch E. (s.110) |
|
7 | 13:40-14:25 | projekt edukacyjny-fizyka 3 c - Misch E. (s.110) |
biologia 3 c - Komorowski M. (s.10) |
język angielski 3 c j.ang. gr. 1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 3 c j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.202) |
język angielski 3 c j.ang. gr. 1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 3 c j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.202) |
|
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 3 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 3 c wf. chł. - Dudek K. (sg2) |
geografia 3 c - Donat-Bernard B. (s.208) |
podstawy przedsiębiorczości 3 c - Wojdyło W. (s.207) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | fizyka 3 d - Kharlan N. (s.108) |
historia 3 d - Jekel M. (s.13) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 3 d j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) język angielski 3 d j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
religia 3 bd rel. - Maciejewski P. (s.208) |
p-sp_pol 3 d - Jekel M. (s.13) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) język angielski 3 d j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
|
3 | 09:50-10:35 | język polski 3 d - Błaszczyk B. (s.109) |
zajęcia z wychowawcą 3 d - Dworecka V. (s.12) |
język polski 3 d - Błaszczyk B. (s.109) |
chemia 3 d - Framska E. (s.210) |
|
4 | 10:45-11:30 | historia 3 d - Jekel M. (s.12) |
biologia 3 d - Komorowski M. (s.10) |
wychowanie fizyczne 3 bd wf. chł. - Dudek K. (sg3) wychowanie fizyczne 3 d wf. dz. - Pankowska L. (sg2) |
język polski 3 d - Błaszczyk B. (s.109) |
informatyka 3 d inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.105) język hiszpański 3 d j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.201a) |
5 | 11:40-12:25 | historia 3 d - Jekel M. (s.12) |
język polski 3 d - Błaszczyk B. (s.109) |
wychowanie fizyczne 3 bd wf. chł. - Dudek K. (sg3) wychowanie fizyczne 3 d wf. dz. - Pankowska L. (sg2) |
matematyka 3 d - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
matematyka 3 d - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
6 | 12:45-13:30 | język polski 3 d - Błaszczyk B. (s.109) |
język polski 3 d - Błaszczyk B. (s.109) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) język angielski 3 d j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
matematyka 3 d - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
wychowanie fizyczne 3 bd wf. chł. - Dudek K. (sg3) wychowanie fizyczne 3 d wf. dz. - Pankowska L. (sg2) |
7 | 13:40-14:25 | język polski 3 d - Błaszczyk B. (s.109) |
geografia 3 d - Donat-Bernard B. (s.208) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) język angielski 3 d j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) język angielski 3 d j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
język hiszpański 3 d j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.201a) |
8 | 14:35-15:20 | język hiszpański 3 d j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.201a) |
historia 3 d - Jekel M. (s.13) |
fizyka 3 d - Kharlan N. (s.110) |
informatyka 3 d inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.104) język hiszpański 3 d j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.203) |
|
9 | 15:30-16:15 | podstawy przedsiębiorczości 3 d - Wojdyło W. (s.207) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 3 e j.ang. gr. 1 - Nowicki M. (s.203) |
religia 3 ac rel. - Maciejewski P. (s.202) |
język angielski 3 e j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
język angielski 3 e j.ang. gr. 1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 3 e j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
|
2 | 08:55-09:40 | historia 3 e - Raszyński M. (s.13) |
język niemiecki 3 e j.niem. k. - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
biologia 3 e - Kolasińska T. (s.10) |
projekt edukacyjny-chemia 3 e - Framska E. (s.210) |
|
3 | 09:50-10:35 | język polski 3 e - Tonak J. (s.209) |
matematyka 3 e - Zientek K. (s.8) |
fizyka 3 e - Kharlan N. (s.208) |
matematyka 3 e - Zientek K. (s.16) |
język polski 3 e - Tonak J. (s.209) |
4 | 10:45-11:30 | język polski 3 e - Tonak J. (s.209) |
matematyka 3 e - Zientek K. (s.8) |
historia 3 e - Raszyński M. (s.16) |
chemia 3 e - Framska E. (s.210) |
fizyka 3 e - Kharlan N. (s.204) |
5 | 11:40-12:25 | chemia 3 e - Framska E. (s.210) |
język polski 3 e - Tonak J. (s.106) |
chemia 3 e - Framska E. (s.210) |
chemia 3 e - Framska E. (s.210) |
biologia 3 e - Kolasińska T. (s.10) |
6 | 12:45-13:30 | chemia 3 e - Framska E. (s.210) |
geografia 3 e - Donat-Bernard B. (s.208) |
biologia 3 e - Kolasińska T. (s.10) |
zajęcia z wychowawcą 3 e - Kolasińska T. (s.10) |
projekt edukacyjny-biologia 3 e - Kolasińska T. (s.10) |
7 | 13:40-14:25 | informatyka 3 e inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.104) język angielski 3 e j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
język niemiecki 3 e j.niem. k. - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język francuski 3 ef j.franc. - Wryk A. (s.204) język niemiecki 3 ef j.niem. p. - Witkowska A. (s.104) |
biologia 3 e - Kolasińska T. (s.10) |
podstawy przedsiębiorczości 3 e - Wojdyło W. (s.207) |
wychowanie fizyczne 3 e wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 3 ef wł.chł - Dudek K. (sg2) |
8 | 14:35-15:20 | informatyka 3 e inf. gr. 1 - Podleśny M. (s.104) |
wychowanie fizyczne 3 e wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 3 ef wł.chł - Dudek K. (sg3) |
język francuski 3 ef j.franc. - Wryk A. (s.201a) język niemiecki 3 ef j.niem. p. - Witkowska A. (s.104) |
język angielski 3 e j.ang. gr. 1 - Nowicki M. (s.204a) |
wychowanie fizyczne 3 e wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 3 ef wł.chł - Dudek K. (sg2) |
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 3 f - Framska E. (s.210) |
projekt edukacyjny-chemia 3 f - Framska E. (s.210) |
historia 3 f - Jekel M. (s.12) |
||
2 | 08:55-09:40 | chemia 3 f - Framska E. (s.210) |
religia 3 ef rel. - Maciejewski P. (s.202) |
chemia 3 f - Framska E. (s.210) |
matematyka 3 f - Lutomska A. (s.16) |
|
3 | 09:50-10:35 | chemia 3 f - Framska E. (s.210) |
język angielski 3 f j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) język angielski 3 f j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
fizyka 3 f - Kharlan N. (s.106) |
matematyka 3 f - Lutomska A. (s.16) |
|
4 | 10:45-11:30 | język polski 3 f - Połeć R. (s.108) |
chemia 3 f - Framska E. (s.210) |
język angielski 3 f j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) język angielski 3 f j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
informatyka 3 f inf. gr. 1 - Podleśny M. (s.104) język angielski 3 f j.ang. gr. 1 - Bartłomiejczak B. (s.201c) |
|
5 | 11:40-12:25 | biologia 3 f - Tuszyńska K. (s.204) |
biologia 3 f - Tuszyńska K. (s.204) |
projekt edukacyjny-biologia 3 f - Komorowski M. (s.10) |
historia 3 f - Jekel M. (s.13) |
fizyka 3 f - Kharlan N. (s.204) |
6 | 12:45-13:30 | informatyka 3 f inf. gr. 2 - Podleśny M. (s.104) język angielski 3 f j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
biologia 3 f - Tuszyńska K. (s.12) |
matematyka 3 f - Lutomska A. (s.16) |
biologia 3 f - Tuszyńska K. (s.209) |
podstawy przedsiębiorczości 3 f - Wojdyło W. (s.204) |
7 | 13:40-14:25 | język polski 3 f - Połeć R. (s.108) |
język francuski 3 ef j.franc. - Wryk A. (s.204) język niemiecki 3 ef j.niem. p. - Witkowska A. (s.104) język niemiecki 3 f j.niem. k. - Wilk K. (s.207) |
chemia 3 f - Framska E. (s.210) |
język polski 3 f - Połeć R. (s.108) |
wychowanie fizyczne 3 ef wł.chł - Dudek K. (sg2) wychowanie fizyczne 3 f wf.dz. - Pankowska L. (sg3) |
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 3 ef wł.chł - Dudek K. (sg3) wychowanie fizyczne 3 f wf.dz. - Pankowska L. (sg2) |
język francuski 3 ef j.franc. - Wryk A. (s.201a) język niemiecki 3 ef j.niem. p. - Witkowska A. (s.104) język niemiecki 3 f j.niem. k. - Wilk K. (s.207) |
język polski 3 f - Połeć R. (s.108) |
wychowanie fizyczne 3 ef wł.chł - Dudek K. (sg2) wychowanie fizyczne 3 f wf.dz. - Pankowska L. (sg3) |
|
9 | 15:30-16:15 | geografia 3 f - Donat-Bernard B. (s.208) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 4 a wf. chł. - Dudek K. (sg1) |
język niemiecki 4 a j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
język niemiecki 4 a j.niem. gr. 2 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
język niemiecki 4 a j.niem. gr. 2 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
matematyka 4 a - Lewandowska V. (s.7) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 a - Lewandowska V. (s.7) |
matematyka 4 a - Lewandowska V. (s.7) |
język angielski 4 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212) język angielski 4 a j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
matematyka 4 a - Lewandowska V. (s.7) |
matematyka 4 a - Lewandowska V. (s.7) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 a - Lewandowska V. (s.7) |
język polski 4 a - Połeć R. (s.209) |
fizyka 4 a - Misch E. (s.110) |
język angielski 4 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212) język angielski 4 a j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
historia 4 a - Dworecka V. (s.12) |
4 | 10:45-11:30 | fizyka 4 a - Misch E. (s.110) |
język polski 4 a - Połeć R. (s.209) |
język polski 4 a - Połeć R. (s.108) |
fizyka 4 a - Misch E. (s.110) |
fizyka 4 a - Misch E. (s.110) |
5 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 4 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) |
zajęcia z wychowawcą 4 a - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
język polski 4 a - Połeć R. (s.108) |
wychowanie fizyczne 4 a wf. chł. - Dudek K. (sg2) wychowanie fizyczne 4 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) |
historia 4 a - Dworecka V. (s.12) |
6 | 12:45-13:30 | język angielski 4 a j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212) język angielski 4 a j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
wychowanie fizyczne 4 a wf. chł. - Dudek K. (sg2) wychowanie fizyczne 4 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) |
religia 4 abd rel. - Szyc T. (s.12) |
||
7 | 13:40-14:25 | język niemiecki 4 a j.niem. gr. 1 - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 4 b - Nowosad J. (s.16) |
geografia 4 b - Nowosad J. (s.15) |
język angielski 4 b j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.202) |
historia 4 b - Dworecka V. (s.16) |
|
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 4 b wf. dz - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 4 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
geografia 4 b - Nowosad J. (s.15) |
język polski 4 b - Połeć R. (s.108) |
język angielski 4 b j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.202) język hiszpański 4 b j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204) |
|
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 4 b wf. dz - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 4 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
matematyka 4 b - Nowak J. (s.1) |
zajęcia z wychowawcą 4 b - Kotecka K. (s.204) |
język polski 4 b - Połeć R. (s.108) |
|
4 | 10:45-11:30 | matematyka 4 b - Nowak J. (s.1) |
matematyka 4 b - Nowak J. (s.1) |
wychowanie fizyczne 4 b wf. dz - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 4 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
matematyka 4 b - Nowak J. (s.1) |
|
5 | 11:40-12:25 | język angielski 4 b j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.202) język hiszpański 4 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.204a) |
matematyka 4 b - Nowak J. (s.1) |
język angielski 4 b j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.202) |
matematyka 4 b - Nowak J. (s.1) |
język angielski 4 b j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.202) język hiszpański 4 b j.hiszp. gr. 1 - Bilicka-Jaranowska A. (s.201a) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 4 b - Nowak J. (s.1) |
historia 4 b - Dworecka V. (s.108) |
religia 4 abd rel. - Szyc T. (s.12) |
||
7 | 13:40-14:25 | język angielski 4 b j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.202) język hiszpański 4 b j.hiszp. gr. 2 - Bilicka-Jaranowska A. (s.201a) |
język polski 4 b - Połeć R. (s.108) |
|||
8 | 14:35-15:20 | język polski 4 b - Połeć R. (s.108) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język niemiecki 4 c j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.207) |
religia 4 cef rel. - Szyc T. (s.12) |
matematyka 4 c - Nowak J. (s.1) |
||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 4 c j.ang. gr. 1 - Nowicki M. (s.203) język angielski 4 c j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.202) |
matematyka 4 c - Nowak J. (s.1) |
język polski 4 c - Marciniak S. (s.106) |
matematyka 4 c - Nowak J. (s.1) |
fizyka 4 c - Misch E. (s.110) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 c - Nowak J. (s.1) |
matematyka 4 c - Nowak J. (s.1) |
język polski 4 c - Marciniak S. (s.106) |
historia 4 c - Dworecka V. (s.12) |
język polski 4 c - Marciniak S. (s.106) |
4 | 10:45-11:30 | zajęcia z wychowawcą 4 c - Wilk K. (s.207) |
fizyka 4 c - Misch E. (s.108) |
historia 4 c - Dworecka V. (s.12) |
język polski 4 c - Marciniak S. (s.106) |
język angielski 4 c j.ang. gr. 1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 4 c j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.202) |
5 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 4 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 4 c wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
informatyka 4 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.105) język niemiecki 4 c j.niem. gr. 2 - Wilk K. (s.203) |
matematyka 4 c - Nowak J. (s.1) |
wychowanie fizyczne 4 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 4 c wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
|
6 | 12:45-13:30 | informatyka 4 c inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.105) język niemiecki 4 c j.niem. gr. 1 - Wilk K. (s.207) |
informatyka 4 c inf. gr. 1 - Jaborkhel A. (s.105) |
język angielski 4 c j.ang. gr. 1 - Nowicki M. (s.204a) język angielski 4 c j.ang. gr. 2 - Kotecka K. (s.202) |
wychowanie fizyczne 4 ac wf. dz. - Kurek K. (sg1) wychowanie fizyczne 4 c wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
|
7 | 13:40-14:25 | informatyka 4 c inf. gr. 2 - Jaborkhel A. (s.105) |
język niemiecki 4 c j.niem. gr. 1 - Wilk K. (s.207) |
|||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 d - Nowak J. (s.1) |
historia 4 d - Jekel M. (s.13) |
język francuski 4 d j.franc. - Wryk A. (s.204) |
język hiszpański 4 d j.hiszp. - Bilicka-Jaranowska A. (s.204) |
|
2 | 08:55-09:40 | zajęcia z wychowawcą 4 d - Błaszczyk B. (s.109) |
wychowanie fizyczne 4 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 4 d wf. dz. - Pankowska L. (sg2) |
historia 4 d - Jekel M. (s.13) |
język angielski 4 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212) język angielski 4 d j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
matematyka 4 d - Nowak J. (s.1) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 4 d - Błaszczyk B. (s.109) |
wychowanie fizyczne 4 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 4 d wf. dz. - Pankowska L. (sg2) |
język polski 4 d - Błaszczyk B. (s.109) |
historia 4 d - Jekel M. (s.13) |
matematyka 4 d - Nowak J. (s.1) |
4 | 10:45-11:30 | język polski 4 d - Błaszczyk B. (s.109) |
język polski 4 d - Błaszczyk B. (s.109) |
język polski 4 d - Błaszczyk B. (s.109) |
wychowanie fizyczne 4 bd wf. chł. - Kubzdyl Ł. (sg3) wychowanie fizyczne 4 d wf. dz. - Pankowska L. (sg2) |
język angielski 4 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212) język angielski 4 d j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
5 | 11:40-12:25 | język angielski 4 d j.ang. gr. 1 - Górka M. (s.212) język angielski 4 d j.ang. gr. 2 - Staszak E. (s.201b) |
język polski 4 d - Błaszczyk B. (s.109) |
język polski 4 d - Błaszczyk B. (s.109) |
||
6 | 12:45-13:30 | język francuski 4 d j.franc. - Wryk A. (s.204a) język hiszpański 4 d j.hiszp. - Bilicka-Jaranowska A. (s.201a) |
historia 4 d - Jekel M. (s.13) |
religia 4 abd rel. - Szyc T. (s.12) |
||
7 | 13:40-14:25 | matematyka 4 d - Nowak J. (s.1) |
historia 4 d - Jekel M. (s.13) |
|||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia 4 e - Raszyński M. (s.13) |
religia 4 cef rel. - Szyc T. (s.12) |
język francuski 4 ef j.franc. - Wryk A. (s.13) |
||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
biologia 4 e - Kolasińska T. (s.10) |
język niemiecki 4 e j.niem -p - Witkowska A. (s.204) język niemiecki 4 ef j.niem -k - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
matematyka 4 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
|
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 4 e wf. dz. - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 4 ef wł.chł - Dudek K. (sg1) |
biologia 4 e - Kolasińska T. (s.10) |
język angielski 4 e j.ang. gr. 2 - Nowicki M. (s.104) |
matematyka 4 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
chemia 4 e - Polowczyk R. (s.208) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 4 e wf. dz. - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 4 ef wł.chł - Dudek K. (sg1) |
zajęcia z wychowawcą 4 e - Skrycka-Gryc L. (aula) |
język angielski 4 e j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 4 e j.ang. gr. 2 - Nowicki M. (s.201c) |
matematyka 4 e - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
chemia 4 e - Polowczyk R. (s.208) |
5 | 11:40-12:25 | biologia 4 e - Kolasińska T. (s.10) |
język angielski 4 e j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 4 e j.ang. gr. 2 - Nowicki M. (s.204a) |
historia 4 e - Raszyński M. (s.12) |
język polski 4 e - Marciniak S. (s.106) |
język polski 4 e - Marciniak S. (s.106) |
6 | 12:45-13:30 | chemia 4 e - Polowczyk R. (s.208) |
język niemiecki 4 e j.niem -p - Witkowska A. (s.104) język francuski 4 ef j.franc. - Wryk A. (s.204) język niemiecki 4 ef j.niem -k - Baron-Grzesiak J. (s.201a) |
wychowanie fizyczne 4 e wf. dz. - Pankowska L. (sg2) wychowanie fizyczne 4 ef wł.chł - Dudek K. (sg1) |
język polski 4 e - Marciniak S. (s.106) |
|
7 | 13:40-14:25 | język polski 4 e - Marciniak S. (s.106) |
język angielski 4 e j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.202) |
|||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 f - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
religia 4 cef rel. - Szyc T. (s.12) |
język francuski 4 ef j.franc. - Wryk A. (s.13) |
||
2 | 08:55-09:40 | język polski 4 f - Marciniak S. (s.106) |
język polski 4 f - Marciniak S. (s.106) |
matematyka 4 f - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
język niemiecki 4 ef j.niem -k - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język niemiecki 4 f j.niem. p. - Wilk K. (s.203) |
biologia 4 f - Kolasińska T. (s.10) |
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 4 ef wł.chł - Dudek K. (sg1) wychowanie fizyczne 4 f wf.dz. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
język angielski 4 f j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 4 f j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
matematyka 4 f - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
biologia 4 f - Kolasińska T. (s.10) |
historia 4 f - Jekel M. (s.13) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 4 ef wł.chł - Dudek K. (sg1) wychowanie fizyczne 4 f wf.dz. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
zajęcia z wychowawcą 4 f - Polowczyk R. (s.208) |
język polski 4 f - Marciniak S. (s.106) |
język angielski 4 f j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 4 f j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
matematyka 4 f - Skrycka-Gryc L. (s.8) |
5 | 11:40-12:25 | chemia 4 f - Polowczyk R. (s.208) |
biologia 4 f - Kolasińska T. (s.207) |
język polski 4 f - Marciniak S. (s.106) |
chemia 4 f - Polowczyk R. (s.208) |
|
6 | 12:45-13:30 | język angielski 4 f j.ang. gr. 1 - Kotecka K. (s.202) język angielski 4 f j.ang. gr. 2 - Górka M. (s.212) |
język francuski 4 ef j.franc. - Wryk A. (s.204) język niemiecki 4 ef j.niem -k - Baron-Grzesiak J. (s.201a) język niemiecki 4 f j.niem. p. - Wilk K. (s.207) |
wychowanie fizyczne 4 ef wł.chł - Dudek K. (sg1) wychowanie fizyczne 4 f wf.dz. - Kubzdyl Ł. (sg3) |
chemia 4 f - Polowczyk R. (s.208) |
|
7 | 13:40-14:25 | historia 4 f - Jekel M. (s.15) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język niemiecki 4 a j.niem. gr. 1 (s.201a) |
język niemiecki 4 a j.niem. gr. 2 (s.201a) |
język niemiecki 4 a j.niem. gr. 2 (s.201a) |
||
2 | 08:55-09:40 | język niemiecki 2 ef j.niem.k (s.201a) |
język niemiecki 3 c j.niem. gr. 1 (s.201a) |
język niemiecki 3 e j.niem. k. (s.201a) |
język niemiecki 4 ef j.niem -k (s.201a) |
|
3 | 09:50-10:35 | język niemiecki 1 c j.niem. gr2 (s.201a) |
język niemiecki 2 a j.niem. gr.1 (s.201a) |
język niemiecki 1 f j.niem. (s.201a) |
język niemiecki 2 c j.niem. gr.2 (s.201a) |
|
4 | 10:45-11:30 | język niemiecki 1 e j.niem (s.201a) |
język niemiecki 2 c j.niem. gr.2 (s.201a) |
język niemiecki 2 a j.niem. gr.1 (s.201a) |
||
5 | 11:40-12:25 | zajęcia z wychowawcą 4 a (s.201a) |
język niemiecki 1 a j.niem. gr.1 (s.201a) |
język niemiecki 3 c j.niem. gr. 1 (s.201a) |
||
6 | 12:45-13:30 | język niemiecki 4 ef j.niem -k (s.201a) |
język niemiecki 1 a j.niem. gr.1 (s.201a) |
|||
7 | 13:40-14:25 | język niemiecki 3 e j.niem. k. (s.201a) |
język niemiecki 4 a j.niem. gr. 1 (s.201a) |
|||
8 | 14:35-15:20 | język niemiecki 1 e j.niem (s.201a) |
język niemiecki 1 c j.niem. gr2 (s.201a) |
|||
9 | 15:30-16:15 | język niemiecki 2 ef j.niem.k (s.201a) |
język niemiecki 1 f j.niem. (s.201a) |
|||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 2 d j.ang.gr.2 (s.201c) |
język angielski 2 d j.ang.gr.2 (s.201c) |
język angielski 2 d j.ang. gr. 1 (s.201c) |
||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 3 d j.ang. gr. 1 (s.201c) |
język angielski 2 e j.ang.gr.2 (s.201c) |
język angielski 2 d j.ang.gr.2 (s.201c) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 1 (s.201c) |
|
3 | 09:50-10:35 | język angielski 3 f j.ang. gr. 1 (s.201c) |
język angielski 2 d j.ang. gr. 1 (s.201c) |
język angielski 1 a j.ang. gr.2 (s.201c) |
język angielski 2 e j.ang.gr.2 (s.201c) |
|
4 | 10:45-11:30 | język angielski 1 a j.ang. gr.2 (s.201c) |
język angielski 3 f j.ang. gr. 1 (s.201c) |
język angielski 3 f j.ang. gr. 1 (s.201c) |
||
5 | 11:40-12:25 | język angielski 2 b j.ang.gr.2 (s.201c) |
zajęcia z wychowawcą 2 d (aula) |
język angielski 1 a j.ang. gr.2 (s.201c) |
||
6 | 12:45-13:30 | język angielski 2 b j.ang.gr.2 (s.201c) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 1 (s.201c) |
język angielski 2 b j.ang.gr.2 (s.201c) |
język angielski 2 d j.ang.gr.2 (s.201c) |
|
7 | 13:40-14:25 | język angielski 2 e j.ang.gr.2 (s.201c) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 1 (s.201c) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 1 (s.201c) |
||
8 | 14:35-15:20 | język angielski 2 d j.ang. gr. 1 (s.201c) |
||||
9 | 15:30-16:15 | język angielski 2 d j.ang. gr. 1 (s.201c) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język hiszpański 2 b j.hiszp. gr. 1 (s.204a) |
język hiszpański 1 d j.hiszp. gr.2 (s.204) |
język hiszpański 4 d j.hiszp. (s.204) |
||
2 | 08:55-09:40 | język hiszpański 1 d j.hiszp. gr.2 (s.204a) |
język hiszpański 2 b j.hiszp. gr. 1 (s.204) |
język hiszpański 4 b j.hiszp. gr. 2 (s.204) |
||
3 | 09:50-10:35 | język hiszpański 2 d j.hisz.gr.2 (s.204a) |
język hiszpański 3 b j.hiszp. gr. 1 (s.204) |
język hiszpański 3 b j.hiszp. gr. 2 (s.204) |
||
4 | 10:45-11:30 | język hiszpański 1 b j.hiszp. gr. 1 (s.204a) |
język hiszpański 1 b j.hiszp. gr. 1 (s.204) |
język hiszpański 3 d j.hiszp. gr. 2 (s.201a) |
||
5 | 11:40-12:25 | język hiszpański 4 b j.hiszp. gr. 1 (s.204a) |
język hiszpański 4 b j.hiszp. gr. 1 (s.201a) |
|||
6 | 12:45-13:30 | język hiszpański 4 d j.hiszp. (s.201a) |
język hiszpański 2 d j.hisz.gr.2 (s.201a) |
|||
7 | 13:40-14:25 | język hiszpański 4 b j.hiszp. gr. 2 (s.201a) |
język hiszpański 3 d j.hiszp. gr. 1 (s.201a) |
|||
8 | 14:35-15:20 | język hiszpański 3 d j.hiszp. gr. 2 (s.201a) |
język hiszpański 3 d j.hiszp. gr. 1 (s.203) |
zajęcia z wychowawcą 3 b (s.204) |
||
9 | 15:30-16:15 | język hiszpański 3 b j.hiszp. gr. 2 (s.201a) |
język hiszpański 3 b j.hiszp. gr. 1 (s.204a) |
|||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | zajęcia z wychowawcą 4 d (s.109) |
język polski 2 d (s.109) |
język polski 1 d (s.109) |
||
3 | 09:50-10:35 | język polski 4 d (s.109) |
język polski 3 d (s.109) |
język polski 4 d (s.109) |
język polski 3 d (s.109) |
|
4 | 10:45-11:30 | język polski 4 d (s.109) |
język polski 4 d (s.109) |
język polski 4 d (s.109) |
język polski 3 d (s.109) |
język polski 2 d (s.109) |
5 | 11:40-12:25 | język polski 2 d (s.109) |
język polski 3 d (s.109) |
język polski 2 d (s.109) |
język polski 4 d (s.109) |
język polski 4 d (s.109) |
6 | 12:45-13:30 | język polski 3 d (s.109) |
język polski 3 d (s.109) |
język polski 2 d (s.109) |
||
7 | 13:40-14:25 | język polski 3 d (s.109) |
język polski 1 d (s.109) |
język polski 1 d (s.109) |
||
8 | 14:35-15:20 | język polski 2 d (s.109) |
język polski 1 d (s.109) |
język polski 1 d (s.109) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:40-12:25 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 c (s.204) |
||||
6 | 12:45-13:30 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 b (s.204) |
||||
7 | 13:40-14:25 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 a (s.204) |
||||
8 | 14:35-15:20 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 g (s.204) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 e (s.204) |
|||
9 | 15:30-16:15 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 f (s.204) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 d (s.204) |
|||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | historia 1 c (s.13) |
Historia i teraźniejszość 1 e (s.16) |
|||
5 | 11:40-12:25 | Historia i teraźniejszość 1 f (s.13) |
Historia i teraźniejszość 1 f (s.16) |
|||
6 | 12:45-13:30 | Historia i teraźniejszość 1 e (s.13) |
Historia i teraźniejszość 1 c (s.16) |
|||
7 | 13:40-14:25 | historia 1 f (s.13) |
historia 1 c (s.10) |
|||
8 | 14:35-15:20 | historia 1 f (s.10) |
||||
9 | 15:30-16:15 | Historia i teraźniejszość 1 c (s.12) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:40-12:25 | geografia 3 a (s.208) |
||||
6 | 12:45-13:30 | geografia 3 e (s.208) |
||||
7 | 13:40-14:25 | geografia 3 d (s.208) |
||||
8 | 14:35-15:20 | geografia 3 c (s.208) |
||||
9 | 15:30-16:15 | geografia 3 f (s.208) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 4 a wf. chł. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 c wf.chł (sg2) |
|||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 a wf. chł. (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 c wf. chł. (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 g wf.chł (sg1) |
||
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 4 ef wł.chł (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 c wf. chł. (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 g wf.chł (sg1) |
||
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 4 ef wł.chł (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 bd wf. chł. (sg3) |
|||
5 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 1 g wf.chł (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 bd wf. chł. (sg3) |
wychowanie fizyczne 4 a wf. chł. (sg2) |
||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 bd wf.ch. (sg2) |
wychowanie fizyczne 4 ef wł.chł (sg1) |
wychowanie fizyczne 4 a wf. chł. (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 bd wf. chł. (sg3) |
|
7 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 2 bd wf.ch. (sg2) |
wychowanie fizyczne 2 bd wf.ch. (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 a wf. chł. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 c wf.chł (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 ef wł.chł (sg2) |
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 3 c wf. chł. (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 ef wł.chł (sg3) |
wychowanie fizyczne 1 a wf. chł. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 c wf.chł (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 ef wł.chł (sg2) |
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia 1 a (s.12) |
historia 4 b (s.16) |
|||
2 | 08:55-09:40 | historia 1 e (s.12) |
||||
3 | 09:50-10:35 | zajęcia z wychowawcą 3 d (s.12) |
historia 4 c (s.12) |
historia 4 a (s.12) |
||
4 | 10:45-11:30 | Historia i teraźniejszość 2 a (s.13) |
historia 4 c (s.12) |
Historia i teraźniejszość 2 c (s.12) |
historia 2 c (s.12) |
|
5 | 11:40-12:25 | historia 2 a (s.13) |
historia 3 a (s.15) |
historia 3 a (s.12) |
historia 4 a (s.12) |
|
6 | 12:45-13:30 | historia 4 b (s.108) |
historia 2 c (s.12) |
historia 2 a (s.12) |
||
7 | 13:40-14:25 | historia 1 a (s.12) |
historia 1 e (s.12) |
|||
8 | 14:35-15:20 | Historia i teraźniejszość 1 a (s.12) |
Historia i teraźniejszość 1 a (s.12) |
|||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 3 f (s.210) |
chemia 3 b (s.210) |
projekt edukacyjny-chemia 3 f (s.210) |
chemia 2 e (s.210) |
|
2 | 08:55-09:40 | chemia 3 f (s.210) |
chemia 3 a (s.210) |
chemia 3 f (s.210) |
projekt edukacyjny-chemia 3 e (s.210) |
|
3 | 09:50-10:35 | chemia 3 f (s.210) |
chemia 3 c (s.210) |
chemia 2 d (s.210) |
chemia 3 d (s.210) |
|
4 | 10:45-11:30 | chemia 2 d (s.210) |
chemia 3 f (s.210) |
chemia 3 e (s.210) |
chemia 1 c (s.210) |
|
5 | 11:40-12:25 | chemia 3 e (s.210) |
chemia 3 e (s.210) |
chemia 3 e (s.210) |
||
6 | 12:45-13:30 | chemia 3 e (s.210) |
chemia 1 f (s.210) |
chemia 1 f (s.210) |
projekt edukacyjny-chemia 2 e (s.208) |
|
7 | 13:40-14:25 | chemia 2 e (s.210) |
chemia 3 f (s.210) |
chemia 1 f (s.210) |
||
8 | 14:35-15:20 | chemia 2 e (s.210) |
chemia 2 e (s.210) |
|||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 1 b j.ang. gr. 2 (s.204a) |
język angielski 2 f j.ang.gr.2 (s.201a) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 1 b j.ang. gr. 2 (s.204a) |
język angielski 2 f j.ang.gr.2 (s.204a) |
język angielski 2 a j.ang. gr.2 (s.201a) |
||
3 | 09:50-10:35 | zajęcia z wychowawcą 2 f (aula) |
język angielski 1 e j.ang. gr.2 (s.204a) |
język angielski 1 a j.ang. gr.1 (s.204a) |
język angielski 1 f j.ang. gr.2 (s.201a) |
|
4 | 10:45-11:30 | język angielski 2 f j.ang.gr.2 (s.203) |
język angielski 1 a j.ang. gr.1 (s.203) |
język angielski 2 a j.ang. gr.2 (s.204a) |
||
5 | 11:40-12:25 | język angielski 1 e j.ang. gr.2 (s.203) |
język angielski 1 c j.ang. gr.1 (s.203) |
język angielski 1 g j.ang. gr.2 (s.203) |
język angielski 1 a j.ang. gr.1 (s.203) |
|
6 | 12:45-13:30 | język angielski 1 e j.ang. gr.2 (s.203) |
język angielski 1 f j.ang. gr.2 (s.203) |
język angielski 3 b j.ang. gr. 1 (s.203) |
język angielski 1 g j.ang. gr.2 (s.203) |
język angielski 1 c j.ang. gr.1 (s.203) |
7 | 13:40-14:25 | język angielski 1 b j.ang. gr. 2 (s.203) |
język angielski 2 a j.ang. gr.2 (s.203) |
język angielski 1 f j.ang. gr.2 (s.203) |
język angielski 3 b j.ang. gr. 1 (s.203) |
język angielski 1 c j.ang. gr.1 (s.203) |
8 | 14:35-15:20 | język angielski 3 b j.ang. gr. 1 (s.203) |
język angielski 1 g j.ang. gr.2 (s.203) |
|||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 3 a j.ang. gr. 1 (s.212) |
||||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 3 d j.ang. gr. 2 (s.212) |
język angielski 4 a j.ang. gr. 1 (s.212) |
język angielski 4 d j.ang. gr. 1 (s.212) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 2 (s.212) |
|
3 | 09:50-10:35 | język angielski 3 a j.ang. gr. 1 (s.212) |
język angielski 4 f j.ang. gr. 2 (s.212) |
język angielski 2 c j.ang. gr. 2 (s.212) |
język angielski 4 a j.ang. gr. 1 (s.212) |
język angielski 2 c j.ang. gr. 2 (s.212) |
4 | 10:45-11:30 | język angielski 1 d j.ang. g.1 (s.212) |
język angielski 1 d j.ang. g.1 (s.212) |
zajęcia z wychowawcą 1 d (s.212) |
język angielski 4 f j.ang. gr. 2 (s.212) |
język angielski 4 d j.ang. gr. 1 (s.212) |
5 | 11:40-12:25 | język angielski 4 d j.ang. gr. 1 (s.212) |
język angielski 2 c j.ang. gr. 2 (s.212) |
język angielski 1 d j.ang. g.1 (s.212) |
język angielski 3 a j.ang. gr. 1 (s.212) |
|
6 | 12:45-13:30 | język angielski 4 f j.ang. gr. 2 (s.212) |
język angielski 4 a j.ang. gr. 1 (s.212) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 2 (s.212) |
język angielski 1 d j.ang. g.1 (s.212) |
|
7 | 13:40-14:25 | język angielski 3 d j.ang. gr. 2 (s.212) |
język angielski 3 d j.ang. gr. 2 (s.212) |
|||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | informatyka 3 c inf. gr. 1 (s.105) |
informatyka 2 c inf.gr.2 (s.105) |
informatyka 3 c inf. gr. 1 (s.105) |
||
2 | 08:55-09:40 | informatyka 3 c inf. gr. 1 (s.105) |
informatyka 1 d inf.gr2 (s.105) |
informatyka 3 c inf. gr. 1 (s.105) |
informatyka 1 c inform. gr.1 (s.105) |
|
3 | 09:50-10:35 | informatyka 2 c inf.gr.2 (s.105) |
informatyka 2 d inf.gr.1. (s.105) |
informatyka 2 e inf.gr. 1 (s.105) |
informatyka 3 b inf. gr.2 (s.105) |
|
4 | 10:45-11:30 | informatyka 2 c inf.gr.2 (s.105) |
informatyka 2 b inf. gr. 2 (s.105) |
informatyka 2 f inf.gr.1 (s.105) |
informatyka 3 d inf. gr. 1 (s.105) |
|
5 | 11:40-12:25 | informatyka 1 c inform. gr.1 (s.105) |
informatyka 4 c inf. gr. 1 (s.105) |
informatyka 1 a inf.gr.2 (s.105) |
||
6 | 12:45-13:30 | informatyka 4 c inf. gr. 2 (s.105) |
informatyka 4 c inf. gr. 1 (s.105) |
informatyka 1 e inf. gr.1 (s.105) |
||
7 | 13:40-14:25 | informatyka 4 c inf. gr. 2 (s.105) |
projekt edukacyjny-informatyka 2 c projekt edukacyjny - informatyka- gr.1 (s.105) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, projekt edukacyjny-informatyka 2 c projekt edukacyjny - informatyka gr.2 (s.105) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
informatyka 1 b inf. gr. 2 (s.105) |
||
8 | 14:35-15:20 | projekt edukacyjny-informatyka 2 c projekt edukacyjny - informatyka- gr.1 (s.105) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, projekt edukacyjny-informatyka 2 c projekt edukacyjny - informatyka gr.2 (s.105) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | fizyka 2 a (s.110) |
fizyka 3 a (s.110) |
|||
2 | 08:55-09:40 | fizyka 2 a (s.110) |
fizyka 3 a (s.110) |
|||
3 | 09:50-10:35 | fizyka 3 a (s.110) |
fizyka 2 a (s.110) |
|||
4 | 10:45-11:30 | fizyka 3 a (s.110) |
||||
5 | 11:40-12:25 | fizyka 1 a (s.110) |
||||
6 | 12:45-13:30 | fizyka 1 a (s.110) |
fizyka 1 a (s.110) |
|||
7 | 13:40-14:25 | projekt edukacyjny-fizyka 3 a (s.110) |
fizyka 3 a (s.110) |
|||
8 | 14:35-15:20 | projekt edukacyjny-fizyka 2 a (s.110) |
fizyka 2 a (s.110) |
|||
9 | 15:30-16:15 | projekt edukacyjny-fizyka 2 a (s.110) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | plastyka 1 f (s.204) |
plastyka 1 a (s.208) |
|||
5 | 11:40-12:25 | plastyka 1 b (s.16) |
plastyka 1 d (s.212) |
|||
6 | 12:45-13:30 | plastyka 1 g (s.16) |
plastyka 1 c (s.204) |
|||
7 | 13:40-14:25 | plastyka 1 e (s.204) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia 1 d (s.12) |
historia 4 d (s.13) |
historia 3 d (s.13) |
historia 3 f (s.12) |
|
2 | 08:55-09:40 | historia 4 d (s.13) |
p-sp_pol 3 d (s.13) |
historia 1 d (s.12) |
||
3 | 09:50-10:35 | Historia i teraźniejszość 1 d (s.12) |
historia 2 e (s.13) |
historia 4 d (s.13) |
historia 4 f (s.13) |
|
4 | 10:45-11:30 | historia 3 d (s.12) |
historia 3 c (s.13) |
historia 3 c (s.16) |
||
5 | 11:40-12:25 | historia 3 d (s.12) |
Historia i teraźniejszość 2 e (s.13) |
historia 3 f (s.13) |
||
6 | 12:45-13:30 | historia 2 e (s.12) |
historia 1 d (s.110) |
historia 4 d (s.13) |
||
7 | 13:40-14:25 | historia 4 f (s.15) |
Historia i teraźniejszość 1 d (s.13) |
historia 4 d (s.13) |
||
8 | 14:35-15:20 | historia 3 d (s.13) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | informatyka 3 c inf. gr. 2 (s.104) |
fizyka 3 d (s.108) |
informatyka 2 c inf.gr.1 (s.104) |
informatyka 3 c inf. gr. 2 (s.104) |
|
2 | 08:55-09:40 | informatyka 3 c inf. gr. 2 (s.104) |
fizyka 3 b (s.13) |
informatyka 3 c inf. gr. 2 (s.104) |
informatyka 1 c inform. gr.2 (s.104) |
|
3 | 09:50-10:35 | informatyka 2 c inf.gr.1 (s.104) |
fizyka 3 e (s.208) |
fizyka 3 f (s.106) |
||
4 | 10:45-11:30 | informatyka 2 c inf.gr.1 (s.104) |
fizyka 2 f (s.16) |
informatyka 1 g inf. gr.1 (s.104) |
fizyka 2 d (s.207) |
fizyka 3 e (s.204) |
5 | 11:40-12:25 | informatyka 1 c inform. gr.2 (s.104) |
zajęcia z wychowawcą 2 a (s.209) |
informatyka 2 a inf.gr1 (s.104) |
fizyka 2 b (s.207) |
fizyka 3 f (s.204) |
6 | 12:45-13:30 | informatyka 3 a inf. gr.1 (s.104) |
||||
7 | 13:40-14:25 | fizyka 2 e (s.110) |
fizyka 3 b (s.204) |
|||
8 | 14:35-15:20 | fizyka 3 d (s.110) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | projekt edukacyjny-biologia 2 f (s.10) |
||||
2 | 08:55-09:40 | biologia 4 e (s.10) |
biologia 3 e (s.10) |
biologia 4 f (s.10) |
||
3 | 09:50-10:35 | biologia 4 e (s.10) |
biologia 4 f (s.10) |
biologia 1 e (s.10) |
||
4 | 10:45-11:30 | biologia 1 e (s.10) |
biologia 1 g (s.10) |
biologia 2 f (s.10) |
||
5 | 11:40-12:25 | biologia 4 e (s.10) |
biologia 4 f (s.207) |
biologia 2 f (s.207) |
biologia 2 f (s.10) |
biologia 3 e (s.10) |
6 | 12:45-13:30 | biologia 2 f (s.10) |
biologia 3 e (s.10) |
zajęcia z wychowawcą 3 e (s.10) |
projekt edukacyjny-biologia 3 e (s.10) |
|
7 | 13:40-14:25 | biologia 2 f (s.16) |
biologia 3 e (s.10) |
biologia 1 a (s.10) |
||
8 | 14:35-15:20 | biologia 1 e (s.10) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | biologia 1 b (s.208) |
zajęcia z wychowawcą 1 b (s.207) |
|||
3 | 09:50-10:35 | projekt edukacyjny-biologia 2 e (s.10) |
biologia 3 b (s.208) |
biologia 1 d (s.15) |
biologia 2 a (s.207) |
|
4 | 10:45-11:30 | biologia 1 c (s.10) |
biologia 3 d (s.10) |
biologia 3 a (s.15) |
||
5 | 11:40-12:25 | biologia 2 c (s.110) |
biologia 2 b (s.10) |
projekt edukacyjny-biologia 3 f (s.10) |
biologia 2 d (s.207) |
|
6 | 12:45-13:30 | biologia 2 a (s.204) |
biologia 2 b (s.1) |
biologia 2 c (s.207) |
||
7 | 13:40-14:25 | biologia 3 c (s.10) |
||||
8 | 14:35-15:20 | biologia 2 d (s.10) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | analiza i interpretacja tekstów kultury 1 d (s.106) |
||||
4 | 10:45-11:30 | analiza i interpretacja tekstów kultury 2 d (s.106) |
||||
5 | 11:40-12:25 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:40-14:25 | edukacja medialna i filmowa 2 d (s.106) |
||||
8 | 14:35-15:20 | edukacja medialna i filmowa 2 d (s.106) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 4 b j.ang. gr. 1 (s.202) |
język angielski 2 f j.ang. gr1 (s.202) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 4 c j.ang. gr. 2 (s.202) |
język angielski 2 f j.ang. gr1 (s.202) |
język angielski 4 b j.ang. gr. 2 (s.202) |
||
3 | 09:50-10:35 | język angielski 4 f j.ang. gr. 1 (s.202) |
zajęcia z wychowawcą 4 b (s.204) |
język angielski 1 f j.ang. gr.1 (s.202) |
||
4 | 10:45-11:30 | język angielski 2 f j.ang. gr1 (s.202) |
język angielski 3 c j.ang. gr. 2 (s.202) |
język angielski 4 e j.ang. gr. 1 (s.202) |
język angielski 4 f j.ang. gr. 1 (s.202) |
język angielski 4 c j.ang. gr. 2 (s.202) |
5 | 11:40-12:25 | język angielski 4 b j.ang. gr. 1 (s.202) |
język angielski 4 e j.ang. gr. 1 (s.202) |
język angielski 4 b j.ang. gr. 2 (s.202) |
język angielski 1 g j.ang. gr.1 (s.202) |
język angielski 4 b j.ang. gr. 1 (s.202) |
6 | 12:45-13:30 | język angielski 4 f j.ang. gr. 1 (s.202) |
język angielski 1 f j.ang. gr.1 (s.202) |
język angielski 4 c j.ang. gr. 2 (s.202) |
język angielski 1 g j.ang. gr.1 (s.202) |
język angielski 1 f j.ang. gr.1 (s.202) |
7 | 13:40-14:25 | język angielski 4 b j.ang. gr. 2 (s.202) |
język angielski 4 e j.ang. gr. 1 (s.202) |
język angielski 3 c j.ang. gr. 2 (s.202) |
język angielski 3 c j.ang. gr. 2 (s.202) |
|
8 | 14:35-15:20 | język angielski 1 g j.ang. gr.1 (s.202) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 2 b (s.15) |
projekt edukacyjny-geografia 2 b (s.15) |
|||
2 | 08:55-09:40 | geografia 2 b (s.15) |
projekt edukacyjny-geografia 2 b (s.15) |
|||
3 | 09:50-10:35 | geografia 2 e (s.15) |
geografia 1 b (s.15) |
|||
4 | 10:45-11:30 | geografia 3 b (s.15) |
geografia 1 b (s.15) |
geografia 3 b (s.15) |
||
5 | 11:40-12:25 | geografia 3 b (s.15) |
geografia 3 b (s.15) |
geografia 2 a (s.15) |
geografia 2 a (s.15) |
|
6 | 12:45-13:30 | geografia 3 b (s.15) |
geografia 2 c (s.10) |
geografia 2 e (s.15) |
geografia 2 d (s.15) |
geografia 1 b (s.7) |
7 | 13:40-14:25 | geografia 2 b (s.15) |
geografia 2 d (s.15) |
geografia 2 b (s.15) |
||
8 | 14:35-15:20 | geografia 2 c (s.15) |
projekt edukacyjny-geografia 3 b (s.15) |
geografia 2 b (s.15) |
||
9 | 15:30-16:15 | geografia 2 f (s.15) |
geografia 2 f (s.15) |
|||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 1 b,d wf.chł (sg3) |
wychowanie fizyczne 2 a wf. chł. (sg3) |
wychowanie fizyczne 1 ef wf.chł. (sg3) |
||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 c wf.chł (sg3) |
wychowanie fizyczne 4 bd wf. chł. (sg3) |
wychowanie fizyczne 3 a wf. chł (sg3) |
wychowanie fizyczne 1 ef wf.chł. (sg3) |
|
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 4 f wf.dz. (sg3) |
wychowanie fizyczne 4 bd wf. chł. (sg3) |
wychowanie fizyczne 3 a wf. chł (sg3) |
wychowanie fizyczne 1 b,d wf.chł (sg3) |
|
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 4 f wf.dz. (sg3) |
wychowanie fizyczne 1 ef wf.chł. (sg3) |
zajęcia z wychowawcą 1 c (s.207) |
wychowanie fizyczne 4 bd wf. chł. (sg3) |
wychowanie fizyczne 1 b,d wf.chł (sg3) |
5 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 4 c wf. chł. (sg3) |
wychowanie fizyczne 2 ef wf. chł. (sg3) |
wychowanie fizyczne 4 c wf. chł. (sg3) |
wychowanie fizyczne 2 ef wf. chł. (sg3) |
|
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 b wf.dz (sg3) |
wychowanie fizyczne 2 ef wf. chł. (sg3) |
wychowanie fizyczne 4 f wf.dz. (sg3) |
wychowanie fizyczne 4 c wf. chł. (sg3) |
|
7 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 2 b wf.dz (sg3) |
wychowanie fizyczne 2 b wf.dz (sg3) |
wychowanie fizyczne 1 c wf.chł (sg3) |
wychowanie fizyczne 2 a wf. chł. (sg3) |
|
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 3 a wf. chł (sg3) |
wychowanie fizyczne 1 c wf.chł (sg3) |
wychowanie fizyczne 2 a wf. chł. (sg3) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 1 d wf.dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 ac wf.dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 1 f wf.dz (sg1) |
||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 4 b wf. dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 ac wf. dz. (sg1) |
zajęcia z wychowawcą 2 e (s.109) |
wychowanie fizyczne 1 f wf.dz (sg1) |
|
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 4 b wf. dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 ac wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 1 d wf.dz (sg1) |
||
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 1 f wf.dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 b wf. dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 4 b wf. dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 1 d wf.dz (sg1) |
|
5 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 4 ac wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 e wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 b wf. dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 4 ac wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 e wf. dz. (sg1) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 d wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 e wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 4 ac wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 b wf. dz (sg1) |
|
7 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 2 d wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 d wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 ac wf.dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 e wf. dz. (sg1) |
|
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 3 ac wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 e wf. dz. (sg1) |
wychowanie fizyczne 2 ac wf.dz (sg1) |
wychowanie fizyczne 3 e wf. dz. (sg1) |
|
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 3 c (s.7) |
matematyka 2 a (s.7) |
matematyka 4 a (s.7) |
||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 a (s.7) |
matematyka 4 a (s.7) |
matematyka 2 a (s.7) |
matematyka 4 a (s.7) |
matematyka 4 a (s.7) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 a (s.7) |
matematyka 2 b (s.7) |
matematyka 2 a (s.7) |
matematyka 3 c (s.7) |
matematyka 1 c (s.7) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 3 c (s.7) |
matematyka 2 a (s.7) |
matematyka 2 b (s.7) |
matematyka 1 c (s.7) |
matematyka 2 a (s.7) |
5 | 11:40-12:25 | matematyka 2 b (s.7) |
matematyka 3 c (s.7) |
matematyka 3 c (s.7) |
matematyka 2 c (s.7) |
matematyka 2 b (s.7) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 2 c (s.7) |
matematyka 3 c (s.7) |
matematyka 3 c (s.7) |
matematyka 2 c (s.7) |
|
7 | 13:40-14:25 | matematyka 2 c (s.7) |
matematyka 1 c (s.7) |
matematyka 2 b (s.7) |
matematyka 2 c (s.7) |
|
8 | 14:35-15:20 | matematyka 2 a (s.7) |
matematyka 1 c (s.7) |
matematyka 2 b (s.7) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 1 b j.ang. gr. 1 (s.202) |
||||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 1 b j.ang. gr. 1 (s.202) |
||||
3 | 09:50-10:35 | język angielski 1 e j.ang. gr.1 (s.202) |
||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:40-12:25 | język angielski 1 e j.ang. gr.1 (s.201c) |
||||
6 | 12:45-13:30 | język angielski 1 e j.ang. gr.1 (s.201c) |
||||
7 | 13:40-14:25 | język angielski 1 b j.ang. gr. 1 (s.201c) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 3 f (s.16) |
||||
3 | 09:50-10:35 | matematyka 3 f (s.16) |
||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:40-12:25 | matematyka 1 d (s.16) |
matematyka 1 g (s.16) |
matematyka 1 d (s.16) |
||
6 | 12:45-13:30 | matematyka 1 g (s.16) |
matematyka 3 f (s.16) |
matematyka 1 d (s.16) |
||
7 | 13:40-14:25 | matematyka 1 g (s.16) |
zajęcia z wychowawcą 1 g (s.16) |
matematyka 1 g (s.16) |
matematyka 1 f (s.16) |
|
8 | 14:35-15:20 | matematyka 1 f (s.16) |
matematyka 1 g (s.16) |
|||
9 | 15:30-16:15 | matematyka 1 f (s.16) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | religia 1 c-rel (s.204) |
religia 3 ac rel. (s.202) |
religia 2 b rel (s.208) |
||
2 | 08:55-09:40 | religia 2 d rel (s.201b) |
religia 3 ef rel. (s.202) |
religia 3 bd rel. (s.208) |
||
3 | 09:50-10:35 | religia 2 a rel (s.204) |
religia 1 f-rel (s.204a) |
|||
4 | 10:45-11:30 | religia 1 g-rel (aula) |
||||
5 | 11:40-12:25 | religia 1 b-rel (s.201c) |
||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:40-14:25 | |||||
8 | 14:35-15:20 | religia 1 d-rel (s.106) |
||||
9 | 15:30-16:15 | religia 1 e-rel (s.106) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język polski 2 c (s.106) |
język polski 2 c (s.106) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język polski 4 f (s.106) |
język polski 4 f (s.106) |
język polski 4 c (s.106) |
język polski 2 c (s.106) |
język polski 2 c (s.106) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 3 b (s.106) |
język polski 1 a (s.204) |
język polski 4 c (s.106) |
język polski 4 c (s.106) |
|
4 | 10:45-11:30 | język polski 3 b (s.106) |
język polski 2 e (s.204) |
język polski 4 f (s.106) |
język polski 4 c (s.106) |
język polski 2 e (s.106) |
5 | 11:40-12:25 | język polski 1 a (s.106) |
język polski 4 f (s.106) |
język polski 4 e (s.106) |
język polski 4 e (s.106) |
|
6 | 12:45-13:30 | język polski 1 a (s.106) |
język polski 1 a (s.106) |
język polski 2 e (s.106) |
język polski 4 e (s.106) |
|
7 | 13:40-14:25 | język polski 4 e (s.106) |
język polski 3 b (s.109) |
język polski 2 e (s.106) |
||
8 | 14:35-15:20 | język polski 3 b (s.109) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | fizyka 1 g (s.108) |
||||
2 | 08:55-09:40 | fizyka 2 c (s.108) |
fizyka 2 c (s.110) |
fizyka 4 c (s.110) |
||
3 | 09:50-10:35 | fizyka 3 c (s.110) |
fizyka 2 c (s.108) |
fizyka 4 a (s.110) |
fizyka 1 c (s.207) |
fizyka 3 c (s.110) |
4 | 10:45-11:30 | fizyka 4 a (s.110) |
fizyka 4 c (s.108) |
fizyka 4 a (s.110) |
fizyka 4 a (s.110) |
|
5 | 11:40-12:25 | fizyka 1 c (s.108) |
fizyka 1 b (s.110) |
fizyka 1 c (s.110) |
||
6 | 12:45-13:30 | fizyka 1 f (s.110) |
fizyka 1 d (s.15) |
fizyka 3 c (s.110) |
fizyka 1 e (s.109) |
|
7 | 13:40-14:25 | projekt edukacyjny-fizyka 3 c (s.110) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 3 b (s.1) |
matematyka 4 d (s.1) |
matematyka 4 c (s.1) |
||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 3 b (s.1) |
matematyka 4 c (s.1) |
matematyka 4 c (s.1) |
matematyka 4 d (s.1) |
|
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 c (s.1) |
matematyka 4 c (s.1) |
matematyka 4 b (s.1) |
matematyka 3 a (s.1) |
matematyka 4 d (s.1) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 3 a (s.1) |
matematyka 4 b (s.1) |
matematyka 4 b (s.1) |
matematyka 3 a (s.1) |
matematyka 4 b (s.1) |
5 | 11:40-12:25 | matematyka 3 a (s.1) |
matematyka 4 b (s.1) |
matematyka 4 c (s.1) |
matematyka 4 b (s.1) |
matematyka 3 b (s.1) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 4 b (s.1) |
matematyka 3 b (s.1) |
matematyka 3 b (s.1) |
matematyka 3 a (s.1) |
|
7 | 13:40-14:25 | matematyka 4 d (s.1) |
matematyka 3 b (s.1) |
matematyka 3 a (s.1) |
zajęcia z wychowawcą 3 a (s.1) |
|
8 | 14:35-15:20 | matematyka 3 a (s.1) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 3 e j.ang. gr. 1 (s.203) |
język angielski 3 a j.ang. gr. 2 (s.207) |
język angielski 3 e j.ang. gr. 1 (s.204a) |
||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 4 c j.ang. gr. 1 (s.203) |
język angielski 2 e j.ang. gr.1 (s.207) |
|||
3 | 09:50-10:35 | język angielski 3 a j.ang. gr. 2 (s.203) |
język angielski 4 e j.ang. gr. 2 (s.104) |
język angielski 2 e j.ang. gr.1 (s.204a) |
||
4 | 10:45-11:30 | język angielski 3 c j.ang. gr. 1 (s.204a) |
język angielski 4 e j.ang. gr. 2 (s.201c) |
język angielski 4 c j.ang. gr. 1 (s.204a) |
||
5 | 11:40-12:25 | język angielski 4 e j.ang. gr. 2 (s.204a) |
język angielski 2 b j.ang.gr.1 (s.204a) |
język angielski 3 a j.ang. gr. 2 (s.204a) |
||
6 | 12:45-13:30 | język angielski 2 b j.ang.gr.1 (s.204a) |
język angielski 4 c j.ang. gr. 1 (s.204a) |
język angielski 2 b j.ang.gr.1 (s.108) |
||
7 | 13:40-14:25 | język angielski 2 e j.ang. gr.1 (s.204a) |
język angielski 3 c j.ang. gr. 1 (s.204a) |
język angielski 3 c j.ang. gr. 1 (s.204a) |
||
8 | 14:35-15:20 | język angielski 3 e j.ang. gr. 1 (s.204a) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 4 b (s.16) |
geografia 4 b (s.15) |
|||
2 | 08:55-09:40 | geografia 1 a (s.16) |
geografia 4 b (s.15) |
|||
3 | 09:50-10:35 | geografia 1 e (s.16) |
||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:40-12:25 | geografia 1 g (s.12) |
||||
6 | 12:45-13:30 | geografia 1 c (s.209) |
||||
7 | 13:40-14:25 | geografia 1 d (s.209) |
||||
8 | 14:35-15:20 | geografia 1 f (s.209) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 1 b wf.dz (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 e wf.dz (sg2) |
|||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 ac wf.dz (sg2) |
wychowanie fizyczne 4 d wf. dz. (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 g wf.dz (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 e wf.dz (sg2) |
|
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 4 e wf. dz. (sg2) |
wychowanie fizyczne 4 d wf. dz. (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 g wf.dz (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 b wf.dz (sg2) |
|
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 4 e wf. dz. (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 e wf.dz (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 d wf. dz. (sg2) |
wychowanie fizyczne 4 d wf. dz. (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 b wf.dz (sg2) |
5 | 11:40-12:25 | wychowanie fizyczne 1 g wf.dz (@) |
wychowanie fizyczne 2 f wf.dz (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 d wf. dz. (sg2) |
wychowanie fizyczne 2 f wf.dz (sg2) |
|
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 f wf.dz (sg2) |
wychowanie fizyczne 4 e wf. dz. (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 d wf. dz. (sg2) |
||
7 | 13:40-14:25 | zajęcia z wychowawcą 1 e (s.106) |
wychowanie fizyczne 1 ac wf.dz (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 f wf.dz. (sg3) |
||
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 3 f wf.dz. (sg2) |
wychowanie fizyczne 1 ac wf.dz (sg2) |
wychowanie fizyczne 3 f wf.dz. (sg3) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | informatyka 1 d inf. gr.1 (s.104) |
||||
3 | 09:50-10:35 | informatyka 2 d inf. gr. 2 (s.104) |
informatyka 3 b inf. gr.1 (s.105) |
informatyka 2 e inf.gr.2 (s.104) |
||
4 | 10:45-11:30 | informatyka 2 b inf. gr. 1 (s.104) |
informatyka 1 g inf. gr.2 (s.105) |
informatyka 2 f inf.gr.2 (s.104) |
informatyka 3 f inf. gr. 1 (s.104) |
|
5 | 11:40-12:25 | informatyka 2 a inf.gr.2 (s.105) |
informatyka 1 a inf. gr.1 (s.104) |
|||
6 | 12:45-13:30 | informatyka 3 f inf. gr. 2 (s.104) |
informatyka 3 a inf. gr.2 (s.105) |
informatyka 1 e inf. gr.2 (s.104) |
informatyka 1 f inf. gr.1 (s.104) |
|
7 | 13:40-14:25 | informatyka 3 e inf. gr. 2 (s.104) |
informatyka 1 f inf. gr.2 (s.104) |
informatyka 1 b inf. gr. 1 (s.104) |
||
8 | 14:35-15:20 | informatyka 3 e inf. gr. 1 (s.104) |
informatyka 3 d inf. gr. 2 (s.104) |
|||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | chemia 1 e (s.210) |
chemia 1 a (s.208) |
chemia 1 d (s.208) |
||
2 | 08:55-09:40 | chemia 2 a (s.208) |
chemia 2 f (s.208) |
|||
3 | 09:50-10:35 | chemia 1 g (s.210) |
chemia 2 b (s.208) |
chemia 4 e (s.208) |
||
4 | 10:45-11:30 | zajęcia z wychowawcą 4 f (s.208) |
chemia 2 c (s.210) |
chemia 2 b (s.208) |
chemia 4 e (s.208) |
|
5 | 11:40-12:25 | chemia 4 f (s.208) |
chemia 1 e (s.210) |
chemia 2 c (s.208) |
chemia 4 f (s.208) |
chemia 1 g (s.210) |
6 | 12:45-13:30 | chemia 4 e (s.208) |
chemia 1 b (s.208) |
chemia 4 f (s.208) |
chemia 1 g (s.210) |
|
7 | 13:40-14:25 | chemia 2 a (s.208) |
chemia 2 f (s.208) |
chemia 1 e (s.210) |
||
8 | 14:35-15:20 | chemia 2 f (s.208) |
projekt edukacyjny-chemia 2 f (s.210) |
chemia 2 f (s.208) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język polski 1 g (s.108) |
||||
2 | 08:55-09:40 | język polski 2 b (s.108) |
język polski 1 g (s.108) |
język polski 4 b (s.108) |
język polski 3 c (s.108) |
|
3 | 09:50-10:35 | język polski 2 b (s.108) |
język polski 4 a (s.209) |
język polski 2 b (s.108) |
język polski 2 f (s.108) |
język polski 4 b (s.108) |
4 | 10:45-11:30 | język polski 3 f (s.108) |
język polski 4 a (s.209) |
język polski 4 a (s.108) |
język polski 3 c (s.108) |
język polski 1 e (s.108) |
5 | 11:40-12:25 | język polski 3 c (s.108) |
język polski 4 a (s.108) |
język polski 1 e (s.108) |
język polski 1 e (s.108) |
|
6 | 12:45-13:30 | język polski 3 c (s.108) |
język polski 1 e (s.108) |
język polski 2 f (s.109) |
język polski 2 b (s.108) |
|
7 | 13:40-14:25 | język polski 3 f (s.108) |
język polski 4 b (s.108) |
język polski 3 f (s.108) |
język polski 2 f (s.108) |
|
8 | 14:35-15:20 | język polski 1 g (s.108) |
język polski 4 b (s.108) |
język polski 3 f (s.108) |
język polski 2 f (s.108) |
|
9 | 15:30-16:15 | język polski 1 g (s.108) |
||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia 4 e (s.13) |
Historia i teraźniejszość 2 d (s.16) |
Historia i teraźniejszość 1 b (s.15) |
||
2 | 08:55-09:40 | historia 3 e (s.13) |
historia 2 d (s.16) |
historia 2 d (s.15) |
||
3 | 09:50-10:35 | Historia i teraźniejszość 2 f (s.208) |
historia 1 b (s.16) |
historia 2 f (s.15) |
||
4 | 10:45-11:30 | historia 2 b (s.208) |
historia 3 e (s.16) |
historia 2 b (s.13) |
||
5 | 11:40-12:25 | historia 2 f (s.207) |
historia 4 e (s.12) |
historia 1 b (s.13) |
||
6 | 12:45-13:30 | Historia i teraźniejszość 1 b (s.13) |
Historia i teraźniejszość 1 g (s.13) |
|||
7 | 13:40-14:25 | historia 3 b (s.15) |
Historia i teraźniejszość 1 g (s.13) |
|||
8 | 14:35-15:20 | Historia i teraźniejszość 2 b (s.13) |
historia 3 b (s.16) |
zajęcia z wychowawcą 2 b (s.13) |
historia 1 g (s.13) |
|
9 | 15:30-16:15 | historia 2 d (s.13) |
historia 1 g (s.16) |
|||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język hiszpański 2 b j.hiszp. gr. 2 (s.201c) |
język hiszpański 1 d j.hiszp. gr.1 (s.203) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język hiszpański 1 d j.hiszp. gr.1 (s.201c) |
język hiszpański 2 b j.hiszp. gr. 2 (s.203) |
|||
3 | 09:50-10:35 | język hiszpański 2 d j.hisz.gr.1 (s.201c) |
język hiszpański 2 d j.hisz.gr.1 (s.203) |
|||
4 | 10:45-11:30 | język hiszpański 1 b j.hiszp. gr. 2 (s.201c) |
język hiszpański 1 b j.hiszp. gr. 2 (s.203) |
|||
5 | 11:40-12:25 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:40-14:25 | |||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 f (s.8) |
matematyka 2 e (s.8) |
matematyka 1 b (s.8) |
||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 e (s.8) |
matematyka 2 e (s.8) |
matematyka 4 f (s.8) |
matematyka 1 b (s.8) |
matematyka 4 e (s.8) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 1 b (s.8) |
matematyka 4 f (s.8) |
matematyka 4 e (s.8) |
matematyka 2 d (s.8) |
|
4 | 10:45-11:30 | matematyka 2 e (s.8) |
zajęcia z wychowawcą 4 e (aula) |
matematyka 2 d (s.8) |
matematyka 4 e (s.8) |
matematyka 4 f (s.8) |
5 | 11:40-12:25 | matematyka 2 e (s.8) |
matematyka 2 d (s.8) |
matematyka 1 e (s.8) |
matematyka 3 d (s.8) |
matematyka 3 d (s.8) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 2 d (s.8) |
matematyka 2 f (s.8) |
matematyka 3 d (s.8) |
matematyka 2 f (s.8) |
|
7 | 13:40-14:25 | matematyka 1 e (s.8) |
matematyka 1 b (s.8) |
matematyka 2 f (s.8) |
||
8 | 14:35-15:20 | matematyka 1 e (s.8) |
matematyka 1 b (s.8) |
matematyka 2 f (s.8) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 3 e j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 3 e j.ang. gr. 2 (s.201b) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 4 a j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 4 d j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 2 a j.ang. gr.1 (s.201b) |
||
3 | 09:50-10:35 | język angielski 3 f j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 2 c j.ang. gr. 1 (s.201b) |
język angielski 4 a j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 2 c j.ang. gr. 1 (s.201b) |
|
4 | 10:45-11:30 | język angielski 1 d j.ang. gr.2 (s.201b) |
język angielski 1 d j.ang. gr.2 (s.201b) |
język angielski 2 a j.ang. gr.1 (s.201b) |
język angielski 3 f j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 4 d j.ang. gr. 2 (s.201b) |
5 | 11:40-12:25 | język angielski 4 d j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 2 c j.ang. gr. 1 (s.201b) |
język angielski 1 c j.ang.gr.2 (s.201b) |
język angielski 1 d j.ang. gr.2 (s.201b) |
zajęcia z wychowawcą 2 c (s.104) |
6 | 12:45-13:30 | język angielski 3 f j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 4 a j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 3 b j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 1 d j.ang. gr.2 (s.201b) |
język angielski 1 c j.ang.gr.2 (s.201b) |
7 | 13:40-14:25 | język angielski 3 e j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 2 a j.ang. gr.1 (s.201b) |
język angielski 3 b j.ang. gr. 2 (s.201b) |
język angielski 1 c j.ang.gr.2 (s.201b) |
|
8 | 14:35-15:20 | język angielski 3 b j.ang. gr. 2 (s.201b) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | religia 1 a-rel (s.10) |
religia 4 cef rel. (s.12) |
|||
2 | 08:55-09:40 | religia 2 c rel (s.10) |
religia 2 f-rel (s.12) |
|||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:40-12:25 | |||||
6 | 12:45-13:30 | religia 4 abd rel. (s.12) |
||||
7 | 13:40-14:25 | religia 2 e rel (s.12) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język polski 1 c (s.209) |
||||
2 | 08:55-09:40 | język polski 1 b (s.209) |
język polski 1 c (s.209) |
język polski 1 c (s.209) |
||
3 | 09:50-10:35 | język polski 3 e (s.209) |
język polski 1 b (s.12) |
język polski 1 c (s.209) |
język polski 1 f (s.209) |
język polski 3 e (s.209) |
4 | 10:45-11:30 | język polski 3 e (s.209) |
język polski 1 b (s.12) |
język polski 1 f (s.209) |
język polski 1 f (s.209) |
język polski 3 a (s.209) |
5 | 11:40-12:25 | język polski 1 f (s.209) |
język polski 3 e (s.106) |
język polski 1 b (s.209) |
||
6 | 12:45-13:30 | język polski 3 a (s.209) |
język polski 3 a (s.106) |
język polski 2 a (s.209) |
język polski 2 a (s.209) |
|
7 | 13:40-14:25 | język polski 3 a (s.209) |
język polski 2 a (s.209) |
język polski 2 a (s.209) |
||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | biologia 2 e (s.109) |
||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | biologia 2 e (s.110) |
biologia 2 e (s.204) |
biologia 1 f (s.207) |
||
5 | 11:40-12:25 | biologia 3 f (s.204) |
biologia 3 f (s.204) |
zajęcia z wychowawcą 1 f (s.110) |
biologia 2 e (s.209) |
biologia 1 f (s.209) |
6 | 12:45-13:30 | biologia 3 f (s.12) |
biologia 3 f (s.209) |
|||
7 | 13:40-14:25 | biologia 1 f (s.10) |
||||
8 | 14:35-15:20 | biologia 2 e (s.10) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język niemiecki 4 c j.niem. gr. 2 (s.207) |
język niemiecki 2 e j.niem.p (s.207) |
język niemiecki 1 c j.niem. gr.1 (s.203) |
||
2 | 08:55-09:40 | język niemiecki 2 f j.niem. p (s.207) |
język niemiecki 4 f j.niem. p. (s.203) |
|||
3 | 09:50-10:35 | język niemiecki 1 c j.niem. gr.1 (s.207) |
język niemiecki 2 a j.niem. gr.2 (s.207) |
język niemiecki 2 c j.niem. gr. 1 (s.203) |
język niemiecki 3 a j.niem. gr. 2 (s.203) |
|
4 | 10:45-11:30 | zajęcia z wychowawcą 4 c (s.207) |
język niemiecki 2 c j.niem. gr. 1 (s.207) |
język niemiecki 2 a j.niem. gr.2 (s.203) |
język niemiecki 1 g j.niem (s.203) |
|
5 | 11:40-12:25 | język niemiecki 4 c j.niem. gr. 2 (s.203) |
||||
6 | 12:45-13:30 | język niemiecki 4 c j.niem. gr. 1 (s.207) |
język niemiecki 4 f j.niem. p. (s.207) |
|||
7 | 13:40-14:25 | język niemiecki 1 g j.niem (s.207) |
język niemiecki 3 f j.niem. k. (s.207) |
język niemiecki 4 c j.niem. gr. 1 (s.207) |
||
8 | 14:35-15:20 | język niemiecki 3 a j.niem. gr. 2 (s.207) |
język niemiecki 3 f j.niem. k. (s.207) |
|||
9 | 15:30-16:15 | język niemiecki 2 e j.niem.p (s.207) |
język niemiecki 2 f j.niem. p (s.207) |
|||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | język niemiecki 3 c j.niem. gr. 2 (s.204a) |
język niemiecki 4 e j.niem -p (s.204) |
|||
3 | 09:50-10:35 | język niemiecki 3 a j.niem. gr. 1 (s.104) |
||||
4 | 10:45-11:30 | zajęcia z wychowawcą 1 a (s.13) |
||||
5 | 11:40-12:25 | język niemiecki 1 a j.niem. gr.2 (s.204) |
język niemiecki 3 c j.niem. gr. 2 (s.204a) |
|||
6 | 12:45-13:30 | język niemiecki 4 e j.niem -p (s.104) |
język niemiecki 1 a j.niem. gr.2 (s.204a) |
|||
7 | 13:40-14:25 | język niemiecki 3 ef j.niem. p. (s.104) |
||||
8 | 14:35-15:20 | język niemiecki 3 a j.niem. gr. 1 (s.104) |
język niemiecki 3 ef j.niem. p. (s.104) |
|||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:40-12:25 | |||||
6 | 12:45-13:30 | podstawy przedsiębiorczości 2 a (s.210) |
podstawy przedsiębiorczości 3 a (s.207) |
podstawy przedsiębiorczości 3 f (s.204) |
||
7 | 13:40-14:25 | podstawy przedsiębiorczości 2 f (s.109) |
podstawy przedsiębiorczości 3 e (s.207) |
podstawy przedsiębiorczości 2 d (s.106) |
||
8 | 14:35-15:20 | podstawy przedsiębiorczości 2 b (s.109) |
podstawy przedsiębiorczości 3 c (s.207) |
podstawy przedsiębiorczości 2 c (s.106) |
||
9 | 15:30-16:15 | podstawy przedsiębiorczości 3 b (s.109) |
podstawy przedsiębiorczości 3 d (s.207) |
|||
10 | 16:25-17:10 | podstawy przedsiębiorczości 2 e (s.109) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język francuski 4 d j.franc. (s.204) |
język francuski 4 ef j.franc. (s.13) |
|||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:40-12:25 | |||||
6 | 12:45-13:30 | język francuski 4 d j.franc. (s.204a) |
język francuski 4 ef j.franc. (s.204) |
|||
7 | 13:40-14:25 | język francuski 1 g j.franc. (s.204a) |
język francuski 3 ef j.franc. (s.204) |
|||
8 | 14:35-15:20 | język francuski 1 f j.franc. (s.204a) |
język francuski 1 e j.franc. (s.204a) |
język francuski 3 ef j.franc. (s.201a) |
||
9 | 15:30-16:15 | język francuski 1 e j.franc. (s.204a) |
język francuski 2 ef j.fran. (s.204a) |
język francuski 2 ef j.fran. (s.201a) |
||
10 | 16:25-17:10 | język francuski 1 g j.franc. (s.204a) |
język francuski 1 f j.franc. (s.204a) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 1 a (s.10) |
matematyka 1 a (s.16) |
|||
3 | 09:50-10:35 | matematyka 1 a (s.16) |
matematyka 3 e (s.8) |
matematyka 1 a (s.10) |
matematyka 3 e (s.16) |
|
4 | 10:45-11:30 | matematyka 1 a (s.16) |
matematyka 3 e (s.8) |
|||
5 | 11:40-12:25 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:40-14:25 | |||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:25-17:10 |